פסטיבל פשוט

פורסם: 04/05/2011 |תגובות: 0 | צפיות: 184 | Share

כי אפשר ללכת ערומים Just be naked

פסטיבל פשוט שבועות

פסטיבל פשוט ב"אשרם במדבר" נותן לכם את ההזדמנות להיות בסביבה שמאפשרת לכם להתפשט מהקליפות היומיומיות, ולחוות את עצמכם ואחרים בחברה נטולת בגדים.

אתם מוזמנים להשאיר את השיפוטיות בבית, ולחזור לגן העדן שלפני עלי התאנה.

הפסטיבל הוא חגיגה שבטית, המאפשרת לכל אחד ואחת את החופש להתפשט לא רק מבגדים, אלא ממסוכמות, התניות חינוכיות ותרבותיות וכדו'. יש עומק מדהים בפסטיבל שכזה, אשר מלווה כאמור בחגיגה גדולה לאורך 4 ימי האירוע.
העומק מתבטא בארבעה מתחמים שונים של ע בודת מודעות: מתחם השבטיות, מתחם אומנות הגוף, מתחם תנועה ומתחם מודעות הגוף. מנחים מעולים יעבירו סדנאות איכותיות לצד המסיבות השמחות.
הפסטיבל שמח לארח את תחרות ציורי הגוף המסורתית (דרך הרמוני). תחרות איכותית נושאת פרסים, אשר הפכה לשם דבר ועניין.

הפסטיבל מיועד לקהל מגוון: לנטוריסטים ותיקים שמחפשים כל הזדמנות להיות חופשיים ממגבלת הבגדים; לחדשים שתמיד חיפשו את המקום וההזדמנות להתפשט; לביישנים אמיצים שמחליטים להעז ולהפתיע את עצמם; לשוחרי למידה עצמית והתפתחות שמבינים שמכל קליפה שמורידים אפשר ללמוד כל כך הרבה; לאוהבי אומנות ציורי הגוף; לכולנו !
בואו לחוות את מבחר הסדנאות והמדיטציות, לרקוד במסיבות, להשתכשך בבריכה, לשבת על הדשא או בצ'אי שופ ולהצטייר בציורי גוף ע"י ציירי מוכשרים.
בואו פשוט להיות, ולקבל את עצמכם ואחרים כפי שאנו.

בואו להיות ולקבל את עצמכם ואחרים כפי שאנו בלי המטען הכבד שאנו עוטים על עצמנו. לרקוד, לטייל במדבר, להתחבר לאדמה, למים, לאוויר לשמש ולכוכבים. זה הזמן והמקום להתבונן, להתעמת, לשחרר ולהיות מופתעים ממה שהעירום שלנו ושל אחרים עושה לנו.

בפשוט העירום הוא זכות ולא חובה!

על סמך ניסיון העבר המוצלח, אנו ממשיכים לדאוג למספר שווה של גברים ונשים בפסטיבל, ולכן לשם הרשמה תצטרכו למצוא גבר או אישה מהזוויג השני. מלבד הרשמה משותפת אין שום מחויבות הדדית ביניכם!
אז זה הזמן להתחיל להתארגן.

עלות כרטיס:

כרטיסים במכירה מוקדמת: 275₪

בשער  (זיכרו שהכניסה רק בצמדים של זכר+נקבה):  300₪

10%  הנחה לקבוצות של מעל 10 זוגות.

052-5443349

http://desertashram.co.il/EventDetails/tabid/56/Article/33/Default.aspx

 

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/98532/פסטיבל-פשוט

  השאר תגובה למאמר זה

  לילה בן הרוש

  פסטיבל פשוט מאפשר לכל אחד ואחת מכם להשיל את הבגדים בתהליך מדורג וחוויתי הפעם פסטיבל פשוט בחזרה לגן עדן. השנה נחזור למקור,לזמן שטרם התחלנו להתבייש בעצמנו , להתבייש בגופנו, בחזרה לגן עדן ,לתמימות לשמחה הפשוטה ולחיים חסרי מגבלות וחופש. בחברה האנושית ,קיימים טאבואים רבים סביב עירום ,רגשות כגון בושה , כאב ומבוכה מקיפים את המצב הטבעי והפשוט של עירום, בפסטיבל פשוט נחגוג את הגוף שלנו ללא בושה או רגשות אשם.

  על ידי: לילה בן הרושl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 18/08/2014 lצפיות: 13
  אשרם במדבר

  פסטיבל פשוט הוא פסטיבל פשוט. הגוף מתמלא באהבה, המאפשרת לכל אחד ואחת את החופש להתפשט לא רק מבגדים, אלא גם מההתניות החברתיות, מהשיפוט והביקורת, ומכל הכובד המסתתר בתוך מארגי כסות הבגדים. פסטיבל פשוט חוגג את הגוף האומנותי, את עומק הריפוי, את השחרור, את החופש הנמצא בעירום ובשחרור הבושה.

  על ידי: אשרם במדברl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 26/02/2013 lצפיות: 59

  בתפקידו האחרון כיהן כדיקאן הסטודנטים באוניברסיטת בר אילן. פרופ' שלמה מרגל מחליף בתפקידו את פרופ' כרמי הורוביץ שכיהן כנשיא המכללה ב 4 השנים האחרונות.

  על ידי: גבעת ושינגטוןl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 29/10/2014

  MongoDB הודיעה כי היא הספקית היחידה, מתוך 25 ספקים שהוערכו, שמוקמה ע"י חברת המחקר גרטנר ברביע ה"מאתגרים" (Challengers) של דוח ריבוע הקסם למערכות ניהול מסדי נתונים תפעוליים בשנת 2014.

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 28/10/2014

  אקא טכנולוגיות ודאסו סיסטמס, שתי חברות בינלאומיות חלוצות ופורצות דרך – כל אחת בתחומה, הכריזו על שותפות ארוכת טווח שמטרתה לקדם חדשנות בתחום הרכבים המקושרים וללא נהג. מאוריס ריצ'י, מנכ"ל קבוצת אקא וברנרד שארלס, נשיא ומנכ"ל דאסו סיסטמס, החליטו לשלב כוחות

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 28/10/2014

  קבוצת אמן הטמיעה מערכת לניהול המידע ההיסטורי בבית ההשקעות הלמן אלדובי בהיקף של כחצי מיליון ש"ח. המערכת תאפשר לבית ההשקעות לשמר ולאחזר את הנתונים ההסטוריים בקופת הגמל לצרכים שונים. המערכת צפויה לשמש את 220 עובדי

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 27/10/2014

  עיריית תל-אביב-יפו בחרה ב- Aman UI&Design; מקבוצת אמן לאיפיון ועיצוב אתר האינטרנט החדש שלה. במסגרת שדרוג האתר, שצפוי לעלות לאוויר במהלך 2015, תפעל Aman UI&Design; לאפיון אתר אינטרנט חדשני, אשר עתיד לשרת מגוון רחב של

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 27/10/2014

  חברת מלם זכתה בפרויקט ליישום פתרון ה- ERP המוביל בעולם לארגונים בסדר גודל בינוני- SAP Business All-in-One בארגון הג'וינט העולמי. הפרויקט צפוי להתחיל בימים הקרובים והוא כולל גם ארוח תשתיות ותחזוקה במודל של שירות מנוהל.

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 27/10/2014

  CommVault, מובילה עולמית בתחומה, תשיק סט פתרונות חדש וייחודי לניהול, גיבוי שחזור ושינוע מידע במסגרת כנס שתקיים בנושא. סט הפתרונות, ממשפחת מוצרי Simpana של החברה מציע כלים לשחזור וגישה לנתונים ומותאם למגמת המעבר לענן, תוך הפחתת עלויות וסיכונים, קיצור

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 27/10/2014

  Ciena, מובילה עולמית בפתרונות לרשתות תקשורת, הכריזה על פלטפורמה חדשה - 8700 Packetwave המאפשרת לספק שירותים ותכונות באופן דינמי ועל פי דרישה. מדובר בפתרון מיתוג של טרות ((Terabits, אשר ישנה את הדרך בה מתוכננות, מופעלות ומנוהלות רשתות מטרו ורשתות בין מרכזי נתונים, זאת

  על ידי: אולמדיה פי. ארl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 27/10/2014
  אשרם במדבר

  ב"קונסטלציה המשפחתית" אנחנו מתייחסים למושג "מצפון" באופן אחר. הוא לא אישי יותר , כי אם קולקטיבי. יש לו חוקים משלו, ממש כמו למצפון האישי, בהבדל אחד- החוקים האלה חלים על כל בני המשפחה. הם אוניברסאליים, על אף שינויים ברקע התרבותי. תפקידו של המצפון הקולקטיבי הוא לשמר את המערכת המשפחתית ולגונן עליה. לשמור אותה מאוזנת ושלמה כדי שהאהבה תוכל לזרום. וכל המשפחות הן ביטוי עמוק של אהבה ולכן גם ההתנהגות שלנו (אף שהנה לרוב לא מודעת) שואפת לכך.

  על ידי: אשרם במדברl משפחה וזוגיותl 07/01/2012 lצפיות: 54
  אשרם במדבר

  לפסטיבל זורבה הבודהה הגעתי במקרה, למרות שלפעמים נדמה לי שאין מקריות בחיים והכול מכוון, רצה המקרה ובביקור שהיה אמור להיות משעמם ביותר אצל חברים הגיעה לאוזני השמועה שיש פסטיבל מגניב בטבע...

  על ידי: אשרם במדברl רוחניות> מדיטציהl 23/09/2011 lצפיות: 112
  אשרם במדבר

  אושו אינטנסיב – מחנה מדיטציות אושו באשרם במדבר 18-27.8.2011 מחנה מדיטציות אושו, 10 ימים של לימוד ותרגול (ניתן להרשם לחלק מהימים), חגיגת מדיטציות כהלכתה.

  על ידי: אשרם במדברl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 15/07/2011 lצפיות: 35
  אשרם במדבר

  בסדנת Who is in נקלף את המסכות, ההתניות, והאמונות אשר צברנו במהלך השנים ונפגש עם האמת הפנימית והמהות שלנו. מטרת הסדנא, בשלב ראשון, להביא את המשתתף לחוויה ישירה של טבעו או במילים אחרות לסאטורי - רגע של הארה. (Satori: A glimpse of enlightenment) ובשלב שני להטמיע את טבע ההארה בחיי היום יום.

  על ידי: אשרם במדברl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 08/02/2011 lצפיות: 46
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast