פסטיבל פשוט

פורסם: 04/05/2011 |תגובות: 0 | צפיות: 176 | Share

כי אפשר ללכת ערומים Just be naked

פסטיבל פשוט שבועות

פסטיבל פשוט ב"אשרם במדבר" נותן לכם את ההזדמנות להיות בסביבה שמאפשרת לכם להתפשט מהקליפות היומיומיות, ולחוות את עצמכם ואחרים בחברה נטולת בגדים.

אתם מוזמנים להשאיר את השיפוטיות בבית, ולחזור לגן העדן שלפני עלי התאנה.

הפסטיבל הוא חגיגה שבטית, המאפשרת לכל אחד ואחת את החופש להתפשט לא רק מבגדים, אלא ממסוכמות, התניות חינוכיות ותרבותיות וכדו'. יש עומק מדהים בפסטיבל שכזה, אשר מלווה כאמור בחגיגה גדולה לאורך 4 ימי האירוע.
העומק מתבטא בארבעה מתחמים שונים של ע בודת מודעות: מתחם השבטיות, מתחם אומנות הגוף, מתחם תנועה ומתחם מודעות הגוף. מנחים מעולים יעבירו סדנאות איכותיות לצד המסיבות השמחות.
הפסטיבל שמח לארח את תחרות ציורי הגוף המסורתית (דרך הרמוני). תחרות איכותית נושאת פרסים, אשר הפכה לשם דבר ועניין.

הפסטיבל מיועד לקהל מגוון: לנטוריסטים ותיקים שמחפשים כל הזדמנות להיות חופשיים ממגבלת הבגדים; לחדשים שתמיד חיפשו את המקום וההזדמנות להתפשט; לביישנים אמיצים שמחליטים להעז ולהפתיע את עצמם; לשוחרי למידה עצמית והתפתחות שמבינים שמכל קליפה שמורידים אפשר ללמוד כל כך הרבה; לאוהבי אומנות ציורי הגוף; לכולנו !
בואו לחוות את מבחר הסדנאות והמדיטציות, לרקוד במסיבות, להשתכשך בבריכה, לשבת על הדשא או בצ'אי שופ ולהצטייר בציורי גוף ע"י ציירי מוכשרים.
בואו פשוט להיות, ולקבל את עצמכם ואחרים כפי שאנו.

בואו להיות ולקבל את עצמכם ואחרים כפי שאנו בלי המטען הכבד שאנו עוטים על עצמנו. לרקוד, לטייל במדבר, להתחבר לאדמה, למים, לאוויר לשמש ולכוכבים. זה הזמן והמקום להתבונן, להתעמת, לשחרר ולהיות מופתעים ממה שהעירום שלנו ושל אחרים עושה לנו.

בפשוט העירום הוא זכות ולא חובה!

על סמך ניסיון העבר המוצלח, אנו ממשיכים לדאוג למספר שווה של גברים ונשים בפסטיבל, ולכן לשם הרשמה תצטרכו למצוא גבר או אישה מהזוויג השני. מלבד הרשמה משותפת אין שום מחויבות הדדית ביניכם!
אז זה הזמן להתחיל להתארגן.

עלות כרטיס:

כרטיסים במכירה מוקדמת: 275₪

בשער  (זיכרו שהכניסה רק בצמדים של זכר+נקבה):  300₪

10%  הנחה לקבוצות של מעל 10 זוגות.

052-5443349

http://desertashram.co.il/EventDetails/tabid/56/Article/33/Default.aspx

 

שאלות ותשובות

שאל שאלה
200 תווים שנותרו
דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/98532/פסטיבל-פשוט

  השאר תגובה למאמר זה

  לילה בן הרוש

  פסטיבל פשוט מאפשר לכל אחד ואחת מכם להשיל את הבגדים בתהליך מדורג וחוויתי הפעם פסטיבל פשוט בחזרה לגן עדן. השנה נחזור למקור,לזמן שטרם התחלנו להתבייש בעצמנו , להתבייש בגופנו, בחזרה לגן עדן ,לתמימות לשמחה הפשוטה ולחיים חסרי מגבלות וחופש. בחברה האנושית ,קיימים טאבואים רבים סביב עירום ,רגשות כגון בושה , כאב ומבוכה מקיפים את המצב הטבעי והפשוט של עירום, בפסטיבל פשוט נחגוג את הגוף שלנו ללא בושה או רגשות אשם.

  על ידי: לילה בן הרושl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 18/08/2014
  אשרם במדבר

  פסטיבל פשוט הוא פסטיבל פשוט. הגוף מתמלא באהבה, המאפשרת לכל אחד ואחת את החופש להתפשט לא רק מבגדים, אלא גם מההתניות החברתיות, מהשיפוט והביקורת, ומכל הכובד המסתתר בתוך מארגי כסות הבגדים. פסטיבל פשוט חוגג את הגוף האומנותי, את עומק הריפוי, את השחרור, את החופש הנמצא בעירום ובשחרור הבושה.

  על ידי: אשרם במדברl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 26/02/2013 lצפיות: 57

  Prodware, המפיצה הישראלית של ליין מוצרי ה ERP של מיקרוסופט, זכתה בהסמכת CfMD (Certified for Microsoft Dynamics), עבור הלוקליזציה הישראלית למערכות ה-ERP מבית מיקרוסופט, NAV2013 ו-AX2012. הסמכת ה-CfMD היא ההסמכה הגבוהה ביותר שמיקרוסופט

  על ידי: טל הלרl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 16/09/2014

  במסגרת פאנל בכירים שנערך לפני מספר ימים במסגרת קורס להכשרת דירקטורים של המי"ל (המרכז הישראלי לניהול) בת"א, אמר מנכ"ל איגוד החברות הציבוריות, עו"ד אילן פלטו, כי "בשוק הישראלי קיים עודף רגולציה, המכביד על חברות, וגורם לבורסה בתל אביב 'להתייבש'

  על ידי: טל הלרl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 16/09/2014

  רד האט ומטריקס, המפיצה הראשית של רד-האט (Red Hat) בישראל, השיקו את גרסת Red Hat Enterprise Linux 7 החדשה, במסגרת אירוע חגיגי שערכו בהשתתפות מאות לקוחות ושותפים עסקיים בסינמה סיטי בגלילות.

  על ידי: טל הלרl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 15/09/2014

  בית ההשקעות מיטב דש בחר בחטיבת הפיתוח והיישומים הפיננסים בקבוצת אמן לאפיון, פיתוח והקמת אתר אינטרנט, עבור לקוחותיו ועבור הקהל הרחב. השלב הראשון בפרויקט צפוי לעלות לאוויר ב-2014 ולהמשיך לשלבים הבאים ב-2015. הפרויקט יהווה שידרוג

  על ידי: טל הלרl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 15/09/2014

  חברת דאסו סיסטמס לקחה חלק מרכזי בכנס הלקוחות השנתי של חברת סיסטמטיקס שנערך השבוע במרכז הכנסים אווניו בקרית שדה התעופה, בהשתתפות כ-1500 אנשי מקצוע. הכנס של סיסטמטיקס התמקד השנה בהרחבת השותפות שנחתמה לאחרונה בין החברות,

  על ידי: טל הלרl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 14/09/2014

  SAP Israel השלימה תהליך לוקליזציה מלא של מודול ניהול המשאב האנושי Employee Central, שהינו חלק מרכזי בפתרון משאבי האנוש המוביל בענן SuccessFactors של SAP. עם למעלה מ- 25 מיליון משתמשים בעולם ב- 177 מדינות ו- 35 שפות, ומעל ל- 3,900 לקוחות ביותר מ-60 מגזרי

  על ידי: טל הלרl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 10/09/2014

  סרגון נטוורקס (נאסד"ק, תל-אביב: CRNT), המומחית מספר אחת בשוק ה- Hauling האלחוטי הכריזה כי Bell Mobility, חברת השירותים האלחוטיים של Bell Canada, פרסה עורק של רשת תקשורת אלחוטית, המבוסס לראשונה, על הטכנולוגייה פורצת הדרך של

  על ידי: טל הלרl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 10/09/2014

  40 סטודנטים למדעי המחשב והנדסת תוכנה מאוניברסיטאות שונות ברחבי הארץ השתתפו בקורס Techkiz, אשר ניתן לראשונה על ידי חברת SAP ברעננה במהלך הקיץ. הקורס, אשר הועבר בחינם ונערך במשך חמישה ימים מלאים, צייד את הסטודנטים הנמצאים בסוף

  על ידי: טל הלרl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 10/09/2014
  אשרם במדבר

  ב"קונסטלציה המשפחתית" אנחנו מתייחסים למושג "מצפון" באופן אחר. הוא לא אישי יותר , כי אם קולקטיבי. יש לו חוקים משלו, ממש כמו למצפון האישי, בהבדל אחד- החוקים האלה חלים על כל בני המשפחה. הם אוניברסאליים, על אף שינויים ברקע התרבותי. תפקידו של המצפון הקולקטיבי הוא לשמר את המערכת המשפחתית ולגונן עליה. לשמור אותה מאוזנת ושלמה כדי שהאהבה תוכל לזרום. וכל המשפחות הן ביטוי עמוק של אהבה ולכן גם ההתנהגות שלנו (אף שהנה לרוב לא מודעת) שואפת לכך.

  על ידי: אשרם במדברl משפחה וזוגיותl 07/01/2012 lצפיות: 52
  אשרם במדבר

  לפסטיבל זורבה הבודהה הגעתי במקרה, למרות שלפעמים נדמה לי שאין מקריות בחיים והכול מכוון, רצה המקרה ובביקור שהיה אמור להיות משעמם ביותר אצל חברים הגיעה לאוזני השמועה שיש פסטיבל מגניב בטבע...

  על ידי: אשרם במדברl רוחניות> מדיטציהl 23/09/2011 lצפיות: 108
  אשרם במדבר

  אושו אינטנסיב – מחנה מדיטציות אושו באשרם במדבר 18-27.8.2011 מחנה מדיטציות אושו, 10 ימים של לימוד ותרגול (ניתן להרשם לחלק מהימים), חגיגת מדיטציות כהלכתה.

  על ידי: אשרם במדברl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 15/07/2011 lצפיות: 33
  אשרם במדבר

  בסדנת Who is in נקלף את המסכות, ההתניות, והאמונות אשר צברנו במהלך השנים ונפגש עם האמת הפנימית והמהות שלנו. מטרת הסדנא, בשלב ראשון, להביא את המשתתף לחוויה ישירה של טבעו או במילים אחרות לסאטורי - רגע של הארה. (Satori: A glimpse of enlightenment) ובשלב שני להטמיע את טבע ההארה בחיי היום יום.

  על ידי: אשרם במדברl הודעות לעיתונות> הודעות לעיתונות - כלליl 08/02/2011 lצפיות: 43
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast