משחקי הלבשה

11/01/2011 • על ידי • 7,247 צפיות

ישנם המון משחקי הלבשה באתרים המשחקים השונים הכוללים בין היתר משחקי פלאש שונים אך כעת אדבר בעיקר על משחקי בנות למיניהם והיתרונות והחסרונות שלהם זאת אומרת היתרונות הרבים שיש במשחקי בנות והחסרונות לדעתי מועטים ביותר במשחקי בנות.

 

בנות רבות מעבירות את זמנן במשחקי בנות, משחקי הלבשה ומשחקי איפור ועולם משחקי הבנות גדל ומפתחי משחקי פלאש שונים הולכים כעת על הכיוון של משחקי בנות מאשר משחקי פלאש כללים על מנת למשוך את קהל הבנות וכמובן למשוך עוד גולשים שישחקו באתר.

 

יש כאלה שיגידו שמשחקי בנות ומשחקי הלבשה הינם לבנות קטנות בלבד ואני לא חושב ככה לדעתי משחקי הלבשה לא נועדו רק לבנות קטנות אלא בנות שגילם קטן יותר משחקות יותר במשחקים אלו מכיוון שהן אינן יודעות להתקין משחקים או להפעיל אפליקציות מסובכות על המחשב כגון התקנת משחקים לכן נועדו האתרים הללו לבנות כדי שיוכלו להיכנס ופשוט לשחק במשחקי הלבשה בדפדפן עצמו כלומר בלי להתקין את המשחקים עצמם אלא פשוט להקליק ולשחק ישירות באתר וללא תשלום.

 

במשחקי הלבשה ניתן יהיה למצוא דמיות שונות שיחכו שתבחרו להן לבוש אופנתי ויפה, מגוון הבגדים במשחקים אלו יהיה יחסית גדול ותוכלו לבחור בין מגוון ענק של בגדים בצבעים שונים בגזרות מתאימות לדמות המוצגת לפניכם ככה שפשוט תוכלו לגרור את העכבר כאשר תפסתם את הבגד שרציתם ולהלביש את הדמות כלומר להציב את הבגד בהתאמה לגופה של הדמות וישנם משחקי הלבשה שלא תצטרכו לגרור את פרטי הלבוש והינם יחסית משודרגים וכל מה שתידרשו לעשות בהם על מנת לעצב את הדמות שלכם הינה פשוט ללחוץ פעמיים על הבגד שתרצו להלביש בו את הדמות.

 

בדרך כלל הדמות במשחקי הלבשה תהיה נערה צעירה ולעיתים דמיות משעשעות מסדרות שונות ואפילו מפורסמים כמו למשל משחק הלבשה בו תידרשו להלביש את ג'סטין ביבר אני מניח ששמעתן על אחד הזמרים הטובים יותר השנה ג'סטין ביבר או בקיצור ג.ב ובנות רבות בכל העולם מעריצות אותו ובקרוב יש לו הופעה בארץ וכל המעריצות נרגשות לקראת הביקור אז אני מניח שהייתן רוצות להלביש אותו לפני הופעה חשובה שלו במשחק הלבשה שבו תצטרכו לבחור בגדים לג'סטין ביבר לקראת ההופעה שלו, בעיקר בגדי מעצבים מכל העולם ואתם אלו שנכנסות לתוך הנעליים של המעצבים הגדולים ביותר בעולם המלבישות את ג'סטין ביבר.

 

ואולי תרצו להלביש את ג'סטין ביבר לא לקראת הופעה אלא לקראת תצלום במגזין יוקרתי, גם זו אפשרות וישנו משחק שלם של הלבשה שניתן למצוא שבו תבחרו כל מיני בגדי לבוש לג'סטין ביבר ובנוסף חפצים נלווים כגון סקטבורד שמצטלם טוב למשל ודברים כגון ואף תוכלו לקבוע היכן יצטלם ג'סטין ביבר כך שהרקע של התצלום יהיה הכי יפה שיוכל להיות.

 

בעיקרון משחקי הלבשה נמצא תחת קטגוריית משחקי בנות שכולל בין היתר משחקי איפור בישול ועוד', משחקים אלו יכולים להנעים את זמנכן ולא ידרוש מכם מחשבה.

 

איני יכול לחשוב על אישה, נערה או ילדה אשר אינה אוהבת אופנת בגדים ולבוש יפה זאת אומרת משחקי ההלבשה נוצרו במיוחד לבנות מכיוון שהלבשה וביגוד הינם מרכיב חשוב בחייהן.

 

כמו בכל ז'אנר של משחקים ישנם משחקי הלבשה טובים יותר וטובים פחות ואתן בטח שואלות כיצד נוכל להבדיל בין המשחקים הטובים והאיכותיים יותר לבין המשחקים שיש בהם פחות אפשריות הלבשה מכיוון שכמו שהבנתן כל המטרה במשחקים אלו הינה מספר הבגדים וההלבשה של הדמות שלנו.

 

דבר ראשון שנעשה זה ניכנס לאתר משחקים איכותי כגון איגיים משחקים ברשת הכולל מאות משחקי בנות ומשחקים להלבשה איכותיים וכבר סיננו חלק גדול ממשחקי הלבשה לא איכותיים כלומר כאשר ניכנס לאתר נוכל לראות את המשחקים היותר איכותיים לבנות ברשת מכיוון שנבחרו בקפידה בידי האתר על מנת שהבנות שגולשות באתר או כל מי שרוצה  יוכל ליהנות ממשחקי הלבשה ומשחקי בנות מהנים ביותר.

 

וגם פה ישנה חלוקה גסה, כיום ישנן מספר חברות מצומצם אשר ניתן לומר על משחקי הבנות שהם מייצרים שהם האיכותיים ביותר ועם הזמן ככל שתשחקו ביותר משחקי הלבשה כך תוכלו לראות את החברות שייצרו את המשחקים ולדעת עוד לפני שהתחלנו בכלל לשחק אם המשחק שהרגע פתחנו בהחלט שווה את המספר שניות שנחכה על מנת לשחק בו, איני אומר שלא ניתן הזדמנות גם לחברות פחות חזקות בתחום אלא אומר שישנם משחקים בעלי יותר אפשריות המכילים חוץ מביגוד גם נעלים מעוצבות ואופנתיות, משקפי שמש שמוסיפים למראה ועוד המון פריטים שונים שיגרמו לדמות שלכם להיראות הכי טוב שאפשר.

 

הוספתי ואמרתי שאמנה מספר מהיתרונות של משחקי ההלבשה למיניהם והנה זה מגיע כמובן שכל דבר טוב יש דבר רע וכל המשפטים שכבר שמענו מזמן אבל לא חושב שיש באמת משהו שיכול לפגוע בנערות ובילדות המשחקות במשחקי הלבשה.

 

אחד היתרונות המובהקים ביותר של משחקי הלבשה ואפילו משחקים בכלליות הינה הפגת השעמום כלומר כאשר אתם יושבים בבית בחוסר מעש מוחלט לגמרי ופשוט מחפשים מה לעשות עם עצמכם למה שלא תדליקו את המחשב האישי שלכם בבית או המחשב הנייד אפילו ובלי מאמץ רב כל כך להיכנס ולשחק במשחקי הלבשה או במשחקים בכלליות, הפגת השעמום לעיתים נראית פשוטה ואינה כה חשובה אך כאשר ישנם מספר ילדים בבית אשר כל אחד מהם משועמם אני סבור שבמהרה יצוצו הבעיות וכאשר משעם ילדים בעיקר מחפשים היכן להשתעשע, לפעמים על חשבון ההורים ואין זה מקל על ההורים כאשר ילדים זועק להם מהסלון שאין לו מה לעשות ומשעמם לו ובמקום לסבול את הצעקות הנוראיות החוזרות ונשנות פשוט לשלוף מחשב נייד או להפנות אותו למחשב בבית להיכנס לאתר שכולו מותאם לילדים ואני בטוח שהוא כבר יסתדר לבד ועוד בעיה הסתדרה לנו אז איך בעצם הרווחנו מכל העניין?

 

מצד אחד הילד זכה בהנאה או הילדה ומשחקים במה שהם אוהבים ומצד שני ההורים נשארים רגועים שהילד שלהם גולש באתר בטוח ללא תכנים פוגעים עם מלא משחקים מהנים וקטנים שלא צריך להתקין ובכך גם אם אתם ההורים דואגים מווירוסים שהילד יוכל להוריד, הסירו דאגה מליבכם מכיוון שאתר כמו איגיים משחקים ברשת אינו מכיל כלל וירוסים ולא תידרשו להוריד את המשחקים באתר על מנת לשחק בהם כלומר תוכלו לשחק במשחקים ישירות דרך הדפדפן.

 

אז כעת ציינו שתי יתרונות להורים שהם גלישה בטוחה לילד ואי התעסקות עם הילד כלומר לפנות לעצמכם זמן לעיסוקים אחרים מאשר לדאוג לילד ומצד שני הילד מרוויח משחקים מהנים ומדליקים במקרה זה הרוב יהיו הבנות שיכנסו למשחקי ההלבשה באתרי המשחקים ויעינו בהם בציפייה לא פוסקת אחר משחקי הלבשה חדשים מכיוון שאני יודע איך זה הולך בדרך כלל ילדה או נערה מגלה את משחקי ההלבשה ובזכותה כל חברותיה משחקות במשחקי הלבשה.

 

אני חייב להגיד שהזמן שהבנות מעבירות במשחקים אלו גדול יותר מאשר הזמן שילדים ונערים משחקים במשחקי פעולה למשל ומשחקי פלאש שונים מכיוון שהם נותנים להבין יותר במחשבים והקטע שלהם יותר הינו להוריד משחקים או לשחק במשחקי רשת מושקעים.

 

אורך הזמן שהילדים מבלים באתרים הינו חשוב וחובה לשים לב לכך שהילדים אינם מפריזים בשעות שהם משחקים במחשב או בכלל כאשר הינם מול המסך מכל אותם הסיבות שכבר שמענו כגון בעיות חברתיות שצצות לאחר מכן, בעיות בגב בגלל ישיבה לא נכונה ברוב המקרים ועוד' אבל אלו דברים כללים יותר לבילוי במחשב מאשר דברים ספציפיים לאותם משחקי הלבשה שאנו מדברים עליהם כעת.

 

ולפני שכמעט הגענו לסוף המאמר שלנו אני חייב לציין בפניכם משחק הלבשה אחד שהתמכרתי אליו למרות שהני בן ואולי זה יישמע לכם מעט מגוחך או מוזר אך גם לנו יש זכות לשחק במשחקים אלו גם אם זה סתם לצורך התנסות או לעביר את הזמן ואחד ממשחקי ההלבשה המומלצים על ידי נקרא ג'סטין ביבר תמונה למגזין כן כך נקרא המשחק עם השם המפורט.

 

בתחילת משחק ההלבשה הזה נוכל לראות את היוצרים שלו כמובן, יוצרים מיומנים במשחקי בנות המייצרים משחקי בנות איכותיים מזה זמן מה, לאחר מכן ג'סטין ביבר המצויר יתגלה לפנינו עם סקטבורד ביד על רקע מגרש פעלולים של סקטבורד ועל מנת להתחיל נלחץ פלי כלומר שחק בפירוש לעברית, כעת נפתח בפנינו חלון המשחק המרכזי בו נוכל להלביש את ג'סטין ביבר.

 

אחד האפשריות  האהובות עלי במשחק הינה לחצן הלבוש הרנדומלי כך אני קורא לו מכיוון שכאשר נלחץ עליו הלבוש של הדמות שלנו תשתנה באופן רנדומלי כלומר לא מתוכנן מראש ומשעשע לראות איזה צירופים מדליקים של תלבושות נוכל לעשות לג'סטין ביבר לתמונה שלו במגזין.

 

לחיצה אחת על מקש הלבוש הרנדומלי וכל הסגנון של ג'סטין ביבר משתנה, פתאום הוא לובש בגדים בצבעים שונים לגמרי עם נעליים לא מתואמות כלל מבחינת הצבע ובכללי בכלל לא מתאימות, והכבוע הסגול שפתאום צץ לו משום מקום גורם לי לקחת את העכבר ולתקן את העוול שנגרם לזמר שלנו ג'סטין ביבר.

 

כובעים בשלל צורות וצבעים, חולצות, נעליים, מכנסיים, ג'קטים מעוצבים שרשראות ומשקפי שמש מבחר פשוט גדול של פריטי לבוש שונים שתוכלו לבחור ולשלב ביניהם על נמת שהדמות שלכם תיראה הכי יפה שאפשר, לאחר שסיימתם להלביש את ג'סטין ביבר תוכלו לעבור לבחירת האזור בו יצולם בשני החצים המופיעים בתחתית מסך המשחק, האמת היא שאין כל כך הרבה אפשריות בשינוי המקום בו יימצא ג'סטין ביבר כאשר יצלמו אותו למגזין אבל אני מניח שגם לא אמור להיות מכיוון שהרעיון במשחק הינו להלביש את ג'סטין ביבר וכל מה שנוסף למשחק רק משדרג אותו ולא אמור להוות תחליף למשימה העיקרית.

 

אחרי שסיימתם להלביש את הדמות שלנו לחצו על כפתור המצלמה ובום, ג'סטין ביבר בתוך המגזין כמובן שיש אפשרות להדפיס את התמונה שלנו ואף לשתף אותה ביחד עם אנשים אחרים בעולם שעיצבו מראה וסגנונות שונים לזמר המפורסם לכן המשחק ג'סטין ביבר ישאר תמיד ברשימת משחקי ההלבשה הטובים ביותר לדעתי ולכן הייתי חייב לפרט על המשחק מעט.

 

לסיכום אני ממליץ לכם בחום גם אם אתם לא בנות לנסות ולשחק מספר משחקי הלבשה ואולי גם אתם תתאהבו בהם ותחזרו לבקר מדי פעם על מנת לראות אם יש משחקי בנות חדשים ומשחקי הלבשה כמובן שישנם מאות במספר ואני בספק שתסיימו את כל משחקי ההלבשה במספר ימים מועט.

אודות כותב המאמר

רן כהן

איגיים משחקים ברשת מכיל המון משחקים להורדה ומשחקי פלאש איכותיים המתעדכנים כל יום אז בואו לבקר ולהתעדכן.