אתר חדש לקולנוע לב

ניתן לבצע באתר שפע של פעילויות ולמצוא מידע מקיף אודות כל סניפי הקולנוע ברחבי הארץ והסרטים אשר מוקרנים בבתי קולנוע כעת והסרטים אשר הוקרנו בקולנוע בעבר. באתר החדש ניתן להזמין כרטיסים באמצעות מערכת מאובטחת לרכישות ברשת האינטרנט.

המערכת מונעת המתנה מיותרת בתורים ארוכים לרכישת הכרטיסים. מנויים ולקוחות אשר הזמינו כרטיסים באתר נכנסים במהרה אל אולם הקולנוע ללא המתנה בתורים. הלקוחות שמחים לבשר זה לזה על אתר חדש לקולנוע לב היות ובאתר ניתן כיום לבחור מראש את מקומות הישיבה הטובים ביותר באולם.

יתרונות וחידושים באתר החדש

האתר החדש הוא בשורה טובה גם בעבור קהל דוברי האנגלית. באתר החדש ניתן למצוא מידע באנגלית על בתי הקולנוע בכל רחבי הארץ. פרט לכך מעניק האתר לגולשים אפשרות פשוטה ליצירת קשר עם מחלקת שירות הלקוחות של הקולנוע.

טופס צור קשר באתר מאפשר לגולשים להשאיר את פרטיהם האישיים ואת מהות הפנייה. מחלקת שירות הלקוחות של הקולנוע מקבלת את הפניות ומטפלת בהן בהתאם. לצד טופס צור קשר באתר ניתן למצוא גם את רשימת כל בתי הקולנוע של לב בישראל ומספרי הטלפון שלהם. לבירורים ושאלות ניתן לפנות בצורה מהירה ויעילה אל הסניף המבוקש.

 

ארכיון הסרטים באתר הוא שירות ייחודי לאתר וללקוחות קולנוע לב. בארכיון הסרטים באתר ניתן למצוא מידע על סרטים אשר הוקרנו בקולנוע ב- 10 השנים האחרונות!. הסרטים מסודרים בארכיון בהתאם לתאריך יציאתם לקולנוע ובהתאם לאותיות האלף בית.

הארכיון באתר מעניק למנויים אפשרות להיזכר בסרטים בהם כבר צפו בעבר ולאתר אותם שוב. לצד שמו של הסרט מופיע באתר תקציר קצר אודות הסרט ופירוט של שנת יציאת הסרט לאקרנים. לצד הארכיון ניתן למצוא את חדשות הקולנוע וקטגוריה של תעריפים ומבצעים מיוחדים. קולנוע לב מציע תעריפים מיוחדים בעבור אזרחי גיל הזהב, חיילים בשירות סדיר ובני שירות לאומי.

אירועים בקולנוע לב

האתר החדש מבשר על פתיחת עידן חדש בבתי הקולנוע של לב. בכל רחבי הארץ ניתן כיום לערוך אירועים אישיים ואירועים לעובדים. במהלך האירוע ניתן לשלב הקרנת בכורה של סרטים חדשים, הרצאות, שירותי קייטרינג, נגינת פסנתר ושפע של פינוקים לאורחים. פנייה לתיאום אירוע ולקבלת פרטים נוספים ניתן להשאיר באתר החדש.

פעילויות למנויים באתר החדש

מנויי קולנוע לב מוצאים באתר החדש קטגוריה שלמה המיועדת אך ורק בעבורם. באתר החדש ניתן לבצע רכישת מנויים, חידוש של מנויים ובירור של יתרת המנוי. את רכישת המנוי באתר ניתן לעשות תוך ניצול מרבי של הנחות מיוחדות. התשלום באתר מתבצע בכרטיסי אשראי תוך שימוש במערכת אבטחה מתקדמת.

האתר נבנה תוך מחשבה על מתן שירות יעיל, מהיר ושימושי לקהל הלקוחות. באתר ניתן כיום לאתר במהרה סרטים חדשים, סרטים רצים, סרטים מומלצים, מבצעים ושפע של מידע שימושי על בתי הקולנוע של לב בכל רחבי הארץ.

הוסף תגובה