מחפשים עבודה?

מחפשים עבודה?

מהניסיון שלנו ב- סי וי פול ג'וב נינג'ה, אני יכולה להמליץ לכם שקודם כל, בשלב הראשון, דעו בדיוק מה אתם מחפשים. מגוון התחומים בשוק נרחב ומפתה. יש האומרים שלפעמים מפתה מדי. לכן חשוב שתדעו בדיוק אם אתם מעוניינים להרחיב אופקים ולנסות כיוונים חדשים או שאתם מעוניינים להמשיך ולהתמקצע בתחומים בהם צברתם ניסיון.

החלטתם? מעולה. בהנחה שקורות החיים שלכם כבר כתובים (במידה ולא, מוזמנים ללחוץ כאן למספר טיפים לכתיבת קורות חיים) זה הזמן להמשיך בכל הכוח אל השלב השני – איתור המשרה בשוק. משרה מבוקשת ניתן לאתר באמצעות מודעות דרושים באינטרנט, ברשתות החברתיות, בעיתונות הכתובה ואף בעיתונות המקצועית, קבוצות מקצועיות בפייסבוק או פורומים מקצועיים. לכן חשוב מאוד להשתמש בכמה שיותר כלים. להגיע לכמה שיותר אתרים או מקורות של משרות שמתאימות לכם.

מלבד איתור של משרות רלוונטיות עבורכם, ניתן ואף רצוי לפרסם את קורות החיים שלכם במאגרי קורות חיים באינטרנט ובכך להעלות את סיכוייכם במציאת העבודה הבאה שלכם. היתרונות שבפרסום קו"ח רבים אבל היתרון הבולט ביותר הוא בראש ובראשונה בחשיפה לאלפי מעסיקים המאתרים את עובדיהם מתוך מאגרים אלו. שיטה זאת גם מאפשרת לעובד לסנן את המשרות שאינן מתאימות לו, והכי חשוב – השירות, במרבית המקרים, ניתן בחינם.
לאחר איתור המשרה מגיע השלב החשוב של ראיון העבודה, עליו פירטתי במאמרים רבים נוספים וזהו נושא שלם בפני עצמו ולכן לא אפרט גם כאן. מוזמנים לקרוא:

איך להתכונן לראיון עבודה

מה חשוב לקחת לראיון עבודה

מה לא כדאי לקחת לראיון עבודה

התמודדות עם לחץ בראיון עבודה

כיצד להתלבש בהצלחה לראיון עבודה

בהצלחה!

  • מוזמנים/ות לקרוא גם את המדריך למציאת עבודה בקלות שלנו.
  • הטקסט מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד ומכוון לשני המינים בהתאמה.
  • הכותבת היא דניאל ביטון, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי בחברת סי וי פול ג'וב נינג'ה – עובדים בשבילך.

הוסף תגובה