משחקים להורדה ישירה

25/03/2011 • על ידי • 3,561 צפיות

משחקים להורדה ישירה

עולם המשחקים באינטרנט תפס תאוצה אדירה בשנים האחרונות. מיליוני משחקים, מאות אלפי אתרים, עשרות טכנולוגיות והמוני גולשים. נראה כי השילוב שבין פשטות לבין הנאה, כשכל זה כרוך גם באפשרות להישאר על הכורסא – זוהי הנוסחה המנצחת. ברחבי האינטרנט ניתן למצוא משחקים להורדה ישירה שתוכנתו במיוחד לילדים, כאלה המתאימים להעברת הזמן. חלק מהמשחקים להורדה ישירה מאתגרים יותר וחלק פחות. משחקים אלה שמים דגש על הקלות שבשימוש, כשאין כל צורך להסתבך עם הורדה מורכבת או התקנה ארוכה.

משחקים להורדה ישירה: יתרונות

נשאלת השאלה, מהם היתרונות של משחקים להורדה ישירה מאשר משחקי און ליין סטנדרטיים? ובכן, בראש ובראשונה מדובר בביטול התלות בחיבור לאינטרנט. משחקי און ליין לעיתים נטענים דקות ארוכות, מושפעים מכמות הגולשים באתר ומקצב הגלישה שמכתיב ספק האינטרנט. מהרגע שבחרנו משחקים להורדה ישירה למחשב, נטרלנו את הסיכויים להתעכב ולהתרגז. יתרון נוסף בהורדת המשחקים, היא האיכות, העיצוב והגרפיקה. משחקי און ליין לרוב מבוססים על טכנולוגיית פלאש ו-Java וברוב המקרים מתוכנתים ברמה נמוכה יחסית. משחקים להורדה בחינם דומים בצורתם למשחקי הוידיאו שהיו נפוצים לפני מספר שנים מבחינת העושר בעיצוב ובמגוון האפשרויות.

משחקים להורדה ישירה למחשב

מלבד היתרונות שהזכרנו בחלק הקודם, חשוב שתדעו כי הורדת המשחקים לא כרוכה בהקצאת מקום רב מבחינת זיכרון הדיסק הקשיח. לצורך העניין, אם ניקח לדוגמא משחקי סופר מריו או מרוצי מכוניות שהיינו קונים בדיסקים ומתקינים במחשב – אלה כבדים באמת. משחקים להורדה ישירה שנמצאים ברחבי רשת האינטרנט הם קלים באופן יחסי ולא מצריכים התקנה ארוכה או זיכרון רב. הפרט הזה הינו חשוב, כיוון שלעיתים כשעל גבי המחשב נמצא משחק וידאו כבד – הוא מאט את פעילות המחשב כולו. בטרם התחלת ההורדה בידקו את גודל הקובץ שיופיע בנתוני ההורדה ואם לא – בחלון הראשוני שיפתח לאישורכם.

משחקים להורדה ישירה – איפה מוצאים?

אחרי שהבנו את כל היתרונות של הורדת משחקים, כעת נשאלת השאלה איפה נוכל למצוא כאלה. קודם כל, שאלו חברים. היום אין כמעט אחד שלא הוריד משחק כזה או אחר ויודע להמליץ לכם על מקור הורדה אמין. אם אתם ספקנים באשר להמלצות חבריכם, פנו למנוע חיפוש והקלידו מילות מפתח הקשורות בהורדת משחקים בחינם והורדה ישירה.

אודות כותב המאמר

אלעד כהן

המאמר נכתב על ידי אלעד כהן - מתכנת פלאש בחברת GAME DEV LTD.