טיסות לאילת דקה 90

פורסם: 05/05/2011 |תגובות: 0 | צפיות: 863 | Share

טיסות לאילת בדקה ה-90

משפט חביב על אמהות מעדה מסוימת (לא ננקוב בשמות, אתן יודעות מי אתן) טוען כי לא צריך לדחות הכל לרגע האחרון. זה דווקא לא תמיד נכון בעיקר לא אם מדובר בטיסות לאילת. לפעמים זה עדיף, ואפילו יכול לחסוך לכם כסף.

אם אתם ספונטניים ומהירי החלטה (או שפשוט לא תכננתם מספיק זמן מראש), חברות התעופה השונות המפעילות קווי טיסות לאילת – כיום מדובר ב"ישראייר", "ארקיע" ו"אל על"-  מציעות דילים של טיסות לאילת דקה 90 הנוטים להיות זולים יותר מהמחירים הרגילים המוצעים בדרך כלל. קבלו דוגמא : בעת כתיבת שורות אלו תוכלו, אם אתם זריזים מספיק, לקנות כרטיס טיסה לאילת לכיוון אחד מבן גוריון לאילת באחת מחברות התעופה שצוינו לעיל ב-160 ₪, שזה פי שניים בלבד מכרטיס אוטובוס, אבל כעשירית מהזמן. (טיסה מבן גוריון לאילת עורכת כחצי שעה, בעוד שאם אתם נוהגים את אותה הדרך, צפויה לכם ישיבה של כחמש שעות מאחורי ההגה. את עלויות הדלק נניח לכם לחשב לבד).

טיסות לאילת ברגע האחרון

כמובן, ידוע שעל דברים זולים משלמים לעיתים ביוקר, לכן, רכישת כרטיסי טיסה לאילת ברגע האחרון היא לאו דווקא הדרך האידיאלית לתכנן נופש לסוף שבוע, אולם אם באמת לא תכננתם מראש ולפתע אתם מרגישים דחף בלתי מוסבר שלא ניתן להתכחש לו לבלות סוף שבוע על שפת הים, ואתם נמצאים ביום חמישי באמצע החורף, חברות המפעילות טיסות לאילת מציעות שפע של דילים לאילת ומבצעים הכוללים טיסות מוזלות לאילת פלוס מלון שיכולים להתאים לכם. במקרים בהם המטוס יוצא בתפוסה לא מלאה חברות התעופה נוטות להציע מחירי כרטיסי טיסה לאילת נמוכים יותר, על מנת לכסות עלויות. הבעיה בשיטה מעין זו היא שהיא אינה מתאימה למי שבאמת רוצה לתכנן מראש את סוף השבוע כי אף אחד לא מבטיח לכם שתוכלו למצוא מקום פנוי על אחת הטיסות היוצאת מהיעד והמועד שמתאימים לכם. בעונות שיא זו שיטה שבאמת לא מומלץ להסתמך עליה אולם בעונות חלשות יותר, סביר שתמצאו את מה שאתם מחפשים, שכן חברות התעופה מחויבות להוציא מינימום של טיסות לאילת ליום, בין אם זה משתלם להן ובין אם לא.

 

טיסות זולות לאילת

דרך נוספת להבטיח שהמרחק ביניכם לנופש יעלה לכם פחות היא לקנות כרטיס טיסה לאילת על טיסה היוצאת מוקדם בבוקר או מאוחר בלילה- טיסות מוזלות לאילת אלה הן אטרקטיביות פחות ולכן הן זולות יותר. כאמור- הטיסה לאילת עורכת רק חצי שעה כך שגם אם תרכשו כרטיס על טיסה לאילת היוצאת מאוחר בלילה לא מדובר בטרחה גדולה כל כך, כי תוך שעה תוכלו כבר להיות בחדר המלון, עם כיסים קצת יותר מלאים.

דרג את המאמר הזה
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 0 קול(ות)
  פידבק
  הדפס
  פרסם מחדש
  מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/98562/טיסות-לאילת-דקה-90

  השאר תגובה למאמר זה

  אודות לאס ווגאס עיר התיירות, ההימורים והבילויים

  על ידי: טלי שחרl נופש ותיירות> יעדים בעולםl 11/02/2008 lצפיות: 5,294

  יצאתם לחופשה בעיר הבירה של ישראל. כחלק מהבילוי שלכם, בוודאי תרצו לפנק את עצמכם בארוחה טובה. איך בוחרים מסעדה בירושלים שתאפשר לכם ליהנות מבילוי מושלם בעיר הבירה?

  על ידי: זיו ROLl נופש ותיירות> יעדים בארץl 09/04/2015

  מקובל לחשוב כי אילת היא תמיד היעד ולא המוצא, אך למעשה רבים מחפשים אחר טיסות מאילת לתל אביב ומסיבות שונות.מדובע יש צורך בכך ומי מספק שירות זה, במאמר הבא.

  על ידי: zismanmichall נופש ותיירות> יעדים בארץl 02/04/2015

  הרבה ישראלים מחפשים אחר ביקור בבירות אירופה השונות על מנת לחוות את כל מה שיש לערים המרכזיות הללו להציע, וזאת בעוד שדווקא בבירת ישראל ירושלים הם לא ביקרו מזה שנים רבות וחבל שכך.

  על ידי: zismanmichall נופש ותיירות> יעדים בארץl 02/04/2015

  ים המלח נחשב מקום נפלא למנוחה ורוגע לגוף ולנפש. יחד עם זאת, לכל מי שלא רוצים כל היום רק לשכב חשופים בפני קרני השמש, יש עוד מגוון אפשרויות של פעילות באזור.

  על ידי: zismanmichall נופש ותיירות> יעדים בארץl 02/04/2015
  מצפה שני הימים

  "האדם הוא תבנית נוף מולדתו " , מהו האדם אם לא האדמה שהוא גדל עליה , המעיין שממנו הוא שותה , התאנה שמפרייה הוא אוכל , החיטה שממנה הוא עושה לחם והנוף המביא את עיניו להביט למרחוק. כך בכפר הדרוזי הקטן והציורי עין אל אסד אשר נוסד באמצע המאה ה- 19 על שיפוליו של הר מירון בגליל , נוצקה תבנית נוף חיים הנשזרת בתרבות אירוח עשירה .

  על ידי: מצפה שני הימיםl נופש ותיירות> יעדים בארץl 24/03/2015

  מלונות באילת במבצע, מהווים מוקד משיכה לתיירים. מלונות באילת, שוכנים באזור של אקלים מדברי, ולכן מתאימים גם לחופשה חורפית. אילת היא עיר שכלכלתה מבוססת על תיירות, ואפשר לבלות בה, חופשה מוצלחת.

  על ידי: שלמה פריl נופש ותיירות> יעדים בארץl 19/03/2015

  כאחת שגרה בצפון אני יכולה להעיד שהחורף פשוט מסרב לעזוב. הרוחות הגשמים ואפילו השלג שכבר קפץ לביקור פעמיים רק מגביר לי את החשק שיגיע כבר הקיץ. שלא תטעו, האזור יפיפה בכל ימות שנה ואפילו מזמין לחופשה רומנטית בצפון עם כל הלבן מסביב אבל אין ספק שאני כבר מצפה בקוצר רוח לקיץ.

  על ידי: דרורl נופש ותיירות> יעדים בארץl 08/03/2015 lצפיות: 16
  בבלי יריב

  מעיין חבוי נוסף הנמצא לצד הכנרת הוא מעיין עין נוניא, המעיין נמצא בתחום מושבת מגדל, מראהו כבריכה גדולה הבנויה מאבני בזלת ההמובילה לאגם הכנרת,"שם האמת התחתונה והאמת העליונה נפגשים",

  על ידי: בבלי יריבl נופש ותיירות> יעדים בארץl 04/03/2015 lצפיות: 25

  כבר כמה שנים טובות שאנחנו עדים, בעודנו חיים את חיינו, להתפתחות המסיבית ומרהיבה של הרפואה והטכנולוגיה בכלל. בעבר כאשר לאדם היה כאב שיניים לא היה יותר מדי מה לעשות מלבד לנסות להשכיח ממנו את הכאב, לאחר מכן הגיעו רופאי השינים שמטפלים בכל בעיה שרק מופיעה ביעילות, וכיום ניתן פשוט לבצע השתלת שיניים ביום אחד.

  על ידי: טיסות לאילתl בריאות ורפואה> רפואת שינייםl 27/11/2012 lצפיות: 115

  השתלת שיניים היא אמנם לא האופציה היחידה שתקבלו כשתלכו אל רופא שיניים, וניתן למצוא עוד אופציות שונות של טיפולי שורש, כתרים ואפילו שיניים תותבות שניתנות להוצאה כל יום לפני השינה. מצד שני, שתלים דנטליים הם האופציה הכי קבועה ונוחה ברגע שמסיימים עם הטיפולים השונים.

  על ידי: טיסות לאילתl בריאות ורפואה> רפואת שינייםl 27/11/2012 lצפיות: 29

  קיימות שמונה דרכים לאילוף: שימוש בכדורי בד, קולרים אלקטרונים, שיטת ההימנעות, כפייה, ניתוב היצרים, קליקר, שימוש במזון והלטי. חשוב למעוניין להתמקצע בתחום אילוף הכלבים (מאלף כלבים מוסמך), שיכיר וישלוט בכל האופציות הקיימות בתחום כדי שיוכל להציע ארסנל רחב עבור כל טיפוסי הכלבים הקיימים.

  על ידי: טיסות לאילתl בית וצרכנות> חיות מחמדl 21/11/2012 lצפיות: 49

  כיום, ניתן לראות כי כיורים לאמבטיה כבר אינם רק פריטים הכרחיים בכל חדר אמבטיה, אלא משמשים גם כפריטים דקורטיביים המביעים את הסגנון של דיירי הבית. כיורים לאמבטיה מאפשרים לבני הבית לשמור על היגיינה הכרחית אך גם על מראה בית מהודר.

  על ידי: טיסות לאילתl בית וצרכנות> עיצוב פניםl 14/08/2012 lצפיות: 106

  ההתפתחות הטכנולוגית וחשיבות הטאצ' העיצובי לכל אלמנט ופריט הגיעה גם למשק הבית. לכל אחד מאיתנו יש את הסגנון הייחודי שלו, בין אם מדובר בפריטי לבוש ובין אם מדובר בפריטים ובחפצים המאכלסים את הבית בו אנו גרים. הסגנון והעיצוב מגיעים עד לפרטים הקטנים ביותר, גם אל כיורי מטבח.

  על ידי: טיסות לאילתl בית וצרכנות> בית - כלליl 14/08/2012 lצפיות: 164

  במציאות האינטנסיבית של היום, בה הלחץ היומיומי שוחק בכל תחום, הרחצה בסוף היום או בתחילתו נהפכה למהותית במיוחד. מעבר לחשיבות ההיגיינית של הרחצה זו, היא גם מנקה את דאגות היום ומאפשרת לחשוב בצורה נקייה יותר על העניינים. בשל כך, מקלחונים הפכו לפריטים משמעותיים ביותר בכל חדר אמבטיה.

  על ידי: טיסות לאילתl בית וצרכנות> בית - כלליl 14/08/2012 lצפיות: 129

  העת המודרנית הביאה עמה אינספור המצאות נהדרות ההופכות את חיי האדם להרבה יותר פשוטים ונוחים. עם זאת, בנוסף לכל הדברים הטובים שפותחו, כמויות האשפה שמצטברות ברחבי העולם הן עצומות. טוחן אשפה מהווה את אחת ההמצאות החשובות הקיימות כיום, ומספק פתרון נהדר להצטברות האשפה.

  על ידי: טיסות לאילתl בית וצרכנות> בית - כלליl 14/08/2012 lצפיות: 248

  מקובל לחשוב כי חדר האמבטיה הנו אחד החדרים החשובים ביותר בבית. מעבר לכך שהוא מאפשר לבני הבית לשמור על ניקיון והיגיינה אישית, הוא מסייע לדיירים ליהנות מחוויית רחצה נהדרת המאפשרת לנקות את דאגות היומיום. עקב כך, רבים מבקשים לעצב אותו באופן מרהיב. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות גרניט פורצלן.

  על ידי: טיסות לאילתl בית וצרכנות> שיפוציםl 14/08/2012 lצפיות: 130
  קרדיט המחבר
  קטגוריות מאמרים
  Quantcast