פסטיבל פשוט

פורסם: 04/05/2011 |תגובות: 0 | צפיות: 188 | Share

כי אפשר ללכת ערומים Just be naked

פסטיבל פשוט שבועות

פסטיבל פשוט ב"אשרם במדבר" נותן לכם את ההזדמנות להיות בסביבה שמאפשרת לכם להתפשט מהקליפות היומיומיות, ולחוות את עצמכם ואחרים בחברה נטולת בגדים.

אתם מוזמנים להשאיר את השיפוטיות בבית, ולחזור לגן העדן שלפני עלי התאנה.

הפסטיבל הוא חגיגה שבטית, המאפשרת לכל אחד ואחת את החופש להתפשט לא רק מבגדים, אלא ממסוכמות, התניות חינוכיות ותרבותיות וכדו'. יש עומק מדהים בפסטיבל שכזה, אשר מלווה כאמור בחגיגה גדולה לאורך 4 ימי האירוע.
העומק מתבטא בארבעה מתחמים שונים של ע בודת מודעות: מתחם השבטיות, מתחם אומנות הגוף, מתחם תנועה ומתחם מודעות הגוף. מנחים מעולים יעבירו סדנאות איכותיות לצד המסיבות השמחות.
הפסטיבל שמח לארח את תחרות ציורי הגוף המסורתית (דרך הרמוני). תחרות איכותית נושאת פרסים, אשר הפכה לשם דבר ועניין.

הפסטיבל מיועד לקהל מגוון: לנטוריסטים ותיקים שמחפשים כל הזדמנות להיות חופשיים ממגבלת הבגדים; לחדשים שתמיד חיפשו את המקום וההזדמנות להתפשט; לביישנים אמיצים שמחליטים להעז ולהפתיע את עצמם; לשוחרי למידה עצמית והתפתחות שמבינים שמכל קליפה שמורידים אפשר ללמוד כל כך הרבה; לאוהבי אומנות ציורי הגוף; לכולנו !
בואו לחוות את מבחר הסדנאות והמדיטציות, לרקוד במסיבות, להשתכשך בבריכה, לשבת על הדשא או בצ'אי שופ ולהצטייר בציורי גוף ע"י ציירי מוכשרים.
בואו פשוט להיות, ולקבל את עצמכם ואחרים כפי שאנו.

בואו להיות ולקבל את עצמכם ואחרים כפי שאנו בלי המטען הכבד שאנו עוטים על עצמנו. לרקוד, לטייל במדבר, להתחבר לאדמה, למים, לאוויר לשמש ולכוכבים. זה הזמן והמקום להתבונן, להתעמת, לשחרר ולהיות מופתעים ממה שהעירום שלנו ושל אחרים עושה לנו.

בפשוט העירום הוא זכות ולא חובה!

על סמך ניסיון העבר המוצלח, אנו ממשיכים לדאוג למספר שווה של גברים ונשים בפסטיבל, ולכן לשם הרשמה תצטרכו למצוא גבר או אישה מהזוויג השני. מלבד הרשמה משותפת אין שום מחויבות הדדית ביניכם!
אז זה הזמן להתחיל להתארגן.

עלות כרטיס:

כרטיסים במכירה מוקדמת: 275₪

בשער  (זיכרו שהכניסה רק בצמדים של זכר+נקבה):  300₪

10%  הנחה לקבוצות של מעל 10 זוגות.

052-5443349

http://desertashram.co.il/EventDetails/tabid/56/Article/33/Default.aspx

 

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/98532/פסטיבל-פשוט

  השאר תגובה למאמר זה

  לילה בן הרוש

  פסטיבל פשוט מאפשר לכל אחד ואחת מכם להשיל את הבגדים בתהליך מדורג וחוויתי הפעם פסטיבל פשוט בחזרה לגן עדן. השנה נחזור למקור,לזמן שטרם התחלנו להתבייש בעצמנו , להתבייש בגופנו, בחזרה לגן עדן ,לתמימות לשמחה הפשוטה ולחיים חסרי מגבלות וחופש. בחברה האנושית ,קיימים טאבואים רבים סביב עירום ,רגשות כגון בושה , כאב ומבוכה מקיפים את המצב הטבעי והפשוט של עירום, בפסטיבל פשוט נחגוג את הגוף שלנו ללא בושה או רגשות אשם.

  על ידי: לילה בן הרושl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 18/08/2014 lצפיות: 19
  אשרם במדבר

  פסטיבל פשוט הוא פסטיבל פשוט. הגוף מתמלא באהבה, המאפשרת לכל אחד ואחת את החופש להתפשט לא רק מבגדים, אלא גם מההתניות החברתיות, מהשיפוט והביקורת, ומכל הכובד המסתתר בתוך מארגי כסות הבגדים. פסטיבל פשוט חוגג את הגוף האומנותי, את עומק הריפוי, את השחרור, את החופש הנמצא בעירום ובשחרור הבושה.

  על ידי: אשרם במדברl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 26/02/2013 lצפיות: 64

  סאנגארד ישראל, השלוחה המקומית של חברת סאנגארד מערכות פיננסיות (SunGard) העולמית המספקת תוכנות ושירותי IT לסקטורים השונים

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 15/12/2014

  דאסו סיסטמס (Dassault Systèmes), חברת ה-3DEXPERIENCE, הודיעה על המשך השותפות שלה עם פרויקט Solar Impulse ועל התחייבותה להשתתפות בשלב הבא של הפרויקט פורץ הדרך ,לפיתוח מטוס מונע באנרגיה סולארית שעתיד להקיף את העולם.

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 14/12/2014

  דוח חדש של חברת המחקר גרטנר מציין את חברת ,SAP זאת השנה ה-4 ברציפות, כמובילה בתחום מערכות ERP לחברות מוצר מסדר גודל בינוני. כך על פי דוח של גרטנר הנושא את השם: .Magic Quadrant for Single-Instance ERP for Product-Centric Midmarket Companies

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 10/12/2014

  דוח חדש של חברת המחקר גרטנר מציין את חברת ,SAP זאת השנה ה-8 ברציפות, כמובילה בתחום מערכות בנקאיות קמעונאיות גלובליות. הדוח, הנושא את השםMagic Quadrant for International Retail Core Banking, סקר והעריך 20 ספקיות פתרונות בינלאומיות על פי 2

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 07/12/2014

  דאסו סיסטמס (Dassault Systèmes), חברת ה-3DEXPERIENCE, ושותפתה אדקום (Adcom), הציגו פתרונות לתחום האנליזות המתקדמות בכנס השנתי למשתמשי SIMULIA, שנערך במלון לאונרדו סיטי-טאוור ברמת גן.

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 07/12/2014

  CloudZone, יחידת הענן של מטריקס, המציעה ללקוחותיה פתרונות ושירותים של AWS (Amazon Web Services), קיבלה לאחרונה מעמד של מפיצת AWS עולמית. במסגרת זו, תורשה CloudZone למכור פתרונות ושירותי AWS בכל מדינה בעולם.

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 07/12/2014

  סאנגארד ישראל, השלוחה המקומית של חברת סאנגארד מערכות פיננסיות (SunGard) העולמית, תקיים החודש בשיתוף עם איגוד הדירקטורים בישראל (IDU), כנס מיוחד שכותרתו "השקעות פרטיות – מתכנון ליישום אפקטיבי".

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 07/12/2014

  באירוע לקחו חלק מנמ"רים, מנהלי אבטחת מידע ומנהלי מחשוב מהמוסדות האקדמיים בישראל, כולל: אוניברסיטת תל אביב, האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת בר אילן, האוניברסיטה הפתוחה, המכללה האקדמית

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 04/12/2014 lצפיות: 11
  אשרם במדבר

  ב"קונסטלציה המשפחתית" אנחנו מתייחסים למושג "מצפון" באופן אחר. הוא לא אישי יותר , כי אם קולקטיבי. יש לו חוקים משלו, ממש כמו למצפון האישי, בהבדל אחד- החוקים האלה חלים על כל בני המשפחה. הם אוניברסאליים, על אף שינויים ברקע התרבותי. תפקידו של המצפון הקולקטיבי הוא לשמר את המערכת המשפחתית ולגונן עליה. לשמור אותה מאוזנת ושלמה כדי שהאהבה תוכל לזרום. וכל המשפחות הן ביטוי עמוק של אהבה ולכן גם ההתנהגות שלנו (אף שהנה לרוב לא מודעת) שואפת לכך.

  על ידי: אשרם במדברl משפחה וזוגיותl 07/01/2012 lצפיות: 57
  אשרם במדבר

  לפסטיבל זורבה הבודהה הגעתי במקרה, למרות שלפעמים נדמה לי שאין מקריות בחיים והכול מכוון, רצה המקרה ובביקור שהיה אמור להיות משעמם ביותר אצל חברים הגיעה לאוזני השמועה שיש פסטיבל מגניב בטבע...

  על ידי: אשרם במדברl רוחניות> מדיטציהl 23/09/2011 lצפיות: 120
  אשרם במדבר

  אושו אינטנסיב – מחנה מדיטציות אושו באשרם במדבר 18-27.8.2011 מחנה מדיטציות אושו, 10 ימים של לימוד ותרגול (ניתן להרשם לחלק מהימים), חגיגת מדיטציות כהלכתה.

  על ידי: אשרם במדברl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 15/07/2011 lצפיות: 38
  אשרם במדבר

  בסדנת Who is in נקלף את המסכות, ההתניות, והאמונות אשר צברנו במהלך השנים ונפגש עם האמת הפנימית והמהות שלנו. מטרת הסדנא, בשלב ראשון, להביא את המשתתף לחוויה ישירה של טבעו או במילים אחרות לסאטורי - רגע של הארה. (Satori: A glimpse of enlightenment) ובשלב שני להטמיע את טבע ההארה בחיי היום יום.

  על ידי: אשרם במדברl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 08/02/2011 lצפיות: 49
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast