פסטיבל פשוט

פורסם: 04/05/2011 |תגובות: 0 | צפיות: 178 | Share

כי אפשר ללכת ערומים Just be naked

פסטיבל פשוט שבועות

פסטיבל פשוט ב"אשרם במדבר" נותן לכם את ההזדמנות להיות בסביבה שמאפשרת לכם להתפשט מהקליפות היומיומיות, ולחוות את עצמכם ואחרים בחברה נטולת בגדים.

אתם מוזמנים להשאיר את השיפוטיות בבית, ולחזור לגן העדן שלפני עלי התאנה.

הפסטיבל הוא חגיגה שבטית, המאפשרת לכל אחד ואחת את החופש להתפשט לא רק מבגדים, אלא ממסוכמות, התניות חינוכיות ותרבותיות וכדו'. יש עומק מדהים בפסטיבל שכזה, אשר מלווה כאמור בחגיגה גדולה לאורך 4 ימי האירוע.
העומק מתבטא בארבעה מתחמים שונים של ע בודת מודעות: מתחם השבטיות, מתחם אומנות הגוף, מתחם תנועה ומתחם מודעות הגוף. מנחים מעולים יעבירו סדנאות איכותיות לצד המסיבות השמחות.
הפסטיבל שמח לארח את תחרות ציורי הגוף המסורתית (דרך הרמוני). תחרות איכותית נושאת פרסים, אשר הפכה לשם דבר ועניין.

הפסטיבל מיועד לקהל מגוון: לנטוריסטים ותיקים שמחפשים כל הזדמנות להיות חופשיים ממגבלת הבגדים; לחדשים שתמיד חיפשו את המקום וההזדמנות להתפשט; לביישנים אמיצים שמחליטים להעז ולהפתיע את עצמם; לשוחרי למידה עצמית והתפתחות שמבינים שמכל קליפה שמורידים אפשר ללמוד כל כך הרבה; לאוהבי אומנות ציורי הגוף; לכולנו !
בואו לחוות את מבחר הסדנאות והמדיטציות, לרקוד במסיבות, להשתכשך בבריכה, לשבת על הדשא או בצ'אי שופ ולהצטייר בציורי גוף ע"י ציירי מוכשרים.
בואו פשוט להיות, ולקבל את עצמכם ואחרים כפי שאנו.

בואו להיות ולקבל את עצמכם ואחרים כפי שאנו בלי המטען הכבד שאנו עוטים על עצמנו. לרקוד, לטייל במדבר, להתחבר לאדמה, למים, לאוויר לשמש ולכוכבים. זה הזמן והמקום להתבונן, להתעמת, לשחרר ולהיות מופתעים ממה שהעירום שלנו ושל אחרים עושה לנו.

בפשוט העירום הוא זכות ולא חובה!

על סמך ניסיון העבר המוצלח, אנו ממשיכים לדאוג למספר שווה של גברים ונשים בפסטיבל, ולכן לשם הרשמה תצטרכו למצוא גבר או אישה מהזוויג השני. מלבד הרשמה משותפת אין שום מחויבות הדדית ביניכם!
אז זה הזמן להתחיל להתארגן.

עלות כרטיס:

כרטיסים במכירה מוקדמת: 275₪

בשער  (זיכרו שהכניסה רק בצמדים של זכר+נקבה):  300₪

10%  הנחה לקבוצות של מעל 10 זוגות.

052-5443349

http://desertashram.co.il/EventDetails/tabid/56/Article/33/Default.aspx

 

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/98532/פסטיבל-פשוט

  השאר תגובה למאמר זה

  לילה בן הרוש

  פסטיבל פשוט מאפשר לכל אחד ואחת מכם להשיל את הבגדים בתהליך מדורג וחוויתי הפעם פסטיבל פשוט בחזרה לגן עדן. השנה נחזור למקור,לזמן שטרם התחלנו להתבייש בעצמנו , להתבייש בגופנו, בחזרה לגן עדן ,לתמימות לשמחה הפשוטה ולחיים חסרי מגבלות וחופש. בחברה האנושית ,קיימים טאבואים רבים סביב עירום ,רגשות כגון בושה , כאב ומבוכה מקיפים את המצב הטבעי והפשוט של עירום, בפסטיבל פשוט נחגוג את הגוף שלנו ללא בושה או רגשות אשם.

  על ידי: לילה בן הרושl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 18/08/2014
  אשרם במדבר

  פסטיבל פשוט הוא פסטיבל פשוט. הגוף מתמלא באהבה, המאפשרת לכל אחד ואחת את החופש להתפשט לא רק מבגדים, אלא גם מההתניות החברתיות, מהשיפוט והביקורת, ומכל הכובד המסתתר בתוך מארגי כסות הבגדים. פסטיבל פשוט חוגג את הגוף האומנותי, את עומק הריפוי, את השחרור, את החופש הנמצא בעירום ובשחרור הבושה.

  על ידי: אשרם במדברl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 26/02/2013 lצפיות: 57

  חברת ClickSoftware, חברת תוכנה גלובלית, מובילה בתחומה, המספקת פתרונות לאופטימיזציה וניהול של מערכי שירות וספקי שירותים בעולם, העלתה לאוויר אתר אינטרנט חדש, שפותח על ידי מטריקס דיגיטל.

  על ידי: טל הלרl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 29/09/2014

  חברת GreenSQL הישראלית, ספקית פתרון כולל לאבטחת בסיסי נתונים ועמידה ברגולציה (Compliance), חתמה על הסכם עם חברת Emind, המספקת שירותים ופתרונות מקיפים מבוססי ענן, במסגרתו Emind תשווק ותיישם את פתרונות אבטחת בסיסי הנתונים של GreenSQL בענן של חברת אמזון ווב סרוויסס (AWS) ובעתיד,

  על ידי: טל הלרl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 28/09/2014

  חברת Hitachi Data Systems, מובילה העולמית בפתרונות אחסון וגיבוי, הכריזה על שדרוג חבילת Hitachi Content Platform (HCP) ועל הוספת סט חדש של פתרונות טכנולוגים שיסייעו לארגונים להרחיב את ניידות כוח העבודה שלהם ולמקסם את התפוקה

  על ידי: טל הלרl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 28/09/2014

  סיון רוקח, 36, מונתה למנהלת השיווק של חטיבת מוצרי התוכנה במטריקס. במסגרת תפקידה תהיה רוקח אחראית על כל פעילות השיווק לקידום מוצרי התוכנה המיוצגים בישראל על ידי החטיבה. רוקח תוביל בתפקידה את תוכניות השיווק מול ספקי התוכנה על מנת

  על ידי: טל הלרl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 23/09/2014

  SAP הכריזה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם בית הספר לרפואה של סטנפורד, לחקר ההשפעה של גנטיקה, חשיפה סביבתית, התנהגות וגורמים אחרים על רגישות למחלות; המחקר מסתייע בעוצמתה של פלטפורמת SAP HANA. עוד הכריזה החברה על השתתפותה בברית העולמית לגנומיקה ובריאות, מועצה שחברים בה גורמים מובילים בענף; גורמים אלה פועלים להאצת המאמץ העולמי לשיתוף ולניתוח כמויות

  על ידי: טל הלרl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 22/09/2014

  SAP חתמה על הסכם לרכישת חברת Concur, העוסקת בתחום פתרונות לניהול נסיעות וניהול הוצאות (Travel & Expense) בענן. ל- Concur 23,000 לקוחות, 4,200 עובדים ו- 25 מיליון משתמשים פעילים ביותר מ- 150 מדינות. יחד יהיו לשתי החברות 50 מיליון משתמשים בענן – יותר

  על ידי: טל הלרl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 22/09/2014

  חטיבת פתרונות פיננסיים וטכנולוגיות במטריקס זכתה בשיתוף עם חברת פאנדטק במכרז של בנק ישראל, להקמת מערכת לשירותי בנקאות לניהול התשלומים והתקבולים עבור לקוחות הבנק, שעיקרם משרדי הממשלה. הפרויקט הוא עבור אגף החשבות במחלקת

  על ידי: טל הלרl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 22/09/2014

  חברות טכנולוגיה שהוקמו בשנים האחרונות דוגמת Dropbox, Get Taxi, Viber ואחרות בוחרות מראש שלא להשקיע כסף לרכישת חומרה ולהעסיק את המהנדסים המצטיינים שגייסו על מנת לעסוק בתשתיות, אלא להקצות את המשאבים לטובות פיתוח חדשנות ויצירת בידול. זו הסיבה שהן

  על ידי: טל הלרl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 22/09/2014
  אשרם במדבר

  ב"קונסטלציה המשפחתית" אנחנו מתייחסים למושג "מצפון" באופן אחר. הוא לא אישי יותר , כי אם קולקטיבי. יש לו חוקים משלו, ממש כמו למצפון האישי, בהבדל אחד- החוקים האלה חלים על כל בני המשפחה. הם אוניברסאליים, על אף שינויים ברקע התרבותי. תפקידו של המצפון הקולקטיבי הוא לשמר את המערכת המשפחתית ולגונן עליה. לשמור אותה מאוזנת ושלמה כדי שהאהבה תוכל לזרום. וכל המשפחות הן ביטוי עמוק של אהבה ולכן גם ההתנהגות שלנו (אף שהנה לרוב לא מודעת) שואפת לכך.

  על ידי: אשרם במדברl משפחה וזוגיותl 07/01/2012 lצפיות: 52
  אשרם במדבר

  לפסטיבל זורבה הבודהה הגעתי במקרה, למרות שלפעמים נדמה לי שאין מקריות בחיים והכול מכוון, רצה המקרה ובביקור שהיה אמור להיות משעמם ביותר אצל חברים הגיעה לאוזני השמועה שיש פסטיבל מגניב בטבע...

  על ידי: אשרם במדברl רוחניות> מדיטציהl 23/09/2011 lצפיות: 110
  אשרם במדבר

  אושו אינטנסיב – מחנה מדיטציות אושו באשרם במדבר 18-27.8.2011 מחנה מדיטציות אושו, 10 ימים של לימוד ותרגול (ניתן להרשם לחלק מהימים), חגיגת מדיטציות כהלכתה.

  על ידי: אשרם במדברl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 15/07/2011 lצפיות: 35
  אשרם במדבר

  בסדנת Who is in נקלף את המסכות, ההתניות, והאמונות אשר צברנו במהלך השנים ונפגש עם האמת הפנימית והמהות שלנו. מטרת הסדנא, בשלב ראשון, להביא את המשתתף לחוויה ישירה של טבעו או במילים אחרות לסאטורי - רגע של הארה. (Satori: A glimpse of enlightenment) ובשלב שני להטמיע את טבע ההארה בחיי היום יום.

  על ידי: אשרם במדברl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 08/02/2011 lצפיות: 45
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast