אמסטרדם למטייל, מספר המלצות

27/05/2011 • על ידי • 528 צפיות

ביקור באמסטרדם אינו שלם ללא שייט בתעלה או הליכה לאורך התעלות המפורסמות של העיר. אמסטרדם למטייל מציעה מגוון אטרקציות ופעילויות אך התעלות הם סמלה הרשמי והידוע ביותר באמסטרדם והן בעלות ערך תרבותי והיסטורי רב. כל טיול או סיור בתעלה של אמסטרדם למטייל הוא אטרקציה מומלצת אך יש מספר מקומות ואתרים לאורך התעלות של אמסטרדם שהן חובה:
עיקול הזהב: למחפשים את המיקום היפה ביותר לאורך תעלות אמסטרדם מומלץ לבקר באזור שבין "Leidsestraat" לבין Vijzelstraat. אמסטרדם מציעה ארכיטקטורה מדהימה ורבגונית ואת כל זה ניתן למצוא לאורך התעלה באזור זה.
מצפה חמשת הגשרים: מהגשר שבפינת הרחובות Reguliersgracht ו-"Herengracht" נגלית אחת התמונות היפות ביותר בעיר אמסטרדם למטייל. מהעמידה על הגשר ניתן לצפות בתמונה אמיתית ומרהיבה של 15 גשרים מעל תעלות העיר.
שיוט: אל תפספסו את אחד השיוטים אש העיר אמסטרדם מציעה למטיילים. הנוף המרהיב שנגלה לעינכם מישיבתכם באחת הסירות הוא התמצית של העיר אמסטרדם.

למחפשים מסלול טיול שונה ואיכותי באמסטרדם למטייל מומלץ לבקר בחברת היהלומים של אמסטרדם חברת "Gassan". החברה שוכנת בבניין היסטורי מרהיב, וניתן לקחת מסלול קבוע בחברה אשר מעביר אתכם את כל תהליך ליטוש היהלומים. המסלול המרגש הזה מועבר ע"י מדריך מקצועי בכל יום בשבוע במעל 20 שפות שונות. אין מזכרת טובה יותר מהעיר אמסטרדם מאשר "יהלום אמסטרדם". במהלך הסיור יהיו לכם מספר הזדמנויות לקנות יהלומים ותכשיטים, ללא כל התחייבות. תוך חצי שעה ועפ"י בקשתך צורף מקצועי ייצור לכ שלל תכשיטים על פי בחירתכם. המחירים אינם בשמיים ובתמורה ל-150 יורו אתה יכול לקנות טבעת יהלום, עם תעודה. 

אמסטרדם למטייל מציעה מגוון רחב של אטרקציות ורעיונות לפעילויות. אנו ממליצים לכם דווקא לחפש את האטרקציות היותר מיוחדות ושונות בעיר אמסטרדם למטייל, ישם מגוון עצום כל שעליכם לעשות זה לבחור.

בברכת תבלו ותיהנו,
צוות אתר SeeCity.

אודות כותב המאמר

סיסיטי

אתר סיסיטי - אטרקציות, אירועים ומופעים בעולם. חופשה בלונדון, טיול רומנטי בפריז, רומא, ברצלונה עם הילדים ועוד עולם של אטרקציות במקום אחד.