חרבות וסנדלים

פורסם: 27/12/2010 | צפיות: 493 | Share

איזה מן שם זה למשחק חרבות וסנדלים האם פעם חשבתם על זה בצורה מעמיקה מעט? אני מניח שלא לכן ארצה להתעמק מעט בשם המקורי והלא הצפוי הזה שכמה שהוא הזוי כך הוא קליט יותר ופופולרי במיוחד.

 

המילה חרבות נותנת לנו תחושה של משחק לחימה מהסגנון הישן כלומר לא משחק יריות חדיש אלא משחק שנלחמים בו עם חרבות, משחק שמחזיר אותנו מספר שנים אחורה והמילה השנייה בצמד המילים הללו שהופכות ביחד למותג בין לאומי של משחק פלאש הינו סנדלים שבנוסף מעניקה לנו תחושה של לוחמים עם סנדלים, כלומר לוחמים של פעם.

 

מן הראוי שמשחק שכזה יושפע מהלחימה של פעם שכן שני המילים נותנים לנו תחושה של פעם וכמובן משחק לחימה עקב המילה חרבות שכולנו יודעים שמטרתה הינה לחסל את האויבים שלנו בצורה אכזרית ביותר, כלי נשק שהיה נהוג להשתמש בו לפי המצאת הרובה.

 

זוכרים את המשחקים של פעם משחקי הפעולה למיניהם?

 

אני מניח שאין הרבה הצלחות מאותה תקופה למעט משחקים חריגים ששמרו על המותג במשך עשרות שנים ובכל זאת משחקים חדשים יכולים לתפוס את מקומם של המשחקים הישנים יותר ביתר קלות למרות שאותם אנו מכירים עשרות שנים והמשחקים החדשים הרגע שיחקנו בהם וכבר התמכרנו אליהם, אני חייב לציין שתוכנת הפלאש עמה יוצרים המפתחים את המשחקים השונים כגון חרבות וסנדלים בהחלט תוכנה מדהימה שניתן לעשות בעזרתה כה הרבה דברים שהדמיון כפי שאומרים הינו הגדול אך הפעם זה באמת ככה ככל שהדמיון רחב יותר ואנו יצרתים יותר וכמובן לא יזיק מעט כישרון וטאץ' ייחודי משלנו לדברים שאנו יוצרים על מנת שיהפכו להצלחה מסחררת.

 

קחו למשל את המשחק חרבות וסנדלים שהינו יחסית למשחקי פלאש ניתן לומר ישן וכיום ניתן לפתח משחקים הרבה יותר חדישים ומהנים אך פעם חרבות וסנלדים היה שיא הפיתוח של תוכנת הפלאש, אנשים לא האמינו כיצד משחק פלאש קטן ואינו דורש התקנה ונטען במהירות יכול להיות כה פשוט וכן איך קוראים למילה הזו, מהנה.

 

משחקים רבים בעיקר אלה שנחלו הצלחה רבה כגון חרבות וסנדלים שניתן להגדיר אותם כמשחקים קלאסיים שכולם אוהבים למשל אם ישנם דמיות מסדרות מצוירות אני מניח שלא כולם היו נמשכים למשחקים הללו אך אם אין שייכות למוצר קיים כלשהו ואנו אלה שמציעים לפתח מותג חדש וייחודי משלו למען שיסקרן את קהל הגולשים.

 

לא חוכמה ליצור משחקים המבוססים על רעיון קיים ופשוט לשנות אותם מעט אלא הרעיון כאן הינו ליצור תחום חדש של משחקים ולהיות זה שיחקו אותו במשך שנים וינסו להצליח כמותו כמו המשחק חרבות וסנדלים.

 

למשחק חרבות וסנדלים יצאו כבר מספר משחקי המשך מצליחים במיוחד וכמו המשחק הראשון כך גם המשחק האחרון בסדרה שיצא לאור חרבות וסנדלים 4 כולם מקבלים את אותה ההצלחה ואין זה מרתק כיצד הצליחו היוצרים לסקרן את הגולשים בכל פעם מחדש?

 

אחד מהחידושים שלעדתי עשוי להביא שחקנים חדשים להסתקרן מחדש במשחקי ההמשך למשחק חרבות וסנדלים ובכללי למשחקים הינו כל נושא הגרפיקה, כיום אין בהכרח שהגרפיקה תהיה כמה שיותר מציאותית וריאליסטית אלא מספיק שהגרפיקה תהיה עשוי בצורה טובה ומשעשעת על מנת שנימשך למשחק כמו כן גם הפרטים הקטנים ביותר במשחק והאפקטים למיניהם לוקחים מקום חשוב כלומר הרקע של המשחק וכל נושא של להראות כמה אנו יכולים לעשות את המשחק הזה דומה לאגדה כלומר ליצור נופים מרהיבים שייקחו אותנו הרחק למרחבים ולתקופה של פעם, למשל אם נעשה בעיר של חברות וסנדלים מספר מוכרים העומדים מחוץ לחניות שלהם וצועקים מיני דברים על מנת למכור לנו את המוצרים שלהם אנו נרגיש בהבדל עצום במשחק וזה יוסיף בהחלט לחוויית המשחק ואפילו אם רק נוסיף שעות לילה ויום ולמשל בשעות היום נשים ברקע לוחם מיוזע יושב על אבן ומסתיר את השמש בעזרת המגן שלו או למשל בלילה מספר לוחמים או במקרה שלו במשחק חרבות וסנדלים יהיה זה משחק גלדיאטורים אכזריים היושבים מסביב למדורה ומחממים את עצמם ייתן הרגשה יותר מציאותית למשחק.

 

בחלון הלחימה עצמו במשחק חרבות וסנדלים ניתן להוסיף הרבה למשל לעשות זירה ענקית וברקע להראות לנו את הים ואת הקהל ופתאום מישהו מהקהל נופל ארצה אל תוך הזירה ומזנק ישר חזרה למעלה בעזרת מספר מחבריו ונגיד אם חלק מהקל היה פתאום מניף דגלים עם שם הגלדיאטור שלכם אין זה היה מסיט את מבטכם למשך כמה שניות והיה מוסיף לאווירת הקרב? אני מניח שכן ולדעתי אפילו תוספת אפקט של לחימה בחול כאשר הדמיות זזות או קפצות אחת לעבר השנייה אז יהיה חול שעף לכל מקום יוסיף לחוויית המשחק.

 

אני מניח שאם יוסיפו כל כך הרבה דברים למשחק חרבות וסנדלים הוא ידרוש זמן המתנה ארוך במיוחד ולא כולם ירצו לחכות עד הסוף והיוצרים החביבים יצטרכו לפתח גרסה שבו נוכל להתקין את המשחק במחשב מצד אחד זהו אולי רעיון טוב אם אנו משחקים במחשב הנייד שלנו שלא תמיד יהיה לנו חיבור אינטרנט אם לא עשינו חבילת גלישה באחת מחברות הסלולר ומצד שני רוב השחקנים במשחקים אלו הינם בגילאים צעירים ולא תמיד יודעים כיצד להתקין ולהוריד בצורה נכונה את המשחק חרבות וסנדלים לכן על מנת לחסוך את המאמץ הללו מצד השחקנים הגרסה המועדפת הינה גרסת הפלאש הרגילה שלא נידרש לשלם עליה כסף כלל ונוכל לשחק בחינם דרך האתר עצמו למשל כמו באתר איגיים משחקים ברשת שניתן למצוא בו כמויות אדירות של משחקים ובין היתר את משחקי חרבות וסנדלים הנמצאים תחת התגית.. כן ניחשתם נכון חרבות וסנדלים.

 

אני מאוד ממליץ על המשחק חרבות וסנדלים ומשחקי ההמשך לו ולדעתי כדאי לכם לנסות לשחק בו גם למי שעוד לא ניסה ולמי שכן אין כמו לשחק בנוסטלגיה שוב, יצא לי לחזור לשחק במשחקים ישנים יותר שלא חשבתי שזה יקרה מכיוון שהייני אדם שאינו יכול לחזור על אותה פעולה מספר פעמים למשל לראות את אותו הסרט יותר מפעמיים במצב החריג ביותר או לשחק באותו משחק פעמיים מכיוון שאין טעם לדעתי בגלל שאני יודע מה המשחק ומה יקרה בו כאשר אעשה כל דבר מהאפשריות המוצעות לי וכך גם בסרטים אדע מהי העלילה וכל המתח יתפוגג במהירות לכן אני מאוד לא בעד הנושא הזה אך בכל זאת כפי שאמרתי התחלתי לשחק שוב במשחקי נוסטלגיה והאמת היא שהרגשתי שזו היא הפעם הראשונה שאני משחק במשחקים אלה לא בגלל שזה באמת קרה אלא לדעתי זה קרה בגלל שעבר זמן כה רב מאז ששיחקתי בהם שאולי הספקתי לשכוח כמה שהם מהנים מבלי לזלזל במשחקים שלנו של היום ישנם משחקים נוסטלגיים שתמיד יישארו בליבנו ותמיד נרצה לשוב ולשחק בהם.

 

חרבות וסנדלים אני מניח שבעוד מספר שנים יהפוך להיות אחד מהמשחקים הללו, אחד ממשחקי הקלאסיקה הטובים ביותר שהיו לנו מאז ומתמיד וכמובן גם משחקי ההמשך שלו שעד אז אולי נשחק במשחק ההמשך העשרים ומשהו של חרבות וסנדלים והאמת היא שאני לא נגד הייתי רוצה לראות כיצד יראה משחק זה של חברות וסנדלים כיצד המפתחים של המשחק הזה יצליחו לסקרן אותנו אחרי זמן כה רב מחדש אולי יתווספו אלמנטים מהעולם המודרני אך אני מניח שבעיקר יהיו דברים משעשעים יותר ומצחיקים וישדרגו נשקים והמראה של המשחק ולסיכום אני ממליץ שוב על המשחק חרבות וסנלדים בפעם השנייה במאמר זה ובכלל על משחקי פלאש רבים שתוכלו למצוא באתר איגיים משחקים ברשת בכל עת שרק תרצו ובחינם ללא הורדה כמובן, בנוסף תוכלו לעיין בקטגורית משחקים להורדה ושם תוכלו למצוא משחקים להורדה עם התקנה וכל התהליך אך מי שיהיה מעוניין בלהוריד משחקים ויסתבך בתהליך אשמח לייעץ ולעזור על מנת שתוכלו ליהנות מהמשחקים המוצעים להורדה באתר או ממשחקי הפלאש כגון חרבות וסנדלים.

שאלות ותשובות

200 תווים שנותרו
שאל שאלה
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/88363/חרבות-וסנדלים

  השאר תגובה למאמר זה

  באבלס הוא משחק מאוד מיוחד בעל המון אלמנטים שהופכים אותו לממכר, אתם מוזמנים לנסות ולשחק במשחק באבלס,המשחק באבלס יעביר לכם את הזמן בהנאה רבה.

  על ידי: אביבוסl אינטרנט> אתרי משחקיםl 17/02/2015 lצפיות: 16

  אין היום מישהו בעולם הזה שלא מכיר את המשחק פלאפי בירד, השאלה היא מה יוצר המשחק עשה כדי שהוא יצליח כל כך, האם הוא האמין שהמשחק הזה יצליח כל כך? האם הוא באמת חשב שאנשים יקנו פלאפונים עם המשחק בעשרות אלפי דולרים? הכל בגלל הפלאפי בירד? הכל בפנים.

  על ידי: אורן גרl אינטרנט> אתרי משחקיםl 20/04/2014 lצפיות: 93

  המשחקים הוירטואליים עברו תהליך אבולוציוני חכם, מעניין ומתקדם מאוד. תהליך זה הביא למהפכה של ממש בעידן הטכנולוגיה ותחום משחקי הרשת בפרט. ללא המשחקים הקלאסיים שכולנו מכירים כיום, מי יודע אם היו קיימים המשחקים הוירטואליים כיום. אם אתם רוצים לדעת עוד אודות אבולוציית משחקי הרשת, קראו את המאמר!

  על ידי: Vordal אינטרנט> אתרי משחקיםl 10/01/2014 lצפיות: 107

  משחקי יריות הם משחקים מיוחדים ושונים במיוחד - אם אתם אוהבים אקשן, אוהבים לראות את היריות, צבא, מלחמה וחיילים - קטגוריית משחקי היריות באתר Frix היא הקטגוריה המתאימה לכם.

  על ידי: Vordal אינטרנט> אתרי משחקיםl 04/01/2014 lצפיות: 198

  מבוגרים, כמו הילדים, יכולים לשחק במשחקים שונים ברשת, במחשב ובקונסולות - אין בדבר בושה כלל וכלל. משחקים וירטואליים משפרים את רמת החשיבה והן את רמת הביצוע והריכוז. מבוגרים - אתם יותר ממוזמנים להיכנס לעולם שלם של משחקים מהנים ברשת!

  על ידי: Vordal אינטרנט> אתרי משחקיםl 28/12/2013 lצפיות: 192

  מה כבר הכרנו לפני עידן הפוקימון? הכרנו סדרות כגון שאלתיאל קוואק, המומינים, טאזמניה, הפנתר הורוד, הלב ועוד מגוון סדרות אנימציה מוכרות וידועות. אך אי שם בתחילת שנות ה-2,000 הוציאה חברת נינטדו (יצרנית המשחק מריו המפורסם), את הסדרה שלפוקימון לישראל, כבר בתחילתו של עידן הפוקימון ניתן היה לזהות מאות אלפי מעריצי פוקימון , לאו דווקא מגילאים נמוכים.

  על ידי: PokemonBattlel אינטרנט> אתרי משחקיםl 22/12/2013 lצפיות: 687

  מאמר העוסק בסדרה פוקימון ובמשחקי הוידאו ומשחקי הדפדפן אשר נוצרו בעקבות הסדרה.

  על ידי: PokemonBattlel אינטרנט> אתרי משחקיםl 15/10/2013 lצפיות: 137

  מדהים להסתכל על ההתפתחות המרשימה בתחום משחקי המחשב לילדים שהחלה במכונות הענק שהיו מוצבות במרכזי הקניות. באותם ימים עליזים של שנות השבעים והשמונים, כדי לשחק במשחק מחשב היה צריך למעשה, למרבה האירוניה, לצאת מהבית. לאט לאט אותן מכונות ענק החלו להיעלם מהשטח ואת מקומן תפסו קונסולות ביתיות שונות כגון האטארי הישן והטוב או הסגה הבלתי נשכח. בשנות התשעים החלו לצוץ קונסולות מתקדמות יותר, אך כולן חלקו חיסרון משותף, כל משחק צריך היה לרכוש ולעתים אף בסכום כסף לא קטן.

  על ידי: אבירם כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 10/08/2013 lצפיות: 188

  ארצה לדבר מעט במאמר הבא על התופעה שבה אנשים רבים מורידים שירים באינטרנט ואותם השירים שניתן להוריד בכל אתר כמעט פוגעים רבות באומנים השונים. שירים להורדה אינם חוקיים אך אנשים רבים עושים כך ואפרט מעט גם על ההבדלים השונים בין אתרי המוזיקה אשר קיימים אם זה שמיעה ישירה דרך האתר או הורדה ישירה או קנייה דרך אתרים שונים כגון חנות השירים של אפל וחנויות אשר ניתן לקנות מהם דיסקים מקורים.

  על ידי: רן כהןl אומנות> מוסיקהl 20/07/2011 lצפיות: 4,157

  כנסו למאמר הכי מושקע על משחקי כדורגל בעיקר משחקי כדורגל מסוג פלאש על מנת להיחשף לעולם שלם של משחקים חדשים שלא בהכרח הכרתם.

  על ידי: רן כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 12/01/2011 lצפיות: 580

  במאמר זה נדבר מעט על מגוון משחקי המכוניות הקיימים ברשת האינטרנט ובעיקר על משחקי הפלאש למינהם שכבר הפכו לפופלרים במיוחד. אם אתם אוהבים מכוניות או לשחק במשחקי מכוניות כדאי לכם לקרוא מעט מידע על משחקי מכוניות.

  על ידי: רן כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 12/01/2011 lצפיות: 2,805

  משחקי הלבשה הינם סוג של משחקי בנות מסוג משחקי פלאש, במשחקי ההלבשה בעיקרון תצטרכו לבחור את הדמיות שלכם ולהלביש אותם בהתאם למה שאתם הגולשים רוצים. בדרך כלל משחקי בנות ומשחקי הלבשה משוייכים לבנות אך גם בנים יכולים להנות מהם באותה המידה.

  על ידי: רן כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 11/01/2011 lצפיות: 7,232

  משחקי סנוקר תמיד היו משחקים שהמון אנשים משחקים בהם ותמיד נשארו באופנה, האתר איגיים משחקים ברשת מציע לכם מגוון משחקי סנוקר למינהם איכותיים ומהנים במיוחד.

  על ידי: רן כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 27/12/2010 lצפיות: 378

  משחקי מריו למחשב כבר יצאו מהאופנה ומשחקי פלאש המבוססים על המשחק מריו הינם הטרנד של ימינו, כנסו לאתר איגיים משחקים ברשת ותהנו מעשרות משחקי מריו שונים ומהנים במיוחד בחינם.

  על ידי: רן כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 27/12/2010 lצפיות: 1,118

  בראץ הינה סדרה האהובה על הילדות הקטנות ובמאמר זה נציג לכם משחקי פלאש המבוססים על הסדרה בראץ

  על ידי: רן כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 27/12/2010 lצפיות: 2,125

  באבלס הינו משחק בועות מצוין וקלאסי המוכר להרבה אנשים בכל העולם ובמאמר זה נציג לכם היכן תוכלו לשחק במשחק באבלס בחינם ועוד המון משחקי פלאש נוספים.

  על ידי: רן כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 27/12/2010 lצפיות: 239
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast