תתחילו להכין כדורי שוקולד, זה ממש קל!

תתחילו להכין כדורי שוקולד, זה ממש קל! כדורי שוקולד זה ממכר, לאחרונה כדורי שוקולד הפכו להיות מאכל מאוד פופולארי בקרב הילדים וגם המבוגרים, הכנת כדורי שוקולד היא תהליך מאוד קל לביצוע, ולא מצריך מומחיות רבה, ביום שישי האחרון הילדה ביקשה שאכין לה כדורי שוקולד, לא היה לי מושג איך אני מכין את זה אבל לאחר חיפוש קצר באינטרנט מצאתי מס' מתכונים פשוטים להכנה.

מסתבר שזה ממש פשוט להכין כדורי שוקולד, מה שצריך זה סוכר, חלב, קקאו, חמאה וביסקוויטים, לאחר שווידאתי שכל המצרכים אכן קיימים ניגשתי לעבודה לקחתי  200 גרם ביסקוויטים ושברתי אותם לחתיכות קטנות, אבל לא קטנות מדי על מנת שירגישו את הביסקוויטים בזמן אכילת כדורי השוקולד, לאחר מכן הוספתי את חלב וניל ואת החמאה בוחשים היטב ולאחר מכן יוצרים כדורי שוקולד בידיים, ניתן לאחר מכן לגלגל את כדורי השוקולד בקוקוס או בסוכריות . המצרכים שבהם השתמשתי:

  • 200 גרם ביסקוויטים
  • 10 כפות סוכר
  • 5 כפות קקאו
  • 8 כפות חלב
  • 100 גרם חמאה

ישנם לא מעט מתכונים ברשת האינטרנט של כדורי שקולד, לדוגמא:

  • כדורי שוקולד ממצה
  • כדורי שוקולד לבן
  • כדורי שוקולד פצפוצי אורז

רק שתדעו שלא זה לא תחליף לאוכל, למרות שאפשר לאכול את זה כל היום, צריך לדעת מתי להפסיק, לפעמים כשמתחילים לאכול אותם, לא שמים לב ותוך מס' דקות מרוקנים את כל הצלחת. בפעם הבאה שילדיכם ירצה לאכול משהו מתוק, תוכלו להציע לו שיכין ביחד אתכם את כדורי השוקולד, אתם גם מרוויחים זמן איכותי עם הילד, הילד נהנה מהיצירה שלו, והוא לומד להעריך את האוכל יותר אחרי שהוא מכין אותו בעצמו למרות שזה לא אוכל שהיינו רוצים שהוא יאכל כל הזמן.

כאשר המשפחה נאספת במטבח ומכינה ביחד את האוכל, זה בהחלט מגבש את המשפחה ותורם לאווירה חיובית בין האחים וההורים, אפשר להפוך את זה לתחרות בין בני המשפחה, לראות בסוף מי הכין את כדורי השוקולד הכי טעימים, ואם יישארו לכם עודפים, תמיד אפשר לשלוח לשכנים או לגן הילדים של הילד שלכם. אני מאמין ששווה לנסות להכין כדורי שוקולד מכל מיני סוגים של ביסקוויטים ושוקולדים או עוגיות שוקולד, תחשבו האפשרויות הם באמת בלתי מוגבלות, אל תהיו מקובעים על שוקולד מסוג אחד, תנסו סוגים אחרים שוקולד לבן, שוקולד מריר, לפעמים צריך לעשות ניסיונות עם שוקולדים שונים וביסקוויטים על מנת למצוא את ההרכב הנכון ושמתאים לכם, שיהיה לכם בתיאבון.

הוסף תגובה