משחקי הלבשה בובות

29/03/2011 • על ידי • 3,723 צפיות

משחקי הלבשה בובות

הבובות של היום הן לא הבובות של פעם, אלה שאנחנו המבוגרים זוכרים משנות ילדותינו. בעוד אנחנו היינו משחקים עם בובות שתפרו לנו הסבתות, הילדות של היום לא מסתפקות בפחות מבובות איכות פופולאריות ומוקפדות. נסו להקליד 'משחקי הלבשה בובות' במנוע חיפוש ותהיו מופתעים לגלות עד כמה רשת האינטרנט מאפשרת לילדות של היום בכל הקשור לבובות שלהן. הן יכולות לבחור את סוג הבובה, להחליט על צבע עורה, צבע שיערה, הגובה, המשקל, הגזרה, הבגדים, האיפור, התכשיטים, התיקים, הצעיפים, הנעליים וכל האלמנטים הקשורים בהופעתה החיצונית של בובת החלומות שלהן!.

משחקי הלבשה בובות ברבי

משחקי הלבשת בובות ברבי אלו משחקים המיועדים לבנות הקשורות לבובות הברבי שלהן ונוטות לבלות איתן בכל יום ולילה. משחקי הפלאש הססגוניים מציעים מגוון של בובות ברבי, לעיתים אף מגוון רחב ועשיר יותר מאלו המופיעים בבובות ברבי הנמכרות בחנויות. משחקי הלבשה בובות מהסוג הזה מציבים בפני הילדות אתגר: פעם ברבי יוצאת לסיור בספארי, פעם יוצאת למסעדה, פעם לנופש ופעם לרחצה בים. לקראת כל פעילות הבנות מלבישות את ברבי כפי שהן חושבות שמתאים לה, הן צריכות להקפיד שיהיה לה נוח ושהיא תהיה לבושה בצורה שתתאים לסדר היום הצפוי לה.

משחקי הלבשה בובות בראץ

קשה להאמין כי יש כיום ילדות שלא יודעות ולא מכירות את סדרת בובות הבראץ הפופולאריות. מדובר במגוון בובות בעלות מראה דומה, שהן מטופחות מאוד מבחינה חיצונית, לבושות בקפידה ומאופרות כגבירות של ממש. משחקי הלבשה בובות בראץ מאפשרים לילדות לבחור ולעצב לעצמן את בובת הבראץ. הן בוחרות לה את צבע השיער, את האיפור ולעיתים אף יוצאות יחד איתה למסע קניות בחנויות השונות ובוחרות עבורה את כל הקולקציה לעונה הקרובה. ישנם מספר משחקי הלבשה בובות שאפילו מקפידים לבחור את חית המחמד וכן… להתאים גם לה הלבשה.

משחקי הלבשה בובות דיסני

כבר עשרות שנים שבובות דיסני והדמויות המצוירות נכנסים לליבם של הילדים וכובשים את חנויות הצעצועים ומשחקי המחשב. כל דמויות דיסני הוותיקות והמסורתיות: פו הדב, מיקי מאוס, דונאלד דק וגופי – כולם ידועים בבגדיהם הקבועים. משחקי הלבשה של בובות דיסני מאפשרים לילדים לעשות את המעשה הנועז של התאמת ביגוד חדש לדמויות אלה!.

אודות כותב המאמר

אלעד כהן

המאמר נכתב על ידי אלעד כהן - מתכנת פלאש בחברת GAME DEV LTD.