מכונות קפה יד שניה

רבים לא יודעים, אך את הקפה מכינים מתמציות שמנים ארומטיים. זה המופק במכונת אספרסו נחשבת לאיכותי ביותר. אם החלטתם לרכוש מכונות קפה עבור המשרד או הבית – אתם יכולים לקנות מכונה חדשה מחנות המתמחה בכך, או להסתפק במכונה יד שניה. מייד נביא את האפשרויות העומדות לרשותכם.

מכונת קפה טחון

אם אתם מחפשים מכונות קפה למשרד קטן או לבית פרטי – מכונת קפה טחון יכולה להוות עבורכם פתרון ראוי. היא מפיקה עד עשרה ספלי קפה ביום. ניתן להכניס אליה מסננת רגילה או כפולה, להכנת כוס קפה אחת או שתיים בו זמנית. מחיר הקפה למכונה זו נע בין 0.57 ₪ ל-1.3 ₪, לכוס.
אם אתם קונים מכונה יד שנייה – כדאי לבדוק שהיא מגיעה עם כל האביזרים, כולל שתי המסננות. כמו כן, קחו בחשבון שמכונת קפה טחון אינה טוחנת את הקפה, כך שאם אתם מעוניינים במכונה כזו – יש לרכוש גם מטחנה מתאימה.

מכונת קפה אוטומטית

גם אם אתם מחפשים מכונות קפה למשרד קטן, אתם עדיין יכולים לבחור במכונה אוטומטית. בניגוד למכונות הקפה הטחון, מכונות קפה אוטומטיותטוחנת בעצמה את פולי הקפה הטריים וחולטת אותן. עם מכונה משרדית קטנה, אפשר לקבל עד 20 כוסות קפה ליום.
אם אתם מחפשים מכונות קפה למשרד בינוני – תוכלו למצוא מכונות קפה המפיקות עד 50 ספלים ביום ואם אתם מחפשים מכונות קפה לעסק גדול – ניתן לרכוש מכונה המכינה מעל 50 ספלים ביום. אגב, כדאי לשקול בכל מקרה רכישת מכונות קפה נפרדות של עד 50 ספלים לכל מחלקה.

מכונת קפה פודים

יתרונה של מכונת קפה פודים הוא שהיא מגיעה עם מנות מוכנות של אספרסו באריזות נפרדות. כל פוד עשוי נייר פילטר וממולא בשבעה גרם של קפה טרי וטחון באריזה הרמטית. אם אתם מחפשים מכונות קפה למשרד שמצד אחד יספקו לעובדים קפה איכותי ומצד שני יאפשרו הכנה פשוטה, מהירה ונקייה– מכונת פודים מספקת את הפתרון הטוב ביותר.
יש עוד יתרון של מכונת פודים, אם אתם מחפשים מכונות קפה לעסק: היא תספק לכם מגוון רחב יחסית של סוגי קפה. הפודים הנמצאים היום בשוק מתאימים לכל סוגי המכונות ואתם יכולים לרכוש אריזות חיסכון גדולות או אריזות המכילות סוגים שונים של קפה.

אביזרים ותוספות עבור מכונות קפה למשרד

גם אם מצאתם את מה שחיפשתם, החיפוש שלכם אחר מכונות קפה למשרד עוד לא הסתיים. לפעמים צריך להוסיף אביזרים כמו מטחנת קפה (במידת הצורך), מכשיר להקצפת חלב או דוחס. גם המכונה עצמה זקוקה לפעמים לתוספות, החל ממתקני ריקון למשל וכלה במברשות ניקוי.
כך או כך – מכונת קפה משדרגת את המשרד, משמחת את העובדים ומפנקת את הלקוחות, הקולגות והאורחים. בין אם אתם קונים מכונה מקורית או יד שנייה – מכונות קפה למשרד הוא תחום שכדאי להשקיע בו. הרווח, בדמות עובדים מרוצים וערניים יותר – מובטח.

הוסף תגובה