שירותי שחזור מידע

בכדי להגדיל את סיכויי שחזור המידע חשוב למהר להביא את המכשיר אל מעבדת הטכנאים ולהימנע משימוש במכשיר או מניסיון עצמי לתיקון התקלה או שחזור המידע. עבודת שחזור קבצים חובבנית עלולה לחרוץ את דינו של המידע ולגרום לאבדן לצמיתות.

הטכנאים שמועסקים במעבדות השחזור המקצועיות מחזיקים בניסיון ארוך שנים ומערכות מיוחדות שמאפשרות להם לשחזר את המידע. חשוב להבין כי מדובר במתקנים רגישים אשר כל יד ללא מקצועית שתטפל בהם עלולה להשמיד לחלוטין את שרידי המידע.

עבודות שחזור מידע במעבדה

בין השירותים שאפשר לקבל במעבדות שחזור המידע אפשר למצוא עבודות שחזור קבצים מכל הסוגים. הצוות המקצועי של המעבדה מתמודד בכל יום עם אתגרים חדשים. הלקוחות מגיעים בבהלה אל המעבדה אוחזים בטלפונים ניידים שנפלו או נרטבו, כרטיסי זיכרון שניזוקו ומחשבים ניידים.

בעקבות הפניות הרבות הפך הצוות מיומן בביצוע עבודות שחזור מידע מאייפון, שחזור דיסק און קי, שחזור תמונות ושאר עבודות שחזור קבצים. יש לציין כי המעבדות מבצעות את עבודות שחזור המידע תוך מחויבות לחשאיות.

 

הצוות הטכני לא יוכל לעשות כל שימוש במידע אליו הוא נחשף. כל המידע ששוחזר בהצלחה מועבר לרשות הלקוח ללא העתקים או שמירת נתונים על מחשבי החברה. במקרי חירום מספק הצוות גם עבודות 24 שעות ביממה, מגיע אל בית הלקוח ונעזר בשירותי משלוחים.

שחזור קבצים שנמחקו

משטרת ישראל משתמשת לא אחת בשירותי שחזור מידע בחקירות ופעולות איסוף מידע. בעזרת חקירות מחשב אפשר לחשוף מידע רב ולבחון את החיפושים האחרונים שעשה האדם ברשת האינטרנט ואת הפעילויות שעשה במחשב. על אף פעולת המחיקה שבוצעה עדיין ניתן למצוא שרידים למידע ולשחזר אותו.

פרט למקרים בהם הקבצים נמחקים בזדון קיימים מקרים בהם המידע אובד בעקבות נזק שנגרם למחשב. מעבדת שחזור מידע תוכל לסייע גם במקרים בהם נמחק המידע בעקבות טעות אנוש או שימוש לא נכון במחשב. קיימים לא מעט וירוסים שתוקפים את הזיכרון של המחשב, מוחקים את המידע ומונעים את הגישה אליו.

במטרה למנוע נזקים נוספים לדיסק הקשיח המקורי במהלך עבודת השחזור משכפל הצוות את הכונן ומבצע את כל הניסיונות על הכונן המשוכפל. העבודה מתבצעת על ידי מהנדסים מיומנים בשחזור מידע ובמדעי המחשב בכלל.

עבודות שחזור טלפון נייד

מכשירי סמארטפון מכילים מידע יקר ערך, כל אדם שאיבד אי פעם טלפון סלולארי מכיר את עגמת הנפש שבאיבוד המידע. במקרים בהם המכשיר נגנב לא ניתן לסייע אך במקרים בהם המכשיר רק ניזוק אפשר יהיה לסייע בעזרת טכניקות שחזור טלפון נייד. חשוב להבהיר כי עבודת שחזור מידע היא לא עבודת תיקון. בתום התהליך המכשיר לא יושב לבעליו תקין, המומחיות של הצוות היא בשחזור המידע ולא בתיקון המכשיר.

בין הפרטים שניתן יהיה לשחזר מתוך הטלפון אפשר למצוא תמונות, מספרי טלפון, הקלטות וידאו והקלטות קוליות. בעלי עסקים שמחזיקים במידע רב ערך בזיכרון של הטלפון הנייד מתבקשים להגיע אל מעבדת שחזור מידע מיד עם איתור התקלה. טכניקות שחזור אייפון מתאימות לכל הדגמים וכל סוגי הסמארטפונים.

הוסף תגובה