סדנאות סושי

אם אתם מחפשים חוויה שונה, ייחודית ומגבשת לצוות עובדים או קבוצת אנשים, סדנת סושי זו התשובה.

סדנת סושי מתאימה לכל סוג אירוע כולל גיבוש עובדים, ימי הולדת, מסיבת רווקות, חוויה קולינרית לערב חברים מפתיע או להשביח את יכולות האירוח.   

סושי (ביפנית: (?, ? או ??) הגיע היישר מיפן. הסושי מורכב מאורז בחומץ ומרכיבים שונים כגון דג נא או מעושן, אצות מאכל וירקות. מרבית האנשים נוטים שלא להבדיל את הסושי מהסשימי, שהנו רצועות דקות של דגים נאים או פירות ים טריים המוגשים עם רוטב ומעט חזרת יפנית (ואסבי).

צוות סואי – סושי בר תל אביבי מגיע למקום האירוע עם כל הציוד הדרוש. סושי מן מקצועי שידריך, יתפעל ויפנק בסוגי סושי מקוריים וטעימים, ירקות ודגים טריים ויעביר מסיבה של טעמים באווירה יפנית.

סדנאות שונים הינן הטרנד החדש לאוהבי הסושי. החוויה הינה חוויה מקורית לאלו המחפשים רעיון מקורי למסיבה או אירוע. לא עוד סדנאות שוקולד, קריאה בקלפים או סקסולוגית סדנאות סושי מביאות משהו שונה, חדשני. המשתתפים "נדבקים" בחיידק הסושי ומיישמים את רזי הגלגול בכל הזדמנות.

הכנת סושי הוא לא חידה או אתגר. אולם ישנן שיטות ל"גלגול" המסורתי יש טיפים שחשוב לדעת על מנת להכין סושי טעים ומקצועי ולכן השתתפות בסדנא מעיין זו תאפשר לקבוצת אנשים להעביר מפגש קסום, באווירה נעימה וחוייתית, טעימה ומשחררת.

סושי בר סואי מתמחה בהכנת סושי איכותי מחומרים טריים כל סוגי הסושי לאירועים ומסיבות מגשים עמוסים במגוון של סושי + סושי מן מקצועי שילווה את האירוע וכמובן סדנאות להכנת סושי.

קיבלתם תאבון? מחכים לכם.

הוסף תגובה