מתכננים אירוע או מפגש עם חברים?- את הקינוח הזה כולם יזכרו!

מתכננים אירוע או מפגש עם חברים?- את הקינוח הזה כולם יזכרו!

היום יותר מתמיד מגשי פירות ברחובות הפכו לחלק בלתי נפרד בסיום ארוחה וכך למעשה הפכו לשגרה שלנו. בימינו, ניתן לראות אותם בכל אירוח ואירוע. אם זה בבריתות, ימי הולדת, דרך כנסים והרצאות ועד לחינה ונישואין בהם נדרשים מגשי פירות מעוצבים לחגיגת האירוע. ואם חשבתם לרגע שהאירועים רבים אז דעו שהמבחר של החברות המתמחות בהכנת מגשי פירות גדול אף יותר!

היום תחום מגשי הפירות הוא עולם גדול ומופלא של שלל עיצובים ואפשרויות של שילובים שונים כגון סושי פירות, שוקולד בננה, קינוחי כוסות ועוד אין סוף טעמים ועיצובים – ממש שלל יצירות אומנות עוצרות נשימה. ולכן מגש פירות הוא ללא ספק הפתרון האולטימטיבי לכל אירוע, בין אם מדובר באירוע רשמי או באירוע משפחתי, מגש פירות העונה יהיה גולת הכותרת בשולחן הקינוחים. היום מגשי פירות באשדוד באים בשלל עיצובים וסוגי חומרים. החל מזכוכית לאלו הרוצים להרשים, הרי שאין כמו פירות המסודרים היטב על מגש העשוי מזכוכית, מדובר על זכוכית שאינה שבירה זכוכית מחוסמת כך שאין בה את החסרונות של הזכוכית הרגילה. כמו כן, הזכוכית היא שקופה וניתן לראות דרכה את הפירות.

כאשר מזמינים מגשי פירות בגדרה לכנסים או לאירועי חברה עם מספר גדול של משתתפים, מארגני האירוע יעדיפו את עיצוב מגשי העץ, משום שמשרים אוירה ביתית וחמימה. מלבד זאת לעץ יש מגוון רב של צבעים כך שניתן לשלב את צבע העץ עם הצבע של הפירות. ויש את האנשים המעדיפים מגש פירות מעוצב מפלסטיק, הידוע כחומר שרבים בוחרים בו בגלל היתרונות הרבים שלו. הוא זול לעומת כל שאר החומרים שמהם עשויים המגשים האחרים מדובר על פלסטיק קשיח במיוחד בעל מראה יוקרתי כשל זכוכית בדרך כלל הוא גם שקוף וכך ניתן לראות את עיצוב הפירות בעדו. ההמלצה שלנו לכל הרוצים להוסיף תוספת ייחודית אשר תשדרג את מגש הפירות כך שיהיה מיוחד ולא יישכח זמן רב. אז יש לא מעט תוספות: התוספת הראשונה והאולטימטיבית למגש הפירות הוא כמובן- שוקולד. באמצעות שילוב מארז שוקולד, ניתן לשדרג את מתיקות מגש הפירות בכמה רמות, ואף ליצור מארזים מתוקים ומיוחדים לאירועים בהתאמה לסוג האירוע כגון: אירועי חברה. מארזים ייחודיים שבטוח ישאירו טעם של עוד לכל מי שיקבל מגשי פירות בבאר שבע.

הוסף תגובה