הפרחים

כאשר רוצים להפתיע ולשמח את האהובים עליכם ורוצים להעניק את המתנה שתרומם את המצב רוח ותעלה חיוך , שתעביר בעת ובעונה את המחשבה על הרצון לשמח  ותגרום לאהובים עליכם לחוויה של רגשות אין ספק שהבחירה בקניית זר פרחים יסדר עבורכם את התוצאה. לבחור בזר פרחים כמתנה היא בעצם בחירה במתנה שיוצרת ומעוררת רגש כי ידוע שלפרחים שפה משלהם אשר בכל העולם ידעו לדבר אותה.

זוהי מתנה שמתאימה לכל אירוע וחגיגה כמו יום נישואין, יום הולדת , לכבוד חג או קבלת שבת, לסיום תואר וקבלת תעודה או התחדשות במקום עבודה ואפילו כשמגיעים לארוחה חגיגית. 

זר פרחים הינה המתנה היחידה שמתאימה לכל גיל מגדול ועד קטן , זר לחגיגה או זר לראש, במבחר אינסופי של צבעים , צורות גדלים ועיצובים משתנים, מקלאסי בצבעים אחידים ורגועים ועד לעיצוב פראי בצבעים שונים, בכלי יוקרתי או בעטיפה יפה הכל בבחירה שלכם לחוויה מרגשת ומיוחדת.

אצלנו בהחלט אפשרי להוסיף לזר הפרחים תוספת של יין משובח או בלונים מעוצבים עם כיתוב והדפסה שעוצבו במיוחד עבורכם , גם צירוף שוקולדים או עוגיות מקרון יוקרתיות ואיכותיות שיהפכו את המתנה אפילו למעט יותר מיוחדת ומושקעת. 

למשל, כחלק ממתנת יום ההולדת אפשר לשלב עם זר הפרחים גם שוקולדים מתוקים, מתנה שנשלחת במשלוח עד אליה ואין ספק כי זו ההפתעה המושלמת והבלתי נשכחת עבורה.

או לדוגמה להולדת תינוק עבור היולדת הטריה בחירת מתנה מארז פרחים ייחודי המשלב מתוקים ושוקולדים יוקרתיים , דובי ענק ובלונים צבעוניים ומשמחים.

לסיכום: לא משנה אם תבחרו בזר פרחים או מארז פרחים בעזרת משלוח לכל אירוע לאנשים האהובים והיקרים לכם תוכלו בקלות לרגש ולהרשים אותם להעצים את יומם בחוויה מיוחדת ביותר, עם עיצוב זר פרחים ייחודי מפרחים טריים. כל זאת אפשרי באמצעות שיחת טלפון אחת או הודעה אלינו על מנת שנוכל להתחיל בהזמנה ואם רצונכם לראות ולהתרשם ואתם לא בטוחים איזה זר אתם רוצים לשלוח, תמיד אפשר להסתכל באתר שלנו באינטרנט או בעמודי המדיה החברתיים אינסטגרם ופייסבוק ובהחלט לקבל החלטה מה לחגוג ולומר בפרחים:) 

צוות שי לי גיפט – בוטיק עיצוב לפרחים
בחסות חדשות bn

הוסף תגובה