משחקי בראץ

27/12/2010 • על ידי • 2,131 צפיות

לאחר מעט חיפושים שכן בראץ הינו מותג פופולרי במיוחד כך שלא נדרש ממני זמן רב על מנת לאתר אותו בין מדפי החניות וכמובן כל מוכרת בחנות שכזו יודעת להפנות אותי בדיוק למקום הנכון של המוצר כאילו שכבר ביקשו ממנה לרכוש מוצר של בראץ בפעם העשירית כיום.

 

לא אשקר ואגיד שמתנה זו של בראץ הינה בשבילי והאמת היא שהיא נועדה לגיסתי הקטנה שמלאו לה שמונה שנים ולרגל יום הולדתה החלטתי ללכת על המתנה המבוקשת ביותר ועם מעט מידע מוקדם לגבי הסדרות והאופנות הכי מצליחות בקרב הילדים ובעיקר אצל  הבנות וזאת מפני שהני נוהג לבלות שעות רבות מזמני במשחקי פלאש למיניהם באתר איגיים משחקים ברשת וסקרתי לא מעט אחר התגיות הקיימות באתר והבחנתי בתגית בשם בראץ האמת היא שבהתחלה לא זיהיתי את השם למרות שבדיעבד זה נראה מעט מוזר שכן כולם כיום יודעים מזה בראץ.

 

נכנסתי לתגית בראץ וגילתי מספר משחקים תחת השמות בראציות והלבשת בראציות וכדומה והשכלתי מעט על הנושא בזכות התיאור המפורט שבצד החלון ובכך הבנתי עד כמה מותג זה פופולארי בארץ ובעולם כולו.

 

בארץ ישנו ערוץ המשדר את הסדרה הזו והיא עוסקת בעיקר בחיי הבראציות ששמם סשה, קלואי, ג'ייד והבראצית האחרונה נקראת יסמין.

שמות די מוכרים לנו בעיקר מחו"ל שכן הסדרה המקורית של הבראציות החלה אתדרכה בחול בשפה האנגלית ולאחר מכן רק תורגמה לעברית בארץ.

 

לאחר שהבאתי את הבובה של הבראץ לילדה הקטנה היה הייתה מלאת שמחה ואודתה לי בחיבוק ונשיקה והאמת היא שזה היה שווה את זה רציתי שהיא תשמח ותקבל את מה שהיא רוצה מכיוון שבאמת מגיע לה ומכיוון שהיא גיסתי ובת משפחה ולכן קניתי לה את בובת הבראץ הנחשקת.

ימים לאחר מכן השכלתי לדעת שהיא הרבתה להתרברב שיש לה את בובת הבראץ אך הני מניח שכל הילדים בגיל הזה עושים זאת כמו שאני למשל הייתי עושה זאת כשהייתי קטן יותר.

יצא לי לשחק בכמה משחקים מבין מבחר המשחקים של בראץ באתר איגיים משחקים ברשת והאמת היא שהם נראו איכותיים ומהנים מאוד לטעמי פחות אך אני מניח שלילדות הקטנות משחקים אלו יכולים לעביר את זמנם בנעימים ובהנאה.

ברצוני לפרט לכם מעט אודות מספר משחקי הבראציות שישנם כעת באתר שניתן לשחק בהם בכל עת שתרצו בחינם ובהקלקה אחת כך שזה מתאים גם לבנות ולילדות שבינינו שלא תמיד מבינות בצורה טובה במחשבים ויודעות כיצד להתקין משחקים במחשב ומן הראוי שהאתר הינו מכיל משחקים ותכנים שהינם מתאימים לטווח הגילאים הללו ואינם מכילים תוכן פוגע או לא רואי והנתון הזה חשוב מאוד כאשר אנו המבוגרים יותר ובעלי ההשפעה מחפשים איך לבדר את הקטנטנים שלנו בצורה הבטוחה ביותר גם אם זה לא אומר שאתר זה כמו מתקן שעשועים מסוכן אך עדיין אתרים רבים אינם מתאימים לגלישת ילדים ועלינו לדעת לאן לאפשר לילדים לגלוש ולבקר ולאן לא על מנת לשמור עליהם ולדעת שהינם בטוחים ברשת האינטרנט.

 

ישנו משחק של בראץ שממש מתאים לילדות קטנות אך הדמיות במשחק אינם הדמיות המקוריות של בראץ אלא סוג של בנות קטנטנות יותר וצעירות יותר מהבראציות המקוריות דבר זה הינו יכול להיות חדשני ומסקרן למעריצות של הסדרה, בתחילת המשחק נוכל לבחור אחת מבין מספר הדמיות של הבראציות הקטנטנות אך הן יותר מארבע כלומר ישנם דמיות חדשות במשחק זה ושמות כולן הן ניטה, ג'ייד, יסמין, סשה, קלואי ונורה ניתן לראות כאן שהצטרפו עוד שתי דמיות קטנטנות למשחק חוץ מהדמיות המקוריות שבסדרה בראץ.

 

לאחר שבחרנו את הדמות שלנו נתחיל לשחק, במשחק המטרה הינה פשוטה יחסית אך ביצוע המשימה אינו תמיד דבר קל כפי שניתן להגיד במשחקים רבים ולא רק על משחק הבראץ הספציפי הזה, יהיה עלינו לאסוף את חברותיה של הבראצית שבחרנו הנמצאות ברחבי האזור אך ישנם מכושלים שונים כגון בריונים שאין להתקרב אליהם, תידרשו למצוא דרכים שונות ומשונות על מנת למצוא את כל החברות ולהוביל אותם אל היציאה כך בכל שלב מחדש.

בין יתר הדמיות שתצטרכו לאסוף יהיו חיות המחמד של הבראציות כגון כלבלבים קטנים המחכים שנבוא ונאסוף אותם לקראת היציאה.

 

ישנו עוד משחק באזור המשחקים של בראץ באתר איגיים משחקים ברשת ששווה לדבר עליו הוא נקרא בראץ בייבי פוני כן כפי ששמעתם המשחק מדבר על ארבעת סוסות פונים אך לא רגילים אלא בייבי סוסות פוני.

 

בתחילת המשחק תידרשו לבחור סוסת פוני אחת האהובה עליכן מבין הארבעה ששמן סליסטי, בוניטה שזה אומר יפה בספרדית, סאשי והאחרונה פורשיה.

 

בחרו סוסת פוני אחת והתחילו לשחק בבראץ בייבי פוני.

 

במסך הבא שנקבל במשחק הינו מסך עיצוב המראה של הפוני שבחרנו, נוכל לצבוע את גווני השיער של הפוני שלנו, לבחור לה סגנון שיער ספציפי מבין מבחר סגנונות השיער הניתן למצוא בצד שמאל של מסך המשחק.

 

נוכל להוסיף לסוסת הפוני תכשיטים שונים כגון כתר, פרחים, לק בצבעים שונים, שלל ערכות איפור שונות, בושם, נעליים מתאימות ולאחר מכן נשתמש בפן ומברשות מיוחדות על מנת לשפר את מראה השיער של סוסת הפוני שלנו.

 

לאחר שסיימנו לעצב את סוסת הפוני שלנו לאחר שהתעמקנו בכל האפשריות הרבות והחלטנו שהמראה שייצרנו לסוסת הפוני הינו המראה הטוב ביותר שיכלנו לעשות נעבור למסך הבא במשחק בו נוכל לראות מספר מקומות בהם תימצא סוסת הפוני והמקומות הם במה, שדה, אולם הופעות או על השטיח האדום.

 

הפכו את סוסות הפוני של הבראציות לסלבס עם צרכים מיוחדים שכן העברנו ממש לפני דקות אחדות מחשבה ורעיונות על המראה שלהן.

 

לאחר שבחרו את המיקום הרצוי שבו תימצא סוסת הפוני הנחמדה שלנו נידרש לבחור מנגינה אחת מבין ארבעה מנגינות שונות הקיימות בתפריט המשחק כעת ולאחר שבחרנו גם במה שנראה לנו הכי מתאים והכי יפה ניגש למלא את שמנו אך לא הכרחי שיהיה שם אמיתי ולאחר מכן נגיע למסך הסיום שבו ניתן יהיה לראות את סוסת הפוני שלנו ברחבה שבחרנו ובעיצוב שבחרנו לה על רקע המוסיקה שגם אותה בחרנו לה, ממש הרמנו הפקה של איש אחד.

 

אם התעניינתם במשחק בראץ בייבי פוני או סתם אתן מעריצות את הבראציות ורוצות לשחק משחקים שלהם או אוהבות משחקי בנות למיניהם כדאי לכן לבקר באתר איגיים משחקים ברשת שהזכרנו אותו מספר פעמים במאמר ולהיכנס לתגית בראץ או לקטגוריה משחקי בנות ולעביר את הזמן בכיף במשחקים שאתן אוהבות ולחפש משחקים חדשים ומרעננים שעדיין לא גיליתם ולהתנסות במשחקי בנות שונים בחינם ללא סיבוך של התקנות או חשש שמא המחשב שלכם יפגע אז תהיו בטוחות שהאתר איגיים משחקים ברשת יעשה כמיטב יכולתו על מנת להעביר לכן הגולשות ולגולשים באחד את הזמן בהנאה מרבית.

אודות כותב המאמר

רן כהן

איגיים משחקים ברשת מציע לכן מגוון משחקי בראץ שונים ומהנים.