כל המתווכים מתהדרים בכותרת משרד תיווך מומלץ בתל אביב. אז איך בוחרים?

העובדה שיש למשרד תיווך "מומלץ" בתל אביב אתר אינטרנט שופע בהמלצות  זו עדיין לא עדות שאכן מדובר בסוכנות תיווך דירות מומלצת. הרי כל אחד יכול לארגן לעצמו מליצי יושר והמלצות חמות שיעידו עד כמה כדאי להפקיד בידיו את הנכס שלך למכירה. במקום, שמי ברק בר-לב, ואני רוצה לתת לך כמה כלים וסימני דרך שיעזרו לך  לבחור נכון, כאשר ברור ומובן: בחירה מושכלת במשרד תיווך בתל אביב תוביל למכירת הנכס בזמן הקצר ביותר, בתמורה הגבוהה ביותר ובאפס טירחה. התוכן שלפניך הולך להרוג הרבה פרות קדושות ולהפוך את כל מה שחשבת וידעת על משרדי תיווך בתל אביב ובכלל. ונתחיל בפרדוקס ומיד אחריו דוגמא שתמחיש:

משרד התיווך התל אביבי המומלץ ביותר הוא זה
שמבקש ממך את תקופת הבלעדיות הקצרה ביותר

התחייבות לבלעדיות למשך
60 יום בלבד זה מספיק קצר?
בעוד כל המתווכים בתל אביב וכל משרדי התיווך המומלצים בתל אביב דורשים לפחות חצי שנה בלעדיות –  אנחנו מתחייבים למכור לך את הנכס ב-60 יום בלעדיות ובינינו, גם זה יותר מדי זמן בשבילנו:
 אני עומד בראש משרד תיווך בתל אביב שתחום התמחותו העיקרי הוא דירות למכירה בצפון הישן תל אביב, והתחדשות עירונית.

כאן המקום לציין כי הדרישה לבלעדיות כל כך קצרת טווח היא ההמלצה הכי טובה שניתן לקבל. אלה לא מילים והבטחות שנועדו לגרות אותך להתקשר אלינו – זו התחייבות בכתב!
 כשאני לוקח נכס לשיווק הנני מתחייב לסגור עסקה תוך שישים יום ואף פחות מכך.
 מכאן אפשר גם להבין שבסוכנות התיווך שלי לא מקבלים כל נכס לשיווק אלא רק את הנכסים שנבחרו בפינצטה. ויש בכך עוד יתרונות רבים.

סינון נכסים שמיועדים לשיווק

המלצתו של אחד מבכירי עורכי הדין שהתמחותם דיני מקרקעין

מלבד הידע והניסיון הרבים שרכש ברק, אשר יבטיחו את זכויות הנוגעים בעסקה, אוכל להעיד לא רק על מקצועיותו, אלא גם על יושרו ועל נועם הליכותיו – דבר שתורם רבות לכל עסקה, גם בעסקאות מקרקעין מסובכות. אין ספק שבחירה במר ברק בר-לב הינה צעד נבון וחכם.

הממליץ
עו"ד מני קורן
משרד עורכי דין מני קורן  

כשדיברנו בפתיח על "להרוג פרות קדושות ולפעול הפוך מכל מה שנהוג במשרדי תיווך בתל אביב" – אזי סינון נכסים זו אחת הדוגמאות שימחישו את יתרון יותר מכל. משרדי תיווך "מומלצים" בתל אביב היו אמורים לתת להמלצות לעשות את העבודה בעבורם, נכון? ועדיין הם נאלצים להילחם על כל נכס כדי לזכות בשיווק שלו. ואז מתברר ש"הכלה לא כל כך מוצלחת כפי שנראתה בהתחלה", והמחיר המבוקש לא תואם את מחיר השוק, שקשה למכור וצריך לחזור למוכר ולהסביר לו שהוא צריך לרדת במחיר בכמה מאות אלפי שקלים, מה שמייצר רעשים מתחים וכעסים בתקשורת ושאפילו חצי שנה בלעדיות לא מספיקה כדי לשווק את הנכס.  כאן הדברים פועלים הפוך. כל נכס נדל"ני וכל פרויקט התחדשות עירונית נבדקים מכל זווית אפשרית לפני שנלקחת ההחלטה לשווקם:  

  • מצב הנכס כמבנה ברמה ההנדסית,
  • מעמדו החוקי (חריגות בניה) במובן

המשפטי כמו גם  זכויות בניה והיתרים
שמעלים את ערכו את המחיר המבוקש

  • תוכניות הבינוי העירוניות לגבי הנכס

וסביבתו (התחדשות עירונית לדוגמא)

זו היתה רק דגימה של הבדיקות והמידע שנאסף על הנכס מתוך הבנה שככל שההכנות והמידע מעמיקים יותר האפשרות לשווק את הנכס במהירות גבוהה יותר. אותו תהליך של "הפיכת כל אבן בשטח" מתבצע גם למול הלקוחות – קונים ומוכרים כאחד. הן כדי לתאם ציפיות מה נדרש מכל אחד, מה תהיה דרך הפעולה הייחודית למכירת/קניית הנכס ומה הוא עתיד לקבל או לשלם.
יתירה מזאת, בדיקות אלה מאפשרות לצוות הסוכנות שלי – וכאן המקום לציין שכולם משפטנים מומחים בתחום המקרקעין והחוזים – להביא למצב בו הצדדים נדרשים לשלם כמה שפחות היטלים ומיסים עד ל"אפס תשלום". וכשמדובר בנכסים ודירות למכירה בצפון הישן תל אביב עומדים על כף המאזניים תשלומי היטלים ומיסים בערכים של מאות אלפי שקלים שנחסכים מהצדדים בעסקה.

ויש עוד יתרונות בלעדיים
והמלצות מעניינות

בניית מאגר רוכשים פוטנציאליים

המלצתו של עורך דין "תותח" נדל"ן
(שותף במשרד המפרק של עסקי ענבל אור)

מהיכרותי הקצרה אך האינטנסיבית עם ברק בר-לב, אוכל להעיד כי ברק הנו אדם אסרטיבי, בעל כושר התבטאות גבוה ומתחייב להשלמת המטרה העומדת בפניו באופן המקצועי והטוב ביותר.
ברק מלווה בימים אלו פרויקט מורכב בתחום ההתחדשות העירונית מסוג תמ"א 38/2 באזור המרכז. מדובר בפרויקט יוקרתי לפיו יהרסו כ-26 דירות לטובת הקמת מגדל בן 20 קומות.
אני סבור ובטוח כי ברק יהיה נכס משמעותי לכל ארגון אליו יצטרף.

הממליץ
עו"ד יואב רז
משרד עורכי דין מקרקעין איתן ש.ארז ושות'  

אפשר היה להביא לכאן אין ספור לקוחות שממליצים על ברק בר-לב. במקום, בחרתי להביא את דרך הפעולה שמחזקת את התואר "משרד התיווך המומלץ בתל אביב".
מעצם ההתמקדות וההתמחות במכירת דירות בצפון תל אביב, מסינון הנכסים והבחירה לשווק רק את הנכסים הקשים למכירה ו/או ה"בונבוניירות" ברור שמדובר כאן בעסקת נדל"ן שמתאימה רק לבעלי האפשרויות הפיננסיות. מכאן גם ברור שהרכישות נעשות לא רק לצורך מגורים אלא באותה מידה כעסקה כלכלית מניבה. אך טבעי שמי שנהנה מפירות העסקה שנתפרה בסוכנות שלי, ימליץ למכריו בסביבה העסקית, המשפחתית והחברתית לעשות כמוהו ולהרוויח. כך נוצרה רשימת ארוכה של קונים פוטנציאליים ש"עומדים בתור" להזדמנות לקנות את הנכסים שאנו מחזיק בסוכנות התיווך שלנו – בר-לב נדל"ן

פה לא מדובר ב"מתווכים" אלא באמנים…
אמני המשא ומתן והגישור שפועלים מתוך שקיפות מלאה, מקצוענות ברמה הגבוהה ביותר, עם יכולת מדהימה לרכוש את האמון המלא הן של המוכר והן של הקונה שמפקידים את תפירת העסקה בידיים אמונות מתוך ידיעה ברורה שהם זוכים לייצוג הנאמן ביותר ולשירות שאין לו תחרות.
והנה עוד נקודה שתדהים אותך ותחזק את התואר – אמני המשא ומתן. מתברר שבעסקאות שאני כברק בר-לב מתווך, המוכר והקונה כלל לא פוגשים אחד את השני. בעצם, הפעם היחידה והראשונה בה הם נפגשים היא במועד החתימה על חוזה המכר כאשר הקונה יוצא מסופק ומרוצה מהתוצאה אליה הגיע והמוכר מקבל את מחיר השוק ואף יותר . כל זה תוך 60 יום. צריך עוד המלצות?

מוזמן לבחון אותי כאן

 

בר-לב | מובילים התחדשות עירונית | דף הפייסבוק שלנו | Google  | מתווך דירות מומלץ בתל אביב|  המלצות | זאפ | twitter | whatsapp | 144B |  (ברק בר-לב) Barak Barlev

 

הוסף תגובה