משחקי בראץ

פורסם: 27/12/2010 | צפיות: 2,125 | Share

לאחר מעט חיפושים שכן בראץ הינו מותג פופולרי במיוחד כך שלא נדרש ממני זמן רב על מנת לאתר אותו בין מדפי החניות וכמובן כל מוכרת בחנות שכזו יודעת להפנות אותי בדיוק למקום הנכון של המוצר כאילו שכבר ביקשו ממנה לרכוש מוצר של בראץ בפעם העשירית כיום.

 

לא אשקר ואגיד שמתנה זו של בראץ הינה בשבילי והאמת היא שהיא נועדה לגיסתי הקטנה שמלאו לה שמונה שנים ולרגל יום הולדתה החלטתי ללכת על המתנה המבוקשת ביותר ועם מעט מידע מוקדם לגבי הסדרות והאופנות הכי מצליחות בקרב הילדים ובעיקר אצל  הבנות וזאת מפני שהני נוהג לבלות שעות רבות מזמני במשחקי פלאש למיניהם באתר איגיים משחקים ברשת וסקרתי לא מעט אחר התגיות הקיימות באתר והבחנתי בתגית בשם בראץ האמת היא שבהתחלה לא זיהיתי את השם למרות שבדיעבד זה נראה מעט מוזר שכן כולם כיום יודעים מזה בראץ.

 

נכנסתי לתגית בראץ וגילתי מספר משחקים תחת השמות בראציות והלבשת בראציות וכדומה והשכלתי מעט על הנושא בזכות התיאור המפורט שבצד החלון ובכך הבנתי עד כמה מותג זה פופולארי בארץ ובעולם כולו.

 

בארץ ישנו ערוץ המשדר את הסדרה הזו והיא עוסקת בעיקר בחיי הבראציות ששמם סשה, קלואי, ג'ייד והבראצית האחרונה נקראת יסמין.

שמות די מוכרים לנו בעיקר מחו"ל שכן הסדרה המקורית של הבראציות החלה אתדרכה בחול בשפה האנגלית ולאחר מכן רק תורגמה לעברית בארץ.

 

לאחר שהבאתי את הבובה של הבראץ לילדה הקטנה היה הייתה מלאת שמחה ואודתה לי בחיבוק ונשיקה והאמת היא שזה היה שווה את זה רציתי שהיא תשמח ותקבל את מה שהיא רוצה מכיוון שבאמת מגיע לה ומכיוון שהיא גיסתי ובת משפחה ולכן קניתי לה את בובת הבראץ הנחשקת.

ימים לאחר מכן השכלתי לדעת שהיא הרבתה להתרברב שיש לה את בובת הבראץ אך הני מניח שכל הילדים בגיל הזה עושים זאת כמו שאני למשל הייתי עושה זאת כשהייתי קטן יותר.

יצא לי לשחק בכמה משחקים מבין מבחר המשחקים של בראץ באתר איגיים משחקים ברשת והאמת היא שהם נראו איכותיים ומהנים מאוד לטעמי פחות אך אני מניח שלילדות הקטנות משחקים אלו יכולים לעביר את זמנם בנעימים ובהנאה.

ברצוני לפרט לכם מעט אודות מספר משחקי הבראציות שישנם כעת באתר שניתן לשחק בהם בכל עת שתרצו בחינם ובהקלקה אחת כך שזה מתאים גם לבנות ולילדות שבינינו שלא תמיד מבינות בצורה טובה במחשבים ויודעות כיצד להתקין משחקים במחשב ומן הראוי שהאתר הינו מכיל משחקים ותכנים שהינם מתאימים לטווח הגילאים הללו ואינם מכילים תוכן פוגע או לא רואי והנתון הזה חשוב מאוד כאשר אנו המבוגרים יותר ובעלי ההשפעה מחפשים איך לבדר את הקטנטנים שלנו בצורה הבטוחה ביותר גם אם זה לא אומר שאתר זה כמו מתקן שעשועים מסוכן אך עדיין אתרים רבים אינם מתאימים לגלישת ילדים ועלינו לדעת לאן לאפשר לילדים לגלוש ולבקר ולאן לא על מנת לשמור עליהם ולדעת שהינם בטוחים ברשת האינטרנט.

 

ישנו משחק של בראץ שממש מתאים לילדות קטנות אך הדמיות במשחק אינם הדמיות המקוריות של בראץ אלא סוג של בנות קטנטנות יותר וצעירות יותר מהבראציות המקוריות דבר זה הינו יכול להיות חדשני ומסקרן למעריצות של הסדרה, בתחילת המשחק נוכל לבחור אחת מבין מספר הדמיות של הבראציות הקטנטנות אך הן יותר מארבע כלומר ישנם דמיות חדשות במשחק זה ושמות כולן הן ניטה, ג'ייד, יסמין, סשה, קלואי ונורה ניתן לראות כאן שהצטרפו עוד שתי דמיות קטנטנות למשחק חוץ מהדמיות המקוריות שבסדרה בראץ.

 

לאחר שבחרנו את הדמות שלנו נתחיל לשחק, במשחק המטרה הינה פשוטה יחסית אך ביצוע המשימה אינו תמיד דבר קל כפי שניתן להגיד במשחקים רבים ולא רק על משחק הבראץ הספציפי הזה, יהיה עלינו לאסוף את חברותיה של הבראצית שבחרנו הנמצאות ברחבי האזור אך ישנם מכושלים שונים כגון בריונים שאין להתקרב אליהם, תידרשו למצוא דרכים שונות ומשונות על מנת למצוא את כל החברות ולהוביל אותם אל היציאה כך בכל שלב מחדש.

בין יתר הדמיות שתצטרכו לאסוף יהיו חיות המחמד של הבראציות כגון כלבלבים קטנים המחכים שנבוא ונאסוף אותם לקראת היציאה.

 

ישנו עוד משחק באזור המשחקים של בראץ באתר איגיים משחקים ברשת ששווה לדבר עליו הוא נקרא בראץ בייבי פוני כן כפי ששמעתם המשחק מדבר על ארבעת סוסות פונים אך לא רגילים אלא בייבי סוסות פוני.

 

בתחילת המשחק תידרשו לבחור סוסת פוני אחת האהובה עליכן מבין הארבעה ששמן סליסטי, בוניטה שזה אומר יפה בספרדית, סאשי והאחרונה פורשיה.

 

בחרו סוסת פוני אחת והתחילו לשחק בבראץ בייבי פוני.

 

במסך הבא שנקבל במשחק הינו מסך עיצוב המראה של הפוני שבחרנו, נוכל לצבוע את גווני השיער של הפוני שלנו, לבחור לה סגנון שיער ספציפי מבין מבחר סגנונות השיער הניתן למצוא בצד שמאל של מסך המשחק.

 

נוכל להוסיף לסוסת הפוני תכשיטים שונים כגון כתר, פרחים, לק בצבעים שונים, שלל ערכות איפור שונות, בושם, נעליים מתאימות ולאחר מכן נשתמש בפן ומברשות מיוחדות על מנת לשפר את מראה השיער של סוסת הפוני שלנו.

 

לאחר שסיימנו לעצב את סוסת הפוני שלנו לאחר שהתעמקנו בכל האפשריות הרבות והחלטנו שהמראה שייצרנו לסוסת הפוני הינו המראה הטוב ביותר שיכלנו לעשות נעבור למסך הבא במשחק בו נוכל לראות מספר מקומות בהם תימצא סוסת הפוני והמקומות הם במה, שדה, אולם הופעות או על השטיח האדום.

 

הפכו את סוסות הפוני של הבראציות לסלבס עם צרכים מיוחדים שכן העברנו ממש לפני דקות אחדות מחשבה ורעיונות על המראה שלהן.

 

לאחר שבחרו את המיקום הרצוי שבו תימצא סוסת הפוני הנחמדה שלנו נידרש לבחור מנגינה אחת מבין ארבעה מנגינות שונות הקיימות בתפריט המשחק כעת ולאחר שבחרנו גם במה שנראה לנו הכי מתאים והכי יפה ניגש למלא את שמנו אך לא הכרחי שיהיה שם אמיתי ולאחר מכן נגיע למסך הסיום שבו ניתן יהיה לראות את סוסת הפוני שלנו ברחבה שבחרנו ובעיצוב שבחרנו לה על רקע המוסיקה שגם אותה בחרנו לה, ממש הרמנו הפקה של איש אחד.

 

אם התעניינתם במשחק בראץ בייבי פוני או סתם אתן מעריצות את הבראציות ורוצות לשחק משחקים שלהם או אוהבות משחקי בנות למיניהם כדאי לכן לבקר באתר איגיים משחקים ברשת שהזכרנו אותו מספר פעמים במאמר ולהיכנס לתגית בראץ או לקטגוריה משחקי בנות ולעביר את הזמן בכיף במשחקים שאתן אוהבות ולחפש משחקים חדשים ומרעננים שעדיין לא גיליתם ולהתנסות במשחקי בנות שונים בחינם ללא סיבוך של התקנות או חשש שמא המחשב שלכם יפגע אז תהיו בטוחות שהאתר איגיים משחקים ברשת יעשה כמיטב יכולתו על מנת להעביר לכן הגולשות ולגולשים באחד את הזמן בהנאה מרבית.

שאלות ותשובות

200 תווים שנותרו
שאל שאלה
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/88361/משחקי-בראץ

  השאר תגובה למאמר זה

  משחקי הלבשה לבנות הם משחקים הנמצאים לרוב ברשת האינטרנט ומאפשרים לילדות ליהנות מעולם עשיר ומגוון של פריטי לבוש, אביזרים ואקססוריז...

  על ידי: אלעד כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 18/03/2011 lצפיות: 505

  באבלס הוא משחק מאוד מיוחד בעל המון אלמנטים שהופכים אותו לממכר, אתם מוזמנים לנסות ולשחק במשחק באבלס,המשחק באבלס יעביר לכם את הזמן בהנאה רבה.

  על ידי: אביבוסl אינטרנט> אתרי משחקיםl 17/02/2015 lצפיות: 17

  אין היום מישהו בעולם הזה שלא מכיר את המשחק פלאפי בירד, השאלה היא מה יוצר המשחק עשה כדי שהוא יצליח כל כך, האם הוא האמין שהמשחק הזה יצליח כל כך? האם הוא באמת חשב שאנשים יקנו פלאפונים עם המשחק בעשרות אלפי דולרים? הכל בגלל הפלאפי בירד? הכל בפנים.

  על ידי: אורן גרl אינטרנט> אתרי משחקיםl 20/04/2014 lצפיות: 95

  המשחקים הוירטואליים עברו תהליך אבולוציוני חכם, מעניין ומתקדם מאוד. תהליך זה הביא למהפכה של ממש בעידן הטכנולוגיה ותחום משחקי הרשת בפרט. ללא המשחקים הקלאסיים שכולנו מכירים כיום, מי יודע אם היו קיימים המשחקים הוירטואליים כיום. אם אתם רוצים לדעת עוד אודות אבולוציית משחקי הרשת, קראו את המאמר!

  על ידי: Vordal אינטרנט> אתרי משחקיםl 10/01/2014 lצפיות: 107

  משחקי יריות הם משחקים מיוחדים ושונים במיוחד - אם אתם אוהבים אקשן, אוהבים לראות את היריות, צבא, מלחמה וחיילים - קטגוריית משחקי היריות באתר Frix היא הקטגוריה המתאימה לכם.

  על ידי: Vordal אינטרנט> אתרי משחקיםl 04/01/2014 lצפיות: 198

  מבוגרים, כמו הילדים, יכולים לשחק במשחקים שונים ברשת, במחשב ובקונסולות - אין בדבר בושה כלל וכלל. משחקים וירטואליים משפרים את רמת החשיבה והן את רמת הביצוע והריכוז. מבוגרים - אתם יותר ממוזמנים להיכנס לעולם שלם של משחקים מהנים ברשת!

  על ידי: Vordal אינטרנט> אתרי משחקיםl 28/12/2013 lצפיות: 192

  מה כבר הכרנו לפני עידן הפוקימון? הכרנו סדרות כגון שאלתיאל קוואק, המומינים, טאזמניה, הפנתר הורוד, הלב ועוד מגוון סדרות אנימציה מוכרות וידועות. אך אי שם בתחילת שנות ה-2,000 הוציאה חברת נינטדו (יצרנית המשחק מריו המפורסם), את הסדרה שלפוקימון לישראל, כבר בתחילתו של עידן הפוקימון ניתן היה לזהות מאות אלפי מעריצי פוקימון , לאו דווקא מגילאים נמוכים.

  על ידי: PokemonBattlel אינטרנט> אתרי משחקיםl 22/12/2013 lצפיות: 688

  מאמר העוסק בסדרה פוקימון ובמשחקי הוידאו ומשחקי הדפדפן אשר נוצרו בעקבות הסדרה.

  על ידי: PokemonBattlel אינטרנט> אתרי משחקיםl 15/10/2013 lצפיות: 137

  מדהים להסתכל על ההתפתחות המרשימה בתחום משחקי המחשב לילדים שהחלה במכונות הענק שהיו מוצבות במרכזי הקניות. באותם ימים עליזים של שנות השבעים והשמונים, כדי לשחק במשחק מחשב היה צריך למעשה, למרבה האירוניה, לצאת מהבית. לאט לאט אותן מכונות ענק החלו להיעלם מהשטח ואת מקומן תפסו קונסולות ביתיות שונות כגון האטארי הישן והטוב או הסגה הבלתי נשכח. בשנות התשעים החלו לצוץ קונסולות מתקדמות יותר, אך כולן חלקו חיסרון משותף, כל משחק צריך היה לרכוש ולעתים אף בסכום כסף לא קטן.

  על ידי: אבירם כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 10/08/2013 lצפיות: 193

  ארצה לדבר מעט במאמר הבא על התופעה שבה אנשים רבים מורידים שירים באינטרנט ואותם השירים שניתן להוריד בכל אתר כמעט פוגעים רבות באומנים השונים. שירים להורדה אינם חוקיים אך אנשים רבים עושים כך ואפרט מעט גם על ההבדלים השונים בין אתרי המוזיקה אשר קיימים אם זה שמיעה ישירה דרך האתר או הורדה ישירה או קנייה דרך אתרים שונים כגון חנות השירים של אפל וחנויות אשר ניתן לקנות מהם דיסקים מקורים.

  על ידי: רן כהןl אומנות> מוסיקהl 20/07/2011 lצפיות: 4,159

  כנסו למאמר הכי מושקע על משחקי כדורגל בעיקר משחקי כדורגל מסוג פלאש על מנת להיחשף לעולם שלם של משחקים חדשים שלא בהכרח הכרתם.

  על ידי: רן כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 12/01/2011 lצפיות: 580

  במאמר זה נדבר מעט על מגוון משחקי המכוניות הקיימים ברשת האינטרנט ובעיקר על משחקי הפלאש למינהם שכבר הפכו לפופלרים במיוחד. אם אתם אוהבים מכוניות או לשחק במשחקי מכוניות כדאי לכם לקרוא מעט מידע על משחקי מכוניות.

  על ידי: רן כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 12/01/2011 lצפיות: 2,805

  משחקי הלבשה הינם סוג של משחקי בנות מסוג משחקי פלאש, במשחקי ההלבשה בעיקרון תצטרכו לבחור את הדמיות שלכם ולהלביש אותם בהתאם למה שאתם הגולשים רוצים. בדרך כלל משחקי בנות ומשחקי הלבשה משוייכים לבנות אך גם בנים יכולים להנות מהם באותה המידה.

  על ידי: רן כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 11/01/2011 lצפיות: 7,232

  משחקי סנוקר תמיד היו משחקים שהמון אנשים משחקים בהם ותמיד נשארו באופנה, האתר איגיים משחקים ברשת מציע לכם מגוון משחקי סנוקר למינהם איכותיים ומהנים במיוחד.

  על ידי: רן כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 27/12/2010 lצפיות: 378

  משחקי מריו למחשב כבר יצאו מהאופנה ומשחקי פלאש המבוססים על המשחק מריו הינם הטרנד של ימינו, כנסו לאתר איגיים משחקים ברשת ותהנו מעשרות משחקי מריו שונים ומהנים במיוחד בחינם.

  על ידי: רן כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 27/12/2010 lצפיות: 1,118

  חרבות ונסדלים כבר הפכו מלפני מספר שנים לאחד ממשחקי הפלאש הטובים ביותר בכל הזמנים וכעת לאחר שיצאו מספר משחקי המשך למשחק חרבות וסנדלים החלטתי לתת מעט מידע על המשחק המהנה ומשחקים ברשת נוספים.

  על ידי: רן כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 27/12/2010 lצפיות: 493

  באבלס הינו משחק בועות מצוין וקלאסי המוכר להרבה אנשים בכל העולם ובמאמר זה נציג לכם היכן תוכלו לשחק במשחק באבלס בחינם ועוד המון משחקי פלאש נוספים.

  על ידי: רן כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 27/12/2010 lצפיות: 239
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast