מחפשים עבודה? זה הזמן להגשים חלום.

מחפשים עבודה? זה הזמן להגשים חלום.

כשאנחנו עוצמים את העיניים, רובנו יכולים לדמיין את העבודה האידיאלית עבורנו. זמן חיפוש העבודה יכול להיות זמן טוב לנסות ולהגשים חלום.

אני יודעת שזה יכול להיות קצת מפחיד אבל אני בכל זאת רק אשים את זה על השולחן – לא תמיד אנו חייבים לחפש עבודה בתחום העבודה הקודם שלנו או במקצוע אליו הורגלנו, לפעמים מותר לנסות להגשים חלומות וגם אם לא הצלחנו – לפחות ניסינו… 

נכון, לחפש עבודה זה לא עניין פשוט וקשה אפילו יותר כאשר רודפים אחרי משרות חלומיות ומסרבים להתפשר. לכן, זה לא מה שאני מציעה. הצעתי היא שבמקביל לחיפוש העבודה הקונבנציונלי, חפשו את עבודת החלומות שלכם "על הדרך". גם ככה אתם מטיילים כל היום באינטרנט וברשתות החברתיות. גם ככה סביר שאתם מחפשים אחר משרות רלוונטיות עבורכם, אז למה לא בעצם?  
אוהבים לעזור לזולת? בדקו משרות פנויות בעמותות וארגונים מתאימים, חיים את התחביב שלכם? חפשו משרות פנויות בתחום, חולמים על עבודה דווקא במקום עבודה מסוים? זה הזמן לבדוק את החברה האידיאלית ולבדוק האם יש אצלם משרות פנויות.

ייתכן וההזדמנות שלכם נמצאת במרחק נגיעה. נסו להושיט יד ולתת לזה סיכוי. 

*מוזמנים לקרוא גם את המדריך למציאת עבודה בישראל

*כתוב בלשון זכר מטעמי נוחות אך מתכוון לשני המינים. 
*הכותבת היא דניאל ביטון, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי, סי וי פול ג'וב נינג'ה. החברה מציעה את שירותיה למעסיקים ומועמדים בתהליכי איתור, גיוס וניהול עובדים.
 

הוסף תגובה