סרטים לצפייה ישירה באינטרנט

פורסם: 29/12/2010 | צפיות: 18,578 | Share

היום אין רבים שלא מורידים סרטים לצפייה ישירה. האינטרנט של השנים האחרונות שינה לחלוטין את חוקי המשחק, וכיום יש אתרי אינטרנט רבים שבהם אנו יכולים באמצעות צפייה ישירה להתעדכן בכל הסדרות שלא הכרנו או בכל הפרקים שלא הספקנו לצפות בהם לאורך הזמן.

ללא ספק, אחת הסדרות הנצפות ביותר כיום במדינת ישראל היא עספור. הסדרה מביאה את ארבעת החברים שחיים במגרש נטוש של אוטובוסים ישנים, ומבקשים לעצמם את השקט המיוחל. הם לא רוצים לקחת חלק באורח החיים המהיר של היום ומקווים תמיד לטוב. מכיוון שהם בחרו באורח החיים המסוים שלהם, הם צריכים להתמודד עם לא מעט קשיים ולא מעט תכניות בלתי צפויות, אך הדרך שבה הם חושבים ומדברים היא זו שכבשה את לב הקהל הישראלי. הרי היום השאלה הנפוצה ביותר היא לא האם אתה צופה בעספור, אלא באיזה פרק של עספור אתה נמצא? ההנחה הבסיסית היא שהסדרה עצמה היא כבר חלק מן היום יום שלך ואתה פשוט חי ביחד עם גיבורי הסדרה את חייהם המעניינים.

ושוב, לאינטרנט יש חלק מאוד גדול בשינוי ובעליית הביקוש של צפייה ישירה . הטלוויזיה הרב ערוצית נותנת מגוון רחב מאוד ומעניין מאוד של סדרות, סרטים ועוד עולמות תוכן שונים ומגוונים וכצרכני תוכן, אנו צריכים את כל מה שהטלוויזיה מציעה, אך לא תמיד אנו יכולים להיות חלק מלוח השידורים  השלה. לכן, מתוך הרצון להכניס את התוכן המדובר לחיינו, קמו יוזמות אינטרנטיות של מובילי ויוצרי התוכן הטלוויזיוני, שמציעות את מה שיש לטלוויזיה לתת לנו, רק בגרסת הרשת. מתוך כך, אנו יכולים כיום מכל מחשב שמחובר לאינטרנט להוריד באמצעות הצפייה הישירה את התוכנית שאנו רוצים, ובמקרה הזה, כמו אצל אנשים רבים מאוד ואחרים, מדובר בסדרה המצליחה עספור.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/88505/סרטים-לצפייה-ישירה-באינטרנט

  השאר תגובה למאמר זה

  GoText כתיבת תוכן

  צפייה ישירה הינו אחד התחומים הנפוצים ביותר מבחינת אחוז השימוש של המשתמשים ברשת האינטרנט. צפייה ישירה היא פעולה בה הגולש באינטרנט נכנס לאתר כלשהו בו הוא רואה סרטון או סרט.

  על ידי: GoText כתיבת תוכןl חוק ומשפט> קניין רוחניl 15/03/2011 lצפיות: 13,474

  רשת האינטרנט כיום, מלאה בתכני צפייה ישירה בסרטים – המילה צפייה הפכה לחלק מהמונח צפייה ישירה בסרטים, זה כבר לא הולך לבד, למרות שאפשר לומר צפייה ישירה בסרטים גם על הקולנוע

  על ידי: drft erl בידור ופנאי> קולנועl 22/09/2010 lצפיות: 4,359

  מאמר בנושא סרטים לצפייה ישירה,כל המידע החיוני והנחוץ כדי לדעת הכל על תעשית הקולנע האינטרנטית שנקראת סרטים לצפייה ישירה,דרכי הפעולה,היחודיות,אצל מי כדאי,מה אנחנו מפסידיים ומה מרוויחים ועוד.

  על ידי: tvill בידור ופנאי> קולנועl 18/07/2010 lצפיות: 4,451

  מובינסיין ישראל - אתר המקנה מתן אפשרויות לצפייה ישירה בסרטים צפייה ישירה ללא צורך בתשלום, או בהרשמה למעלה מ 500 סרטים לצפייה ישירה מיידית

  על ידי: drft erl בידור ופנאיl 23/03/2009 lצפיות: 65,794 lתגובות: 3

  רק לפני מספר שנים, רוב האנשים יכלו לצפות בסרטים וסדרות בטלוויזיה בלבד. היום יש לא מעט אפשרויות אחרות, החל באתרים המציעים אותם תכנים לצפייה ישירה והמשך בספריות VOD בתשלום או בחינם.

  על ידי: שי מונרl בידור ופנאי> טלויזיהl 09/07/2011 lצפיות: 3,668

  טלויזיה באינטרנט התרונות חסרונות , עבר ועתיד

  על ידי: חןl בידור ופנאי> טלויזיהl 11/01/2011 lצפיות: 4,690

  לאחרונה תחום סרטים לצפייה ישירה הפך להיות מבוקש ופופולרי. וזאת ייתכן בשל יתרונותיו של אתרי צפייה ישירה. אך רבים עדיין מורידים סרטים למחשב ולא צופים בסרטים לצפייה ישירה, מסיבות שונות. כאן נדון על היתרונות והחסרונות באתר צפייה ישירה.

  על ידי: גבי בראלl בידור ופנאי> קולנועl 25/09/2009 lצפיות: 17,402

  במאמר זה אספר אודות האפשרות של סרטים לצפייה ישירה באינטרנט - מה זה בעצם אומר, מה הייתרונות ומה החסרונות ?

  על ידי: נירן בן דודl אינטרנט> חינם ברשתl 06/10/2010 lצפיות: 1,201

  במאמר זה נסביר לכם בדיוק מה זה אתר סרטים לצפייה ישירה , מה המשמעות של אתר סרטים לצפייה ישירה , יתרונות וחרסונות של אתר סרטים לצפייה ישירה , אינטרסים ועוד '. שווה קריאה .

  על ידי: עידןl אינטרנטl 12/01/2010 lצפיות: 399,710

  כולנו כיום מכירים את הרשת החברתית לצפייה בסרטונים, ובין היתר להאזנה למוזיקה, YouTube. אתר YouTube פותח והוקם בשנת 2005, ונרכש על-ידי חברת Google בשנת 2006. מאז, YouTube הפכה לאחד האתרים המצליחים והמפורסמים ביותר ברחבי האינטרנט, ובכך זכה האתר למעצמה כלכלית-אינטרנטית גדולה ומיוחדת. כיום, אנשים רבים גולשים באתר YouTube בעיקר על-מנת לצפות בסרטונים, להאזין למוזיקה ולהעלות סרטונים חדשים. כמו-כן, זמרים, להקות ומוזיקאים רבים גולשים ב-YouTube ומפרסמים את חומרם - בכך הם משיגים פרסום ואפילו כסף.

  על ידי: עוגןl אינטרנט> חינם ברשתl 17/01/2014 lצפיות: 1,668

  לצערונו לא ניתן למצוא תוכן איכותי בעברית. קשה עוד יותר לאתר דרוגים מקצועיים המדרגים מי הטוב ביותר, האיכותי ביותר או המוביל בקטגוריה.

  על ידי: שי חקלאיl אינטרנט> חינם ברשתl 27/02/2013 lצפיות: 41

  עצרת את עצמך לשאול מה זה בעצם יוטיוב ? יוטיוב הוא אתר סרטונים הגדול בעולם, עשרות מיליוני משתמשים כל יום, ומאות מיליוני סרטונים. הפרסום באתר גדול והתנועה באתר פעילה ללא הפסקה, אז מי הטיפש שלא יעשה מזה כסף ?! ברוב המקרים, המשתמשים אינם מציבים לעצמם את המטרה להרוויח כסף מיוטיוב,אלה מנסים לשווק את את הערוץ שלהם כדי להגדיל את הפופולריות שלהם, אך חשוב לדעת שיש כאן הזדמנות להכניס עוד כמה ג'ובות ואם תצליחו , אפשר אפילו להתעשר…

  על ידי: אלמוגl אינטרנט> חינם ברשתl 21/09/2012 lצפיות: 1,201

  אם הייתם יודעים שבכול קנייה אתם יכולים לחסוך עשרות שקלים ובכל חודש מאות שקלים,אז אולי הייתם חושבים פעמיים לפני שהייתם משלמים...

  על ידי: אופיר חדשl אינטרנט> חינם ברשתl 13/09/2012 lצפיות: 1,756

  במאמר הבא נסקר את שירות העלאת התמונות אשר אתרים רבים מציעים ברשת,ביתרונות של השירות והחסרונות שלו וכן נסביר איך השירות עובד.

  על ידי: ImageUploadl אינטרנט> חינם ברשתl 04/06/2012 lצפיות: 80
  טל ביטון

  האינטרנט הולך ותופס את מקומה של המילה המודפסת, בעיקר בשל הנוחות, הפשטות והמידיות של השימוש בו, בניגוד לספרים שתופסים מקום רב ונראים מגושמים בהשוואה אליו. לא מדובר רק על רומנים או אנציקלופדיות, אלא גם על ספרים שימושיים יותר ברמה יום יומית. כיום, הכל נמצא על גבי הרשת, בין השאר מילון אונליין חינם – אחד הכלים השימושיים ביותר שיש לאינטרנט להציע לפלח רחב של האוכלוסייה ולמגוון רב של מטרות ויישומים.

  על ידי: טל ביטוןl אינטרנט> חינם ברשתl 11/05/2012 lצפיות: 6,979

  אתרי האינטרנט שעוסקים במוזיקה כבר לא מציגים מידע בלבד: נמצאים מבחר שירותים מקיפים שאתרים כאלו מציעים. במאמר זה נציין ונבחן כמה מהם.

  על ידי: אריאלl אינטרנט> חינם ברשתl 25/03/2012 lצפיות: 133

  הביטוי "תמונה שווה אלף מילים" נכון עד מאד בעידן האינטרנט. הוספת תמונה לעמוד טקסט שוברת שגרה, נותנת מנוחה לעיניים ומעבירה מסרים באופן מיידי, מה שמגדיל את הסיכוי שגולש שמגיע לעמוד יקבל את המסר. עם זאת, קיים קושי להשיג תמונות לשימוש. לא לכולם יש מצלמה או אפשרות לצלם באיכות טובה את הפריט או להמחיש מושג אבסטרקטי באמצעות תמונות שצילמו בעצמם. לשם כך קיימים אתרי תמונות, הידועים בשם "בנק תמונות".

  על ידי: focuswebl אינטרנט> חינם ברשתl 29/02/2012 lצפיות: 1,033
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast