טוטו 16 - הימורי ספורט

02/04/2011 • על ידי • 3,377 צפיות

טוטו 16

מלבד משחקי ווינר, ווינר ליין או טוטו ווינר, קיימת גם גרסה שנקראת טוטו 16. משחק טוטו 16 שונה בעיקר במספר המשחקים המוגדר על ידי המועצה להימורים בספורט, מה שמשפיע כמובן על צורת הטופס, אופן מילויו וסיכויי הזכייה הסטטיסטיים. במשחק טוטו 16 מפרסמים בכל שבוע 16 משחקי כדורגל שיופיעו בטופס. בהתאם לכל המשחקים מהסוג הזה, כל מהמר צריך לנחש את תוצאות המשחקים הללו. הטופס עצמו מחולק לחמישה טורים שבכל אחד 16 שורות. גם במקרה זה, כמו במשחקי טוטו אחרים, ניתן לבחור בין ניצחון הקבוצה המארחת (1), ניצחון היריבה המתארחת (2) או תיקו (X).

טוטו 16 רגיל

השוני בין משחק טוטו 16 רגיל לטוטו 16 רב טורי הוא באופן מילוי הטופס ומספר הטורים. בטופס הרגיל, מופיעות 16 שורות המסמנות את כל המשחקים שהוגדרו מראש. כל מהמר שממלא את הטופס רואה מולו שלוש אפשרויות סימון לכל משחק. לאלה שלא בקיאים בקבוצה המארחת או המתארחת, חשוב לדעת כי סימון 1 מתייחס לניצחון הקבוצה שמופיעה ראשונה בטופס וסימון 2 מתייחס לקבוצה שמופיעה שנייה בטופס. במידה וחושבים כי המשחק יוכרע בתיקו, מסמנים X במשבצת האמצעית.

טוטו 16 רב טורי

כל מהמר שממלא טופס לוטו חולם להיווכח כי כל תוצאותיו היו נכונות. אפשר לסמוך על המזל ואפשר לנסות ולהגביר את הסיכויים לזכות על ידי מילוי טוטו רב טורי. המשמעות היא, שבמקום למלא הסתברות אחת לתוצאות המשחק, ניתן למלא מספר סיכויים. כלומר, עבור כל משחק ניתן להזין יותר מתוצאה אחת אפשרית. עלות ההשתתפות בשליחת הטופס קשורה למספר הטורים ולמעשה מכפילה עצמה ככל שממלאים יותר טורים. זו אפשרות מצוינת למי שרוצה לנסות את מזלו בשיפור ההימורים, כך שעולה במעט הסיכוי לזכות בחיבור כל תוצאות המשחקים לאותו הטופס.

טוטו 16: פרסים

הסוגיה המעניינת ביותר של כל תוצאות ספורט, תוצאות ווינר או תוצאות לוטו היא גובה הפרס הכספי. סכומי הזכייה נקבעים לפי פופולאריות ההימור השבועי, כלומר, סך כל ההכנסות מהימורי השבוע. מי שהצליח לנחש נכונה את כל שישה עשר המשחקים, יזכה ב-63% מההכנסות. מי שניחש בין 12-15 תשובות נכונות, יזכה ב-37% מההכנסות השבועיות.

אודות כותב המאמר

אלעד כהן

המאמר נכתב על ידי אלעד כהן - מתכנת פלאש בחברת GAME DEV LTD.