איך להוריד שירים וסרטונים מיוטיוב?

09/04/2011 • על ידי • 19,700 צפיות
תמד רציתם להוריד שיר/סרטון מיוטיוב ולא ידעתם איך? חיפשתם בכל האינטרנט ולא מצאתם? כאן תדעו איך לעשות הכל.

כל אחד מאיתנו משתמש ביוטיוב בדרכים שונות. שומע שירים, מוריד סרטונים, מעלה סרטונים, לומד על דברים שונים וכו..

אך קרה לכם הדבר שרציתם להוריד את אותו סרטון/שיר שראיתם, ולא ידעתם איך? חיפשתם בכל האינטרנט ולא מצאתם? ואם כבר מצאתם אז צריך לשלם ואין לכם כוח? כאן תוכלו לעשות זאת ביעילות ובחינמיות.ישנם אתרים רבים שמהם אפשר להוריד סרטונים/שירים בחינם מיוטיוב. במאמר זה אראה לכם אתר אחד שבו אתם יכולים להוריד שירים מיוטיוב בחינם.

האתר הראשון נקרא video2mp3 וכתובתו: http://www.video2mp3.net.

עכשיו איך מורידים, פשוט מאוד.

1. לכו ליוטיוב ( www.youtube.com ) ותבחרו את השיר/סרטון שאתם רוצים להוריד.

2. העתיקו את כתובת ה- url של האתר. כלומר איפה שאתם רושמים www(כתובת זו נמצאת כמעט הכי למעלה בדפדפן שלכם) העתיקו את כל הכתובת הזו ולאחר מכן לכו לאתר שבו אתם יכולים להוריד את השיר/הסרטון המבוקש.

3. הדביקו את כתובת ה- url שהעתקתם באתר איפה שרשום: video url ולחצו על convert.

4. לאחר מכן האתר יטען ויהיה לכם מין סטופר שמודד עוד כמה זמן זה יעביר לכם את העמוד כדי שתוכלו להוריד את השיר/הסרטון המבוקש.

5. לאחר שזה העביר לכם את העמוד, לעמוד שבו אתם יכולים להוריד את השיר/הסרטון המבוקש שאתם רוצים. למטה רשום מצד שמאל download mp3, לחצו על דבר זה וזה יפתח לכם אפשרות להורדה. (מפה אתם כבר יודעים מה לעשות).אם ברצונכם להוריד עוד סרטון/שיר, מצד ימין ל- download mp3 יש convert another video. לחצו עליו ועשו את כל השלבים שרשום למעלה. (שלבים 1-5).

הדרך השנייה להורדת שירים/סרטונים שאתם רוצים דרך אתר יוטיוב הוא: mediaconverter שכתובת האתר הזאת היא http://www.mediaconverter.orgהדרך שבה מורידים באתר הזה היא לא ממש שונה מדרך ההורדה של האתר הראשון הצגתי. עקבו אחר השלבים הבאים כדי להוריד את הסירטון/שיר המבוקש שאתם רוצים:

1. לכול ליוטיוב והעתיקו את כתובת ה- url של האתר.

2 לאחר מכן לכו לאתר mediaconverter ולחצו על enter a link

3. הדביקו את כתובת ה-url לאיפה שרשום: please enter the link to the video or audio track max. 100mb (not enough?

4. לאחר מכן לחצו על ok.הערה: אם תסכלו למטה תוכלו לראות את מה אתם הולכים להוריד.

אם ברצונכם להוריד כמה לינקים באותו זמן לחצו על enter a link ואז זה ייתן לכם את אותו דף שעליכם ללחוץ על ok.4. לאחר מכן לחצו על go to the next step ובחרו את סוג המדיה שאתם רוצים להוריד. לדוגמה: אם אתם רוצים להוריד רק את השיר ללא סרטון לחצו על mp3.

5. לאחר מכן לחצו על ok ואז תראו למטה שזה מעביר את סוג המידה שרציתם. חכו עד שזה יסיים לטעון לאחד מכן מצד ימין למלבן הטעינה (אחרי שזה סיים כבר לשנות את סוג המדיה שרציתם) לחצו על - download.אחרי לחיצת download זה יפתח לכם חלון שבו תוכלו להוריד את השיר שרציתם.