משחקי הלבשה ואיפור

07/03/2011 • על ידי • 546 צפיות

משחקי הלבשה ואיפור

אם יש דבר שמאפיין כמעט את כל הילדות, כבר מהגיל הצעיר ועד תחילת ההתבגרות, הוא האהבה להלבשה, איפור ובובות. ברחבי רשת האינטרנט ישנם עשרות אלפי אתרים המאפשרים משחקי הלבשה ואיפור, משחקי הלבשה בובות וכדומה. ברוב המקרים המשחקים פשוטים לתפעול וידידותיים גם לילדות בגילאים הצעירים. מעטים המשחקים שדורשים שימוש במקלדת ולא רק בעכבר בשל העובדה שיצרני המשחקים מבינים כי משחקי הלבשה ואיפור מיועדים לילדות צעירות שבקיאותן בעולם המחשבים טרם התפתח.

משחקי הלבשה ואיפור ברשת

הקלדת מילות החיפוש משחקי הלבשה ואיפור בגוגל יעלו תוך מספר שניות מאות אלפי תוצאות אתרים. קישורים אלו יובילו אתכם לאתרי המשחקים הפופולאריים ביותר, לפי דירוגים משתנים, של משחקי הלבשה ואיפור מכל רחבי העולם. אתם ודאי יודעים מהן הבובות האהובות על הילדות שלכן, דפדפו בין הדפים ומצאו את אלו המאפשרים הלבשה ואיפור של הדמויות האהובות. כך הילדות יכולות לבחור כיצד יראו הדמויות, מה ילבשו, איזה תיק יבחרו, מה יהיה צבע השיער, צבע הסומק או צבע האודם. תוך מספר לחיצות פשוטות על העכבר הן יוצרות את הדמות שהן חולמות עליה וכל זה לגמרי בחינם.

משחקי הלבשה ואיפור להורדה

במרבית הפעמים אנחנו מעדיפים לשחק במשחקי און ליין שלא מצריכים הורדה, המתנה והתקנה. אמנם משחקי הרשת נוחים לתפעול ומאפשרים לנו לשחק כמה שרק נרצה, אך לעיתים האיכות שלהם לא גבוהה, הם נוטים שלא להיטען עד הסוף ופעמים רבות איטיים מאוד. כדי להימנע מבעיות אלו וכדי לא להיות תלויים באיכות ובמהירות חיבור האינטרנט הביתי ומספר הגולשים באתר, ניתן לחפש מקורות מהימנים להורדה. קחו בחשבון שרוב אתרי ההורדה הם בשפה האנגלית ומעטים אלה המופיעים בשפה העברית.

משחקי הלבשה ואיפור: חשוב לדעת

חשוב שתדעו כי ישנו מגוון עצום של משחקי הלבשה ואיפור לבנות ואין צורך להתפשר. חפשו עד שתמצאו את הדמות שהילדה הכי אוהבת, בין אם זו בובת בראץ, בובת ברבי או אפילו דמויות דיסני. ישנם משחקים עשירים יותר וישנם שפחות, הסוד למציאת משחק איכותי הוא חיפוש נכון וקפדני. אם בחרתם להוריד את המשחק ודאו כי תוכנת איתור הוירוסים פועלת ותדע להזהיר אתכם כאשר מקור ההורדה לא מהימן. מומלץ לקרוא את האותיות הקטנות בטרם ההורדה ולוודא שאין זו גרסת Demo אלא גרסא מלאה של המשחק.

אודות כותב המאמר

אלעד כהן

המאמר נכתב על ידי אלעד כהן - מתכנת פלאש בחברת GAME DEV LTD.