קינוחים שכל אחד היה רוצה לטעום

ניסיתם פעם לאכול המבורגר עסיסי ולא לקנח עם משהו מתוק אחרי הארוחה? סביר להניח שלא, הרי רובינו לא רוצים להישאר עם טעם של קציצה בפה. קינוחים באים במגוון אפשרויות: עם שוקולד או עוגת גבינה עסיסית, חם או קר, גדול או קטן, העיקר שיהיה מפוצץ בסוכר ומתוק בפה.

החטא הקדמון- שוקולד

הנחש פיתה את אדם וחווה לנגוס בתפוח ובזכותם גילינו את סקס והעיר הגדולה ואת חדוות הנעליים. הרי לולא החטא הקדמון לא היה לנו את גוצ'י ואת דולצ'ה וגבאנה ומי יודע מה עוד היינו מפסידים? החטא התפתח לימים למשהו שכולנו אוהבים, מכירים ומתפתים על ידו עד היום: השוקולד על כל נגזרותיו המופלאות: מוס שוקולד וסופלה שוקולד ועוד המון, המון חטאים קטנים ומתוקים.

חטאים זה לא לילדים

אבל קינוחים ושוקולד זה בהחלט כן. אז אם גם הילדים שלכם חזרו עכשיו מהגן והחליטו שלעשות בלאגן זה הכי כיף, במקום להושיב אותם מול הטלוויזיה ולקוות לטוב נסו לתעל את שתי האהבות הכי גדולות שלהם, ממתקים ובלגאן, למשהו שכולם אוהבים- כדורי שוקולד. פינת יצירה קטנה במטבח, הילדה הקטנה מפוררת, הילד הגדול מועך, מגלגלים יחד, אוכלים ונהנים. בסוף, כמובן, ההורים מנקים.

קינוחים שילדים אוהבים

ילדים זה מסובך, אבל קינוחים לילדים זה הכי פשוט בעולם. כל עוד זה מתוק, שוקולדי ורך, הם יאהבו את זה. במקום הראשון בעולם של הזאטוטים עומדת כמובן העוגה הכושית, העוגה הכי פשוטה שיש. עוגה כושית היא בעצם וריאציה שוקולדית לעוגה הבחושה הכי פשוטה. לכל אמא יש את הסוד הקטן שלה במגירה, שבזכותו העוגה שלה יוצאת הכי טעימה בעולם, או בגן.

קינוחים הם לא רק עוגה

עד כמה שקל לרצות ילדים, אותנו המבוגרים לפעמים קצת יותר קשה לרצות. רוגעלך מהמכולת? לפעמים זה פשוט כבר לא מספיק ובדיוק בשביל זה המציאו את חלומה הרטוב של כל בחורה (וגם של כל גבר): תפריט קינוחים!

תפריט קינוחים זהו תפריט אשר עבר שדרוגים רציניים בשנים האחרונות והיום הוא כבר מתחרה רציני לכל תפריט רגיל. אפשר למצוא בתפריטים השונים קינוחים הנעים ממלבי עממי ועד לפבלובות עשירות ונימוחות. המגוון עשיר והטעם מתוק מתוק, כל שנותר לכם הוא לבחור את האהוב עליכם ביותר.

לא רק עוגה, לא רק במסעדות

לא חייבים ללכת למסעדות מפוארות כדי ליהנות מעוגות קרם מפוארות. בשוק קיימים אין ספור ספרי מתכונים של הכנת קינוחים בבית ועשרות תוכניות בישול שהדובדבן על הקצפת שלהן הוא הקינוח שמגיע בסוף. כל מה שצריך כדי להכין את הקינוחים הכי שווים בבית הוא דף ועט, תנור ותבניות. אם ממש בא לכם להתפרע ולהשוויץ בפני האורחים תמיד אפשר להירשם לקורס קונדיטוריה. זה אמנם עסק קצת יקר אבל התוצאות יהיו הכי מתוקות בעולם.

מרי אנטואנט אמרה פעם: אם אין לחם תאכלו עוגות. הכפריים אולי נפגעו בזמנו מהאמרה הזו, אבל גם הם ידעו כבר אז שאין תחליף לעוגה טובה- לחם או כל דבר אחר לא יכול לבוא במקומם של קינוחים מתוקים בסופו של יום עבודה. גם אם חוויתם פרידה קשה, יצאתם לחגוג יום נישואים, יום הולדת או סתם עוד יום שעבר, קינוחים תמיד יעשו את העבודה.

הוסף תגובה