איתור נזילות

נזילות נגרמות לרוב בשל בלאי שנוצר עם הזמן, חלודה שלא טופלה או צנרת רקובה, נזילות מים יכולות לגרום לנזקים רבים ובין היתר להרס מוחלט של רצפות וקירות בבית, בדירה או אפילו בעסק, כמו כן נזילות יוצרות עם הזמן גם טחב ועובש המזיק לבריאות ובגלל זה חשוב לפתור את הבעיה במהירות, כמה שיותר מוקדם ועם חברה מקצועית שתתן לכם אחריות לאורך שנים. איתור נזילה על ידי גז מסייע בפתרון הבעיה במהירות ובחיסכון כספי שיכול להגרר לסכומים גדולים, ברגע שמזניחים את הנושא.

איתור נזילה – איך יודעים מתי יש נזילה?

מתי עושים שימוש בביובית? לא תמיד רואים את הנזילות פיזית ולכן כאשר מקבלים התראה על נזילה מטעם העירייה או המועצה, כאשר חשבונות המים גבוהים מהרגיל, ייתכן כי צריך לקרוא לבעל מקצוע המאתר ומתקן נזילות. כמו כן, לעיתים ישנם מקומות בקירות, ברצפות ובתקרות בהם יש עובש או רטיבות והתנפחות של הצבע וזהו סימן מובהק נוסף לכך שישנה נזילה ויש צורך לקרוא לבעל מקצוע.

כיצד מאתרים נזילות באמצעות גז?

קודם כל חשוב להבהיר כי הגז אשר משמש לאיתור נזילות איננו גז רעיל או נפיץ.

בעל המקצוע סוגר בדרך כלל באופן חלקי את המים בבית או בחצר. מחדיר דרך צינור את הגז אל תוך הצנרת. ועובר עם מכשיר חיישני גז מעל קווי הצנרת בכדי לקבל התראה על נזילה.

כאשר הגז דולף החוצה מפיצוץ בצינור המכשיר מאתר אותו גם כאשר הצינור נמצא מתחת לאדמה וגם כאשר הנזילה מתרחשת מאחורי קיר או מתחת לרצפה.

מה חשוב לדעת על איתור נזילה על ידי גז

איתור נזילות באמצעות גז מיועד לאיתור נזילות

בבתים פרטיים בחצרות בעסקים במפעלים בקווי מים של עיריות ובכל מקום בו יש חשש לנזילה למעט קווי ביוב.

יתרונות השיטה

היתרון המשמעותי שיש לשימוש בשיטה זו היא העובדה שלא מדובר על גז נפיץ – ולכן אין סכנה להשתמש בו במקומות כמו תחנות דלק. יתרון נוסף לשיטה הוא שאין צורך לשבור רצפות או קירות על מנת לאתר את מקור הנזילה. חשוב לבחור בעל מקצוע אשר מתמחה בתחום ויכול לספק מענה מהיר, מקצועי, במחיר משתלם שנותן אחריות לאורך שנים. איש מקצוע מנוסה ידע לבצע את העבודה בזריזות ולפתור את הבעיה במינימום נזקים ואפילו לפעמים ללא הרס כלל.

חברה מקצועית תפתור לך את הבעיה באופן מידי

חברה מקצועית המתמחה בתחום איתור הנזילות תציע לכם שירותי איתור באמצעים הטכנולוגיים מתקדמים ביותר ובמאה אחוזי הצלחה.

הוסף תגובה