איך להוריד שירים וסרטונים מיוטיוב?

פורסם: 09/04/2011 |תגובות: 0 | צפיות: 19,671 | Share
תמד רציתם להוריד שיר/סרטון מיוטיוב ולא ידעתם איך? חיפשתם בכל האינטרנט ולא מצאתם? כאן תדעו איך לעשות הכל.

כל אחד מאיתנו משתמש ביוטיוב בדרכים שונות. שומע שירים, מוריד סרטונים, מעלה סרטונים, לומד על דברים שונים וכו..

אך קרה לכם הדבר שרציתם להוריד את אותו סרטון/שיר שראיתם, ולא ידעתם איך? חיפשתם בכל האינטרנט ולא מצאתם? ואם כבר מצאתם אז צריך לשלם ואין לכם כוח? כאן תוכלו לעשות זאת ביעילות ובחינמיות.ישנם אתרים רבים שמהם אפשר להוריד סרטונים/שירים בחינם מיוטיוב. במאמר זה אראה לכם אתר אחד שבו אתם יכולים להוריד שירים מיוטיוב בחינם.

האתר הראשון נקרא video2mp3 וכתובתו: http://www.video2mp3.net.

עכשיו איך מורידים, פשוט מאוד.

1. לכו ליוטיוב ( www.youtube.com ) ותבחרו את השיר/סרטון שאתם רוצים להוריד.

2. העתיקו את כתובת ה- url של האתר. כלומר איפה שאתם רושמים www(כתובת זו נמצאת כמעט הכי למעלה בדפדפן שלכם) העתיקו את כל הכתובת הזו ולאחר מכן לכו לאתר שבו אתם יכולים להוריד את השיר/הסרטון המבוקש.


3. הדביקו את כתובת ה- url שהעתקתם באתר איפה שרשום: video url ולחצו על convert.

4. לאחר מכן האתר יטען ויהיה לכם מין סטופר שמודד עוד כמה זמן זה יעביר לכם את העמוד כדי שתוכלו להוריד את השיר/הסרטון המבוקש.

5. לאחר שזה העביר לכם את העמוד, לעמוד שבו אתם יכולים להוריד את השיר/הסרטון המבוקש שאתם רוצים. למטה רשום מצד שמאל download mp3, לחצו על דבר זה וזה יפתח לכם אפשרות להורדה. (מפה אתם כבר יודעים מה לעשות).אם ברצונכם להוריד עוד סרטון/שיר, מצד ימין ל- download mp3 יש convert another video. לחצו עליו ועשו את כל השלבים שרשום למעלה. (שלבים 1-5).

הדרך השנייה להורדת שירים/סרטונים שאתם רוצים דרך אתר יוטיוב הוא: mediaconverter שכתובת האתר הזאת היא http://www.mediaconverter.orgהדרך שבה מורידים באתר הזה היא לא ממש שונה מדרך ההורדה של האתר הראשון הצגתי. עקבו אחר השלבים הבאים כדי להוריד את הסירטון/שיר המבוקש שאתם רוצים:

1. לכול ליוטיוב והעתיקו את כתובת ה- url של האתר.

2 לאחר מכן לכו לאתר mediaconverter ולחצו על enter a link

3. הדביקו את כתובת ה-url לאיפה שרשום: please enter the link to the video or audio track max. 100mb (not enough?

4. לאחר מכן לחצו על ok.הערה: אם תסכלו למטה תוכלו לראות את מה אתם הולכים להוריד.

אם ברצונכם להוריד כמה לינקים באותו זמן לחצו על enter a link ואז זה ייתן לכם את אותו דף שעליכם ללחוץ על ok.4. לאחר מכן לחצו על go to the next step ובחרו את סוג המדיה שאתם רוצים להוריד. לדוגמה: אם אתם רוצים להוריד רק את השיר ללא סרטון לחצו על mp3.

5. לאחר מכן לחצו על ok ואז תראו למטה שזה מעביר את סוג המידה שרציתם. חכו עד שזה יסיים לטעון לאחד מכן מצד ימין למלבן הטעינה (אחרי שזה סיים כבר לשנות את סוג המדיה שרציתם) לחצו על - download.אחרי לחיצת download זה יפתח לכם חלון שבו תוכלו להוריד את השיר שרציתם.

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 2 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/96945/איך-להוריד-שירים-וסרטונים-מיוטיוב

  השאר תגובה למאמר זה

  אין ספק שסרטונים באתר מהווים תוכן עשיר ומושך ויכולים לגוון מאוד את התכנים באתר שלך. סרטוני YOUTUBE או סרטונים שמעלים לאתר בצורה עצמאית נותנים לאתרכם נופך דינמי אשר גורם לאתר לכם להיראות עדכני ודינמי לכן מומלץ מאוד להשקיע בתוכן מהסוג הזה.

  על ידי: קרן כהןl אינטרנט> ניהול תוכןl 13/07/2011 lצפיות: 135
  אמיר כרמי

  ילדים הם צרכני וידאו רציניים, והם יכולים לבלות שעות בצפייה בסרטוני וידאו ב YouTube. אך אפילו שם הם עלולים להיחשף לתוכן שאינו הולם את גילם. מהן הסכנות ואיך נוודא שילדינו נשארים בטוחים ב YouTube?

  על ידי: אמיר כרמיl אינטרנט> אבטחת מידע באינטרנטl 12/01/2015
  עדיאל מיכאלי

  יוטיוב מדורג כאתר השלישי הנצפה ביותר בעולם על ידי ALEXA‏‏. יותר מ- 80% מהסרטונים שמוטמעים באתרים אחרים ובבלוגים פרטיים הם סרטוני יוטיוב, עובדה זו הופכת את יוטיוב לאתר בעל פוטנציאל לשיווק עסקי יעיל במיוחד.

  על ידי: עדיאל מיכאליl אינטרנט> מיתוג אישי באינטרנטl 28/12/2010 lצפיות: 112
  שרון אפשטיין

  מאמר הסוקר את מגמות השיווק באינטרנט בישראל, בשנת 2011. מה יעשו הגולשים, מה יעשו המפרסמים, אילו זירות תצמחנה וכיצד כדאי לחלק את תקציב השיווק ברשת.

  על ידי: שרון אפשטייןl פרסום ושיווק> טיפים שיווקייםl 29/12/2010 lצפיות: 160
  מיקי מחשבים

  בד"כ אנשים שומרים את הססמאות שלהם בדפדפן ככה שבאופן אוטומטי יוכלו להתחבר לאתרים הדורשים ססמאות ללא צורך בהקלדה ידנית, במאמר זה אסביר למה זה לא מומלץ לשמור את הססמאות בדפדפן. בנוסף לכך ישנו סרטון שמדגים כיצד בקלות ניתן לגלות ססמאות הנמצאות מאחורי כוכביות בדפדפני האינטרנט השונים, לאחר מאמר זה אתם תחשבו פעמיים לפני שאתם תשמרו ססמאותיכם בדפדפנים שלכם.

  על ידי: מיקי מחשביםl מחשבים וטכנולגיה> אבטחת מידעl 03/11/2010 lצפיות: 1,228

  מספר הישראלים שגולשים באינטרנט גדל משנה לשנה. בדרך כלל מדובר בילדים שמתחילים את צעדיהם הראשונים באינטרנט ובחיים באופן כללי. גיל המשתמשים במחשב וברשת יורד משנה לשנה ובני נוער הרבה פעמים מדריכים אנשים מבוגרים, איך משתמשים במחשב וברשת. אבל לא רק ילדים ובני נוער גולשים ברשת, גם אנשים בגיל הזהב גילו את הרשת.

  על ידי: אורן בןl אינטרנט> חינם ברשתl 30/01/2011 lצפיות: 92
  יפעת

  בעלת עסק קטן? אם התשובה היא כן, המאמר הבא נכתב במיוחד עבורך! כשיש לך עסק לנהל את חובשת הרבה כובעים, מלבד היותך האוטוריטה המקצועית היחידה, את גם מנהלת את תחום הכספים,פיתוח,שרות לקוחות,תפעול וכמובן השיווק. והשאלה המתבקשת היא מה את עושה על מנת למנף את העסק ולהרחיב את קהל הלקוחות? העולם העסקי הוא "זירה" חיה ונושמת , עליך להיות חלק מאותה הזירה ולפעול מול המתחרים ומול שאר הפיתויים בהם נתקלים הלקוחות הפוטנציאלים. אז איפה כולם מסתובבים? ברשת!

  על ידי: יפעתl פרסום ושיווק> שיווק ואסטרטגיהl 03/02/2014 lצפיות: 64

  Hotspot Shield VPN מספק אבטחה באינטרנט ופתרון פרטיות. בנוסף להגנה עליך מפני איומים מקוונים מסוכנים, הוא גם מגן על הפרטיות שלך ומאפשר לך לגשת לכל אתרי אינטרנט ותוכן חסומים. לקוח VPN שלנו זמין גם כשירות VPN חינם ומנוי לעלית נקודה חמה .

  על ידי: shmolikl בידור ופנאי> בידור - כלליl 07/06/2013 lצפיות: 91

  web 2.0 מאפשר שיתוף מידע בין מבקרי האתרים ובין האתרים עצמם ולכן הוא פלטפורמה שיווקית אפקטיבית לבעלי עסקים המעוניינים להיחשף לקהלים חדשים.

  על ידי: יחיאל קרטרl אינטרנט> רשתות חברתיותl 23/12/2008 lצפיות: 104

  כולנו כיום מכירים את הרשת החברתית לצפייה בסרטונים, ובין היתר להאזנה למוזיקה, YouTube. אתר YouTube פותח והוקם בשנת 2005, ונרכש על-ידי חברת Google בשנת 2006. מאז, YouTube הפכה לאחד האתרים המצליחים והמפורסמים ביותר ברחבי האינטרנט, ובכך זכה האתר למעצמה כלכלית-אינטרנטית גדולה ומיוחדת. כיום, אנשים רבים גולשים באתר YouTube בעיקר על-מנת לצפות בסרטונים, להאזין למוזיקה ולהעלות סרטונים חדשים. כמו-כן, זמרים, להקות ומוזיקאים רבים גולשים ב-YouTube ומפרסמים את חומרם - בכך הם משיגים פרסום ואפילו כסף.

  על ידי: עוגןl אינטרנט> חינם ברשתl 17/01/2014 lצפיות: 1,667

  לצערונו לא ניתן למצוא תוכן איכותי בעברית. קשה עוד יותר לאתר דרוגים מקצועיים המדרגים מי הטוב ביותר, האיכותי ביותר או המוביל בקטגוריה.

  על ידי: שי חקלאיl אינטרנט> חינם ברשתl 27/02/2013 lצפיות: 41

  עצרת את עצמך לשאול מה זה בעצם יוטיוב ? יוטיוב הוא אתר סרטונים הגדול בעולם, עשרות מיליוני משתמשים כל יום, ומאות מיליוני סרטונים. הפרסום באתר גדול והתנועה באתר פעילה ללא הפסקה, אז מי הטיפש שלא יעשה מזה כסף ?! ברוב המקרים, המשתמשים אינם מציבים לעצמם את המטרה להרוויח כסף מיוטיוב,אלה מנסים לשווק את את הערוץ שלהם כדי להגדיל את הפופולריות שלהם, אך חשוב לדעת שיש כאן הזדמנות להכניס עוד כמה ג'ובות ואם תצליחו , אפשר אפילו להתעשר…

  על ידי: אלמוגl אינטרנט> חינם ברשתl 21/09/2012 lצפיות: 1,201

  אם הייתם יודעים שבכול קנייה אתם יכולים לחסוך עשרות שקלים ובכל חודש מאות שקלים,אז אולי הייתם חושבים פעמיים לפני שהייתם משלמים...

  על ידי: אופיר חדשl אינטרנט> חינם ברשתl 13/09/2012 lצפיות: 1,756

  במאמר הבא נסקר את שירות העלאת התמונות אשר אתרים רבים מציעים ברשת,ביתרונות של השירות והחסרונות שלו וכן נסביר איך השירות עובד.

  על ידי: ImageUploadl אינטרנט> חינם ברשתl 04/06/2012 lצפיות: 80
  טל ביטון

  האינטרנט הולך ותופס את מקומה של המילה המודפסת, בעיקר בשל הנוחות, הפשטות והמידיות של השימוש בו, בניגוד לספרים שתופסים מקום רב ונראים מגושמים בהשוואה אליו. לא מדובר רק על רומנים או אנציקלופדיות, אלא גם על ספרים שימושיים יותר ברמה יום יומית. כיום, הכל נמצא על גבי הרשת, בין השאר מילון אונליין חינם – אחד הכלים השימושיים ביותר שיש לאינטרנט להציע לפלח רחב של האוכלוסייה ולמגוון רב של מטרות ויישומים.

  על ידי: טל ביטוןl אינטרנט> חינם ברשתl 11/05/2012 lצפיות: 6,979

  אתרי האינטרנט שעוסקים במוזיקה כבר לא מציגים מידע בלבד: נמצאים מבחר שירותים מקיפים שאתרים כאלו מציעים. במאמר זה נציין ונבחן כמה מהם.

  על ידי: אריאלl אינטרנט> חינם ברשתl 25/03/2012 lצפיות: 133

  הביטוי "תמונה שווה אלף מילים" נכון עד מאד בעידן האינטרנט. הוספת תמונה לעמוד טקסט שוברת שגרה, נותנת מנוחה לעיניים ומעבירה מסרים באופן מיידי, מה שמגדיל את הסיכוי שגולש שמגיע לעמוד יקבל את המסר. עם זאת, קיים קושי להשיג תמונות לשימוש. לא לכולם יש מצלמה או אפשרות לצלם באיכות טובה את הפריט או להמחיש מושג אבסטרקטי באמצעות תמונות שצילמו בעצמם. לשם כך קיימים אתרי תמונות, הידועים בשם "בנק תמונות".

  על ידי: focuswebl אינטרנט> חינם ברשתl 29/02/2012 lצפיות: 1,033

  כמעט כל אחד מאיתנו משתמש בדאורדורנט כמוצר יום יומי והכרחי לאחר מקלחת, לפני יציאה מהבית או לפני אימון גופני. מה הדאורדורנט עושה לגוף שלנו מלבד הריח הטוב?

  על ידי: Benl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 09/04/2011 lצפיות: 199

  כל אדם מאמין בדת כלשהי או בדבר כלשהו. מה האמונה יכולה לעשות? איך היא יכולה להשפיע על חיינו?

  על ידי: Benl רוחניות> רוחניות - כלליl 05/04/2011 lצפיות: 59

  כל אחד ואחת מאיתנו כמעט רוצים להרזות במשקל ולהיראות טוב. אז מתחילים לעשות ספורט, ורואים שאין תוצאות! למה? מה לעשות?

  על ידי: Benl ספורט וכושר גופני> ספורט וכושר גופני - כלליl 05/04/2011 lצפיות: 932

  רבים מאיתנו צופים כמעט מידי יום בטלוויזיה, מה היא באמת עושה לנו? איך היא משפיעה עלינו?

  על ידי: Benl בריאות ורפואה> בריאות - כלליl 03/04/2011 lצפיות: 181

  כל הורה רוצה שהילד שלו יגדל ויתפתח לגדולות. אך ישנם דברים שיכולים למנוע זאת והם המחשב והטלוויזיה. איך מנתקים את הילדים? איך גורמים להם לשבת וללמוד? ללמד אותם שישבו ויקראו ספר?

  על ידי: Benl חינוך ולימודים> חינוך ולימודים - כלליl 03/04/2011 lצפיות: 1,988
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast