משחקים להורדה ישירה למחשב

09/04/2011 • על ידי • 4,797 צפיות

משחקים להורדה ישירה למחשב

רבים מאיתנו נוטים להעביר לפחות שעה – שעתיים, אחת לכמה ימים מול אחד ממשחקי הרשת. ברוב המקרים, בין אם זה בעבודה או בבית, אנחנו עושים זאת בלחיצה על אחד ממשחקי האון ליין. משחקים אלה מאפשרים לשחק בכל מקום, אך לא בכל מהירות גלישה ולא בכל האפשרויות. לרוב, משחקי הרשת איטיים, נטענים לאט ונוטים להפסיק לפעול באמצע המשחק. רזולוציית המשחקים לא תמיד גבוהה כיוון שתוכננו להיות משחקי רשת. כך או כך, כדאי שתתחילו לחפש משחקים להורדה ישירה למחשב.

משחקים להורדה ישירה למחשב: אפשרויות

ברחבי רשת האינטרנט ישנם המון משחקים להורדה ישירה למחשב. תוכלו למצוא את כל משחקי הקלאסיקה כמו פקמן, טטריס, סוגר שטחים, סופר מריו ועוד. מלבד משחקים אלו, ישנו גם מגוון עצום של משחקים להורדה ישירה למחשב מיוחדים לילדים: משחקי צביעה, זיכרון, סרטונים קצרים, חידונים ופאזלים. ישנם גם משחקים שלא הופיעו קודם כמשחקי וידאו והומצאו בעידן האינטרנט. משחקים אלה כוללים את כל מגוון משחקי הבאבלס, שעשועוני טריוויה, משחקי אפיה ובישול לילדים, משחקי מבוכים, משחקי מולטימדיה, משחקים עם דמויות מסדרות וסרטים מצוירים ועוד.

משחקים להורדה ישירה למחשב: איך זה עובד?

ודאי נתקלתם במושג משחקים להורדה ישירה כמעט בכל כניסה לאתר משחקים או אתר הורדות. הורדה ישירה, משמעה שהמחשב מתחבר ישירות לשרת עליו נמצא הקובץ וההורדה מתבצעת אוטומטית בקשר בין המחשב לשרת. כך בעצם נמנע התיווך של תוכנות השיתוף למיניהן והמחשב נשאר מוגן. קבצי משחקים להורדה אינם קבצים כבדים בדרך כלל והם מאפשרים לכם לשחק שוב ושוב מבלי להיות תלויים בחיבור לאינטרנט. אפשרות זו טובה במיוחד עבור ילדים שיכולים לגשת למשחק מבלי לגלוש ולחפש באתרים שלרוב יהיו אתרים באנגלית.

משחקים להורדה ישירה למחשב: איפה מוצאים?

הדרך הטובה ביותר למצוא משחקים להורדה היא להקיש את מילות החיפוש משחקים להורדה ישירה למחשב במנוע החיפוש גוגל. לאחר ההקלדה יופיעו מיליוני תוצאות של אתרים המאפשרים את ההורדה היעילה. ברוב המקרים יהיו אלה שתי תוצאות עיקריות: האחת, אתרי משחקים והשנייה: אתרים להורדת קבצים. לפני ההורדה ודאו שבודק הוירוסים פועל כך שתהיו בטוחים שלא יגרם סיכון לאבטחת המחשב. לאחר ההורדה לא תידרש לרוב התקנה מסובכת וזו תארך מספר שניות.

אודות כותב המאמר

אלעד כהן

המאמר נכתב על ידי אלעד כהן - מתכנת פלאש בחברת GAME DEV LTD.