טיפים לרכישת מכונת קפה

בכל שעה תוכל להכין קפה לטעמך. כדי להינות מכוס קפה ארומטי ומעורר, צריך תערובת של קפה משובח. בחירת תערובת אישית של קפה איכותי ומשובח, היא תהליך של ניסוי ותהיה. מכינים קפה עם תערבות מסוגי זנים שונים, בטעמים שנראים לנו מתאימים כמו מריר או שוקולדי. לאחר שתיה של כמה כוסות קפה, בוחרים לעצמנו את התערובות האהובות מבחינת הטעם המרקם והארומה. סוגי הקפה והתערובות מגיעים בצורות שונות אשר משפיעות על הטעם והמרקם. קפה בקפסולה, למשל, נתון בוואקום והוא נוח ונקי לשימוש. פולי קפה דורשים טחינה במקום וללא מיומנות גם מפזרים לכל עבר. הכנת הקפה במכונת האספרסו פשוטה מאוד, ואינה מצריכה מיומנות של בריסטו. מכונות הקפה המוצעות כיום בשוק מצויידות בכלים המודדים את כמויות המים הקפה והטמפרטורה.

מכונת הקפה במשרד
מכונת הקפה במשרד הופכת את שתיית הקפה במשרד לפינוק. כל אחד מכין לעצמו את הקפה בדיוק כמו שהוא אוהב. המעסיק יכול לשאול למה להציב מכונת קפה במשרד? התשובה היא שעל-פי מחקרים, פינת קפה מעוצבת מעודדת ומגבירה את תפקוד העובדים. מכונת קפה מייצרת סביבה אטרקטיבית ומקבצת סביבה עובדים שתוך כדי הכנת קפה, מחליפים ביניהם רעיונות.

לא תמיד חייבים לרכוש מכונת קפה למשרד, יש חברות אשר ניתן להשאיל מהן מכונות אספרסו. חברת ההשאלה מספקת שירות אחזקה ותיקונים עבור, וחומרים להכנת הקפה. מכונת קפה למשרד, היא לרוב מקצועית וקלה לשימוש. סוג הקפה המומלץ לשימוש במשרדים הוא קפה שנארז בקפסולות. הקפסולות מגיעות במבחר טעמים וכל אחד יכול לבחור את הטעם המועדף. הקפסולות גם נוחות מאוד לשימוש ושומרות על נקיון. מסיבה זו, אפשר לבחור גם בקפה המגיע בשקיקים, אבל טעמו אינו משובח כמו הקפה בקפסולות.

מכונות קפה מעוצבות במיוחד למטבח הביתי מגיעות במגוון סוגים, גדלים, צבעים וטרנדים לוהטים. תחשבו על התחלת היום בכוס אספרסו איטלקי אמיתי עם ארומה שממלאת את הבית. מכונת קפה לבית מבטאת סגנון חיים! תחשבו שהפינוק הזה מגיע אליכם הביתה! לא צריך לחכות לצאת לבית קפה כדי להינות מקפה משובח. 
תוכלו להזמין את החברים, המשפחה לקפה אספרסו קצר או ארוך, מקיאטו או קפוצ'ינו מוקצף.

סוג הקפה לשימוש במכונה הביתית יכול להיות קפה שטוחנים במקום. הכנת משקה מפולי קפה מצריך מיומנות בשימוש מכונת קפה וגורם לליכלוך. זו הסיבה שפולי קפה אינם מתאימים לשימוש משרדי.
מי שרוצה לטחון את פולי הקפה, צריך מכונת קפה שכוללת בתוכה מטחנה. העבודה הנדרשת לטחינת פולי הקפה משתלמת מאחר והתוצאה היא קפה משובח ששומר על הארומה. קפה שנטחן במקום, עדיין לא התחמצן ושומר על טעם טוב יותר ועשיר.

הכנת קפה במקינטה
אפשרות נוספת להינות מקפה ארומטי ונהדר בבית היא הכנת קפה במקינטה. מקינטה הוא מעין קומקום בעל שלושה חלקים. בחלק העליון מצטבר הקפה. בחלק האמצעי מסננת עדינה, ואותה ממלאים בקפה. את המקינטה מניחים על הגז, עד שהמים יתחממו ויעלו את הלחץ באמצעות האדים. הלחץ הגבוה והאדים עובדים כמו קיטור, ומוציאים מהקפה את הטעם הטוב ביותר וריח משכר.

הוסף תגובה