3 סימנים שהמצבר שלך עומד למות

3 סימנים שהמצבר שלך עומד למות

שלוש סימנים שהמצבר שלך עומד למות

מצבר הרכב אחראי להפעלת המחשב, מערכת ההצתה, האורות, הרדיו ועוד, לכן חשוב לעקוב אחר מצבו כדי להימנע מלהיתפס. מחקר שנערך לאחרונה הראה כי יותר מ -1 מתוך 10 מצברים לרכב זקוקים להחלפה. * בעיות יכולות להתרחש כמעט ללא אזהרה, אולם ישנם כמה סימנים מרכזיים שצריך להיזהר כאשר בודקים אם מצבר לרכב מת.

1. קושי בהתנעת המכונית

המכונית שלך דורשת נחשול עצום של אנרגיה כדי להניע את המנוע. עם מצבר כושל, תוכלו להבחין כי המנוע עובד לאט מהרגיל, והתנעת המכונית נמשכת זמן רב יותר להתנעה. לעתים קרובות תקבל רק סימן אזהרה אחד או שניים מסוג זה לפני שהמצבר מת לחלוטין, אז אל תתעלם ממנה. אם כשאתה מסובב את המפתח אתה שומע צליל לחיצה, אין מספיק כוח לארכב את המנוע בכלל. אם זה המקרה תצטרך לנתק את המצבר הישן ולהתקין מצבר חדש בהקדם האפשרי.

התקשרו לשרות מהיר ואמין
055-9781504

2. אובדן כוח חשמלי במצבר

המצבר של המכונית שלך לא רק מפעיל את המנוע שלך – הוא גם מפעיל את האלקטרוניקה השונה ברכב שלך, כגון חלונות חשמליים, אורות, חימום ומושבים. אובדן כוח חשמלי מורגש בדרך כלל יותר בחודשים קרים יותר, כאשר מערכות אלה פועלות יותר מהרגיל.

3. סמל אזהרה בלוח המחוונים

סמל מצבר מואר יכול להיות מ כבל רופף בחיבור הקטוב של  מסוף המתנע, אלטרנטור כושל או אפילו כבלים פגומים. אם האור נשאר דולק בזמן נסיעה, סביר להניח שיש בעיה בחגורת האלטרנטור שלך (אחראי לטעינת המצבר שלך בתנועה). אין להתעלם מכך – מערכת טעינה פגומה עלולה להשאיר אותך תקוע.

כמה זמן מצבר לרכב יחזיק מעמד?

מצברים לרכב מיועדים להחזיק מעמד בין 3 ל -5 שנים. לכל הסוללות שלנו יש אחריות של 2-5 שנים, כך שבמקרה הלא סביר שהמצבר שלכם יתקלקל , נחליף אותה בחינם.

כמה עולה מצבר רכב חדש?

העלות של מצבר לרכב חדש ומאובזר תלוי בסוג המכונית בה אתם נוהגים. לדוגמא, מכונית שמפעילה הפעלה / עצירה תצטרך סוג מצבר מסוים. המחירים שלנו מתחילים מ- 349 ₪  בלבד (כולל התאמה) והטכנאים שלנו יגיעו עד אליכם עם השרות שלנו מצבר עד הבית. קנה מצברים כדי לקבל מחיר מדויק לרכב שלך.