משחקי הלבשה

פורסם: 11/01/2011 | צפיות: 7,232 | Share

ישנם המון משחקי הלבשה באתרים המשחקים השונים הכוללים בין היתר משחקי פלאש שונים אך כעת אדבר בעיקר על משחקי בנות למיניהם והיתרונות והחסרונות שלהם זאת אומרת היתרונות הרבים שיש במשחקי בנות והחסרונות לדעתי מועטים ביותר במשחקי בנות.

 

בנות רבות מעבירות את זמנן במשחקי בנות, משחקי הלבשה ומשחקי איפור ועולם משחקי הבנות גדל ומפתחי משחקי פלאש שונים הולכים כעת על הכיוון של משחקי בנות מאשר משחקי פלאש כללים על מנת למשוך את קהל הבנות וכמובן למשוך עוד גולשים שישחקו באתר.

 

יש כאלה שיגידו שמשחקי בנות ומשחקי הלבשה הינם לבנות קטנות בלבד ואני לא חושב ככה לדעתי משחקי הלבשה לא נועדו רק לבנות קטנות אלא בנות שגילם קטן יותר משחקות יותר במשחקים אלו מכיוון שהן אינן יודעות להתקין משחקים או להפעיל אפליקציות מסובכות על המחשב כגון התקנת משחקים לכן נועדו האתרים הללו לבנות כדי שיוכלו להיכנס ופשוט לשחק במשחקי הלבשה בדפדפן עצמו כלומר בלי להתקין את המשחקים עצמם אלא פשוט להקליק ולשחק ישירות באתר וללא תשלום.

 

במשחקי הלבשה ניתן יהיה למצוא דמיות שונות שיחכו שתבחרו להן לבוש אופנתי ויפה, מגוון הבגדים במשחקים אלו יהיה יחסית גדול ותוכלו לבחור בין מגוון ענק של בגדים בצבעים שונים בגזרות מתאימות לדמות המוצגת לפניכם ככה שפשוט תוכלו לגרור את העכבר כאשר תפסתם את הבגד שרציתם ולהלביש את הדמות כלומר להציב את הבגד בהתאמה לגופה של הדמות וישנם משחקי הלבשה שלא תצטרכו לגרור את פרטי הלבוש והינם יחסית משודרגים וכל מה שתידרשו לעשות בהם על מנת לעצב את הדמות שלכם הינה פשוט ללחוץ פעמיים על הבגד שתרצו להלביש בו את הדמות.

 

בדרך כלל הדמות במשחקי הלבשה תהיה נערה צעירה ולעיתים דמיות משעשעות מסדרות שונות ואפילו מפורסמים כמו למשל משחק הלבשה בו תידרשו להלביש את ג'סטין ביבר אני מניח ששמעתן על אחד הזמרים הטובים יותר השנה ג'סטין ביבר או בקיצור ג.ב ובנות רבות בכל העולם מעריצות אותו ובקרוב יש לו הופעה בארץ וכל המעריצות נרגשות לקראת הביקור אז אני מניח שהייתן רוצות להלביש אותו לפני הופעה חשובה שלו במשחק הלבשה שבו תצטרכו לבחור בגדים לג'סטין ביבר לקראת ההופעה שלו, בעיקר בגדי מעצבים מכל העולם ואתם אלו שנכנסות לתוך הנעליים של המעצבים הגדולים ביותר בעולם המלבישות את ג'סטין ביבר.

 

ואולי תרצו להלביש את ג'סטין ביבר לא לקראת הופעה אלא לקראת תצלום במגזין יוקרתי, גם זו אפשרות וישנו משחק שלם של הלבשה שניתן למצוא שבו תבחרו כל מיני בגדי לבוש לג'סטין ביבר ובנוסף חפצים נלווים כגון סקטבורד שמצטלם טוב למשל ודברים כגון ואף תוכלו לקבוע היכן יצטלם ג'סטין ביבר כך שהרקע של התצלום יהיה הכי יפה שיוכל להיות.

 

בעיקרון משחקי הלבשה נמצא תחת קטגוריית משחקי בנות שכולל בין היתר משחקי איפור בישול ועוד', משחקים אלו יכולים להנעים את זמנכן ולא ידרוש מכם מחשבה.

 

איני יכול לחשוב על אישה, נערה או ילדה אשר אינה אוהבת אופנת בגדים ולבוש יפה זאת אומרת משחקי ההלבשה נוצרו במיוחד לבנות מכיוון שהלבשה וביגוד הינם מרכיב חשוב בחייהן.

 

כמו בכל ז'אנר של משחקים ישנם משחקי הלבשה טובים יותר וטובים פחות ואתן בטח שואלות כיצד נוכל להבדיל בין המשחקים הטובים והאיכותיים יותר לבין המשחקים שיש בהם פחות אפשריות הלבשה מכיוון שכמו שהבנתן כל המטרה במשחקים אלו הינה מספר הבגדים וההלבשה של הדמות שלנו.

 

דבר ראשון שנעשה זה ניכנס לאתר משחקים איכותי כגון איגיים משחקים ברשת הכולל מאות משחקי בנות ומשחקים להלבשה איכותיים וכבר סיננו חלק גדול ממשחקי הלבשה לא איכותיים כלומר כאשר ניכנס לאתר נוכל לראות את המשחקים היותר איכותיים לבנות ברשת מכיוון שנבחרו בקפידה בידי האתר על מנת שהבנות שגולשות באתר או כל מי שרוצה  יוכל ליהנות ממשחקי הלבשה ומשחקי בנות מהנים ביותר.

 

וגם פה ישנה חלוקה גסה, כיום ישנן מספר חברות מצומצם אשר ניתן לומר על משחקי הבנות שהם מייצרים שהם האיכותיים ביותר ועם הזמן ככל שתשחקו ביותר משחקי הלבשה כך תוכלו לראות את החברות שייצרו את המשחקים ולדעת עוד לפני שהתחלנו בכלל לשחק אם המשחק שהרגע פתחנו בהחלט שווה את המספר שניות שנחכה על מנת לשחק בו, איני אומר שלא ניתן הזדמנות גם לחברות פחות חזקות בתחום אלא אומר שישנם משחקים בעלי יותר אפשריות המכילים חוץ מביגוד גם נעלים מעוצבות ואופנתיות, משקפי שמש שמוסיפים למראה ועוד המון פריטים שונים שיגרמו לדמות שלכם להיראות הכי טוב שאפשר.

 

הוספתי ואמרתי שאמנה מספר מהיתרונות של משחקי ההלבשה למיניהם והנה זה מגיע כמובן שכל דבר טוב יש דבר רע וכל המשפטים שכבר שמענו מזמן אבל לא חושב שיש באמת משהו שיכול לפגוע בנערות ובילדות המשחקות במשחקי הלבשה.

 

אחד היתרונות המובהקים ביותר של משחקי הלבשה ואפילו משחקים בכלליות הינה הפגת השעמום כלומר כאשר אתם יושבים בבית בחוסר מעש מוחלט לגמרי ופשוט מחפשים מה לעשות עם עצמכם למה שלא תדליקו את המחשב האישי שלכם בבית או המחשב הנייד אפילו ובלי מאמץ רב כל כך להיכנס ולשחק במשחקי הלבשה או במשחקים בכלליות, הפגת השעמום לעיתים נראית פשוטה ואינה כה חשובה אך כאשר ישנם מספר ילדים בבית אשר כל אחד מהם משועמם אני סבור שבמהרה יצוצו הבעיות וכאשר משעם ילדים בעיקר מחפשים היכן להשתעשע, לפעמים על חשבון ההורים ואין זה מקל על ההורים כאשר ילדים זועק להם מהסלון שאין לו מה לעשות ומשעמם לו ובמקום לסבול את הצעקות הנוראיות החוזרות ונשנות פשוט לשלוף מחשב נייד או להפנות אותו למחשב בבית להיכנס לאתר שכולו מותאם לילדים ואני בטוח שהוא כבר יסתדר לבד ועוד בעיה הסתדרה לנו אז איך בעצם הרווחנו מכל העניין?

 

מצד אחד הילד זכה בהנאה או הילדה ומשחקים במה שהם אוהבים ומצד שני ההורים נשארים רגועים שהילד שלהם גולש באתר בטוח ללא תכנים פוגעים עם מלא משחקים מהנים וקטנים שלא צריך להתקין ובכך גם אם אתם ההורים דואגים מווירוסים שהילד יוכל להוריד, הסירו דאגה מליבכם מכיוון שאתר כמו איגיים משחקים ברשת אינו מכיל כלל וירוסים ולא תידרשו להוריד את המשחקים באתר על מנת לשחק בהם כלומר תוכלו לשחק במשחקים ישירות דרך הדפדפן.

 

אז כעת ציינו שתי יתרונות להורים שהם גלישה בטוחה לילד ואי התעסקות עם הילד כלומר לפנות לעצמכם זמן לעיסוקים אחרים מאשר לדאוג לילד ומצד שני הילד מרוויח משחקים מהנים ומדליקים במקרה זה הרוב יהיו הבנות שיכנסו למשחקי ההלבשה באתרי המשחקים ויעינו בהם בציפייה לא פוסקת אחר משחקי הלבשה חדשים מכיוון שאני יודע איך זה הולך בדרך כלל ילדה או נערה מגלה את משחקי ההלבשה ובזכותה כל חברותיה משחקות במשחקי הלבשה.

 

אני חייב להגיד שהזמן שהבנות מעבירות במשחקים אלו גדול יותר מאשר הזמן שילדים ונערים משחקים במשחקי פעולה למשל ומשחקי פלאש שונים מכיוון שהם נותנים להבין יותר במחשבים והקטע שלהם יותר הינו להוריד משחקים או לשחק במשחקי רשת מושקעים.

 

אורך הזמן שהילדים מבלים באתרים הינו חשוב וחובה לשים לב לכך שהילדים אינם מפריזים בשעות שהם משחקים במחשב או בכלל כאשר הינם מול המסך מכל אותם הסיבות שכבר שמענו כגון בעיות חברתיות שצצות לאחר מכן, בעיות בגב בגלל ישיבה לא נכונה ברוב המקרים ועוד' אבל אלו דברים כללים יותר לבילוי במחשב מאשר דברים ספציפיים לאותם משחקי הלבשה שאנו מדברים עליהם כעת.

 

ולפני שכמעט הגענו לסוף המאמר שלנו אני חייב לציין בפניכם משחק הלבשה אחד שהתמכרתי אליו למרות שהני בן ואולי זה יישמע לכם מעט מגוחך או מוזר אך גם לנו יש זכות לשחק במשחקים אלו גם אם זה סתם לצורך התנסות או לעביר את הזמן ואחד ממשחקי ההלבשה המומלצים על ידי נקרא ג'סטין ביבר תמונה למגזין כן כך נקרא המשחק עם השם המפורט.

 

בתחילת משחק ההלבשה הזה נוכל לראות את היוצרים שלו כמובן, יוצרים מיומנים במשחקי בנות המייצרים משחקי בנות איכותיים מזה זמן מה, לאחר מכן ג'סטין ביבר המצויר יתגלה לפנינו עם סקטבורד ביד על רקע מגרש פעלולים של סקטבורד ועל מנת להתחיל נלחץ פלי כלומר שחק בפירוש לעברית, כעת נפתח בפנינו חלון המשחק המרכזי בו נוכל להלביש את ג'סטין ביבר.

 

אחד האפשריות  האהובות עלי במשחק הינה לחצן הלבוש הרנדומלי כך אני קורא לו מכיוון שכאשר נלחץ עליו הלבוש של הדמות שלנו תשתנה באופן רנדומלי כלומר לא מתוכנן מראש ומשעשע לראות איזה צירופים מדליקים של תלבושות נוכל לעשות לג'סטין ביבר לתמונה שלו במגזין.

 

לחיצה אחת על מקש הלבוש הרנדומלי וכל הסגנון של ג'סטין ביבר משתנה, פתאום הוא לובש בגדים בצבעים שונים לגמרי עם נעליים לא מתואמות כלל מבחינת הצבע ובכללי בכלל לא מתאימות, והכבוע הסגול שפתאום צץ לו משום מקום גורם לי לקחת את העכבר ולתקן את העוול שנגרם לזמר שלנו ג'סטין ביבר.

 

כובעים בשלל צורות וצבעים, חולצות, נעליים, מכנסיים, ג'קטים מעוצבים שרשראות ומשקפי שמש מבחר פשוט גדול של פריטי לבוש שונים שתוכלו לבחור ולשלב ביניהם על נמת שהדמות שלכם תיראה הכי יפה שאפשר, לאחר שסיימתם להלביש את ג'סטין ביבר תוכלו לעבור לבחירת האזור בו יצולם בשני החצים המופיעים בתחתית מסך המשחק, האמת היא שאין כל כך הרבה אפשריות בשינוי המקום בו יימצא ג'סטין ביבר כאשר יצלמו אותו למגזין אבל אני מניח שגם לא אמור להיות מכיוון שהרעיון במשחק הינו להלביש את ג'סטין ביבר וכל מה שנוסף למשחק רק משדרג אותו ולא אמור להוות תחליף למשימה העיקרית.

 

אחרי שסיימתם להלביש את הדמות שלנו לחצו על כפתור המצלמה ובום, ג'סטין ביבר בתוך המגזין כמובן שיש אפשרות להדפיס את התמונה שלנו ואף לשתף אותה ביחד עם אנשים אחרים בעולם שעיצבו מראה וסגנונות שונים לזמר המפורסם לכן המשחק ג'סטין ביבר ישאר תמיד ברשימת משחקי ההלבשה הטובים ביותר לדעתי ולכן הייתי חייב לפרט על המשחק מעט.

 

לסיכום אני ממליץ לכם בחום גם אם אתם לא בנות לנסות ולשחק מספר משחקי הלבשה ואולי גם אתם תתאהבו בהם ותחזרו לבקר מדי פעם על מנת לראות אם יש משחקי בנות חדשים ומשחקי הלבשה כמובן שישנם מאות במספר ואני בספק שתסיימו את כל משחקי ההלבשה במספר ימים מועט.

דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/89638/משחקי-הלבשה

  השאר תגובה למאמר זה

  משחקים ברשת

  המאמר עוסק ביתרונות של משחקים ברשת ומנסה להסביר מדוע אנו מעדיפים משחקים ברשת על פני הרבה אלטרנטיבות אחרות...

  על ידי: משחקים ברשתl אינטרנט> אתרי משחקיםl 12/08/2009 lצפיות: 1,591

  מילת הבאאז היום בעולם היא וירטואלי. ניתן כמעט להתאים לכל דבר תוואי וירטואלי, החל מדוא"ל, קניונים וירטואליים, חינוך וירטואלי, משחקים וירטואלים ועוד, ההופכים ליותר ויותר פופולריים. מדיית האינטרנט היא החדשנות הטכנולוגית שהפכה את החיים שלנו להרבה יותר פשוטים. יש לך היום גישה לכמעט כל דבר תחת השמש, מתוך הנוחות של הבית שלך. ניתן להתווכח אם משחקים וירטואליים מספקים את אותה תחושת התרגשות כמו התנסות במשחקים אמיתיים או לא.

  על ידי: רשל אלכנדרוl אינטרנט> אתרי משחקיםl 20/01/2010 lצפיות: 83,176

  בטקסט הזה ביקשנו לבדוק חלק מהמקומות שבהם אפשר לפגוש משחקי רשת שיועדו לבנות ולמסור המלצות על כמה מקומות כאלה - שכן יש דרישה וההיצע כל כך גדול שהוא יכול ליצור בלבול לעתים. קריאה נעימה!

  על ידי: אריאלl מחשבים וטכנולגיה> משחקי מחשבl 14/05/2012 lצפיות: 536

  משחקי חשיבה הפכו להיות פופולאריים בקרב הילדים, לא רק בגלל שהוריהם מתירים להם לשחק רק במשחקים חינוכיים שלא מערבים כל אלימות ולחימה, אלה בגלל שהמשחקים הללו נהיו באמת כפיים עבורם, הם לא חייבים ....

  על ידי: לימורl מחשבים וטכנולגיה> משחקי מחשבl 12/06/2013 lצפיות: 121

  נכון להיום חברות גדולות וקטנות יוצרות משחקים שונים בז'אנרים שונים לכל סוגי המשחקים כדי למשוך את העיניים של האנשים למשחקי החברה. ישנם חברות משחקים שמעמיקות בסוג מסוים של אוכלוסיה כדי להתעמק בדבר אחד ולעשות אותו טוב.. לדוגמא ישנה קטגוריה של משחקים לילדים בגילאים 4-8 שחברה אחת מתעמקת ביצירת אותם משחקים לילדים, יש גם חברות לפיתוח משחקי בנות שכמו שזה נשמע משחקים אלה מדברים לקהל הנשי יותר מאשר לקהל הגברי הדורש יותר אקשן ואלימות.

  על ידי: bitranl מחשבים וטכנולגיה> משחקי מחשבl 01/02/2010 lצפיות: 150

  בגיל 5 ילדים מתחילים להכיר אותיות, מספרים, צורות הנדסיות וכדומה. כדי לגרום להם לחשוב שתרגול חומר חינוכי אינו כרוך בחוסר הנאה אלא להיפך, התקינו להם משחקים לילדים בני 5 במחשב...

  על ידי: אלעד כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 05/04/2011 lצפיות: 2,895

  התחרות בין אתרי המשחקים הולכת וגדלה ובכך כל אתר מגדיל את כמות המשחקים באתרו והאפשרויות גדלות, מה הכי טוב עבורך? את זה נבדוק במאמר הבא.

  על ידי: אורןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 20/03/2008 lצפיות: 529

  לאחרונה, משחקי בנות באינטרנט הפכו להיות משחקים אטרקטיביים שמיועדים עבור קהל רב של בנות בטווח הגילאים 5-12. מי מבנות לא התעניינה בגיל צעיר בכל הנושא של אופנה והלבשת הבובות מקסימות בצו האופנה האחרון, כיום לבנות כבר אין צורך לרכוש בובות ולאחר מכן לרכוש להן סטים של בגדים מדי תקופת זמן. כיום, יש המון אתרי משחקים עם משחקי בנות העוסקים בהלבשה האינטראקטיביים של בובות או אנשים מפורסמים ברחבי האינטרנט, בהם כל ילדה זוכה למגוון רחב של בובות עם מגוון בגדים וכמובן לחוויה עצומה.

  על ידי: עודדl אינטרנט> אתרי משחקיםl 13/04/2010 lצפיות: 2,032

  אתר איגיים משחקים ברשת מציע לכל קהל הגולשים המון משחקי בנות מכל מיני סוגים בחינם ובקליל אחד בלבד אז כנסו עכשיו לאיגיים לקטגורית משחקי בנות ותהנו ממשחקים איכותיים במיוחד.

  על ידי: רן כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 27/12/2010 lצפיות: 7,409

  באבלס הוא משחק מאוד מיוחד בעל המון אלמנטים שהופכים אותו לממכר, אתם מוזמנים לנסות ולשחק במשחק באבלס,המשחק באבלס יעביר לכם את הזמן בהנאה רבה.

  על ידי: אביבוסl אינטרנט> אתרי משחקיםl 17/02/2015 lצפיות: 20

  אין היום מישהו בעולם הזה שלא מכיר את המשחק פלאפי בירד, השאלה היא מה יוצר המשחק עשה כדי שהוא יצליח כל כך, האם הוא האמין שהמשחק הזה יצליח כל כך? האם הוא באמת חשב שאנשים יקנו פלאפונים עם המשחק בעשרות אלפי דולרים? הכל בגלל הפלאפי בירד? הכל בפנים.

  על ידי: אורן גרl אינטרנט> אתרי משחקיםl 20/04/2014 lצפיות: 96

  המשחקים הוירטואליים עברו תהליך אבולוציוני חכם, מעניין ומתקדם מאוד. תהליך זה הביא למהפכה של ממש בעידן הטכנולוגיה ותחום משחקי הרשת בפרט. ללא המשחקים הקלאסיים שכולנו מכירים כיום, מי יודע אם היו קיימים המשחקים הוירטואליים כיום. אם אתם רוצים לדעת עוד אודות אבולוציית משחקי הרשת, קראו את המאמר!

  על ידי: Vordal אינטרנט> אתרי משחקיםl 10/01/2014 lצפיות: 109

  משחקי יריות הם משחקים מיוחדים ושונים במיוחד - אם אתם אוהבים אקשן, אוהבים לראות את היריות, צבא, מלחמה וחיילים - קטגוריית משחקי היריות באתר Frix היא הקטגוריה המתאימה לכם.

  על ידי: Vordal אינטרנט> אתרי משחקיםl 04/01/2014 lצפיות: 203

  מבוגרים, כמו הילדים, יכולים לשחק במשחקים שונים ברשת, במחשב ובקונסולות - אין בדבר בושה כלל וכלל. משחקים וירטואליים משפרים את רמת החשיבה והן את רמת הביצוע והריכוז. מבוגרים - אתם יותר ממוזמנים להיכנס לעולם שלם של משחקים מהנים ברשת!

  על ידי: Vordal אינטרנט> אתרי משחקיםl 28/12/2013 lצפיות: 195

  מה כבר הכרנו לפני עידן הפוקימון? הכרנו סדרות כגון שאלתיאל קוואק, המומינים, טאזמניה, הפנתר הורוד, הלב ועוד מגוון סדרות אנימציה מוכרות וידועות. אך אי שם בתחילת שנות ה-2,000 הוציאה חברת נינטדו (יצרנית המשחק מריו המפורסם), את הסדרה שלפוקימון לישראל, כבר בתחילתו של עידן הפוקימון ניתן היה לזהות מאות אלפי מעריצי פוקימון , לאו דווקא מגילאים נמוכים.

  על ידי: PokemonBattlel אינטרנט> אתרי משחקיםl 22/12/2013 lצפיות: 695

  מאמר העוסק בסדרה פוקימון ובמשחקי הוידאו ומשחקי הדפדפן אשר נוצרו בעקבות הסדרה.

  על ידי: PokemonBattlel אינטרנט> אתרי משחקיםl 15/10/2013 lצפיות: 144

  מדהים להסתכל על ההתפתחות המרשימה בתחום משחקי המחשב לילדים שהחלה במכונות הענק שהיו מוצבות במרכזי הקניות. באותם ימים עליזים של שנות השבעים והשמונים, כדי לשחק במשחק מחשב היה צריך למעשה, למרבה האירוניה, לצאת מהבית. לאט לאט אותן מכונות ענק החלו להיעלם מהשטח ואת מקומן תפסו קונסולות ביתיות שונות כגון האטארי הישן והטוב או הסגה הבלתי נשכח. בשנות התשעים החלו לצוץ קונסולות מתקדמות יותר, אך כולן חלקו חיסרון משותף, כל משחק צריך היה לרכוש ולעתים אף בסכום כסף לא קטן.

  על ידי: אבירם כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 10/08/2013 lצפיות: 206

  ארצה לדבר מעט במאמר הבא על התופעה שבה אנשים רבים מורידים שירים באינטרנט ואותם השירים שניתן להוריד בכל אתר כמעט פוגעים רבות באומנים השונים. שירים להורדה אינם חוקיים אך אנשים רבים עושים כך ואפרט מעט גם על ההבדלים השונים בין אתרי המוזיקה אשר קיימים אם זה שמיעה ישירה דרך האתר או הורדה ישירה או קנייה דרך אתרים שונים כגון חנות השירים של אפל וחנויות אשר ניתן לקנות מהם דיסקים מקורים.

  על ידי: רן כהןl אומנות> מוסיקהl 20/07/2011 lצפיות: 4,169

  כנסו למאמר הכי מושקע על משחקי כדורגל בעיקר משחקי כדורגל מסוג פלאש על מנת להיחשף לעולם שלם של משחקים חדשים שלא בהכרח הכרתם.

  על ידי: רן כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 12/01/2011 lצפיות: 583

  במאמר זה נדבר מעט על מגוון משחקי המכוניות הקיימים ברשת האינטרנט ובעיקר על משחקי הפלאש למינהם שכבר הפכו לפופלרים במיוחד. אם אתם אוהבים מכוניות או לשחק במשחקי מכוניות כדאי לכם לקרוא מעט מידע על משחקי מכוניות.

  על ידי: רן כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 12/01/2011 lצפיות: 2,808

  משחקי סנוקר תמיד היו משחקים שהמון אנשים משחקים בהם ותמיד נשארו באופנה, האתר איגיים משחקים ברשת מציע לכם מגוון משחקי סנוקר למינהם איכותיים ומהנים במיוחד.

  על ידי: רן כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 27/12/2010 lצפיות: 381

  משחקי מריו למחשב כבר יצאו מהאופנה ומשחקי פלאש המבוססים על המשחק מריו הינם הטרנד של ימינו, כנסו לאתר איגיים משחקים ברשת ותהנו מעשרות משחקי מריו שונים ומהנים במיוחד בחינם.

  על ידי: רן כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 27/12/2010 lצפיות: 1,118

  חרבות ונסדלים כבר הפכו מלפני מספר שנים לאחד ממשחקי הפלאש הטובים ביותר בכל הזמנים וכעת לאחר שיצאו מספר משחקי המשך למשחק חרבות וסנדלים החלטתי לתת מעט מידע על המשחק המהנה ומשחקים ברשת נוספים.

  על ידי: רן כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 27/12/2010 lצפיות: 499

  בראץ הינה סדרה האהובה על הילדות הקטנות ובמאמר זה נציג לכם משחקי פלאש המבוססים על הסדרה בראץ

  על ידי: רן כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 27/12/2010 lצפיות: 2,126

  באבלס הינו משחק בועות מצוין וקלאסי המוכר להרבה אנשים בכל העולם ובמאמר זה נציג לכם היכן תוכלו לשחק במשחק באבלס בחינם ועוד המון משחקי פלאש נוספים.

  על ידי: רן כהןl אינטרנט> אתרי משחקיםl 27/12/2010 lצפיות: 239
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast