כיצד מעצבים מגשי פירות? מהו השלב הראשון כאשר רוצים לעצב מגש פירות?

כיצד מעצבים מגשי פירות? מהו השלב הראשון כאשר רוצים לעצב מגש פירות?

אם גם אתם נהנים לראות מגשי פירות עמוסים בכל טוב את שילוב הצבעים המיוחד ואת ההשקעה באריזת המשלוח. אין פלא שבעיני רבים מגשי פירות הפכו לאירוח המושלם הן לאירועים שונים כמו חתונה למשל והן לכנסים. רבים אינם יודעים כי הכנת המגש כוללת עבודה קשה במיוחד. בהמשך מאמר זה נדבר על השלב הראשון בהכנת סלסלת פירות והוא שלב בחירת הפירות מאמר זה יעסוק בבחירת פירות טריים למה עדיף חברה המקפידה על כך ואיך נזהה פירות טריים מאמר זה תפקידו להכניס את המזמין אל מאחורי הקלעים של הכנת מגשי פירות.

החשיבות של בחירת הפירות

כמו שכולם טוענים אין טוב ממראה עיניים האורחים לא ירצו לאכול מגש שבו הפירות מצומקים במיוחד גם אם הם חתוכים בצורה נאה ביותר. ישנן חברות שנוהגות לקנות כמות גדולה ביותר של פירות מסוגים שונים מידי מספר שבועות. אין ספק כי כדאי לבחור חברה הרוכשת את הפירות באותו יום של ההזמנה על מנת לוודא כי הפירות יהיו טריים ככל האפשר.

אז כיצד ניתן לאבחן פירות טריים?

ניתן לאבחן פירות טריים על ידי שני סימנים: בשלותם והריח שהם מפיצים.

בשלים – מגש סושי פירות עם פירות בשלים יהיו פירות בשריים וגדולים במיוחד פירות מצומקים הם פירות שאינם טריים ושהו זמן רב במקררי החברה.

ריח משכר – לפירות טריים במיוחד יש ריח משכר במיוחד לתותים ולדובדבנים כאשר הם טריים.

למה כדאי לבחור את פירות העונה למגש הפירות?

פירות העונה הם פירות טריים הם מלאי מיץ ועסיס, הם נראים מעולה והם נקטפים בדיוק בזמן הטוב ביותר. חברה היודעת למצוא פירות טריים יכולה להגיע אל הכרם ולבצור ענבים טריים שעלי גפן מקשטים אותם אשכול ענבים שלם יוסיף נופך למגשי הפירות.

למה כדאי לבחור חברה לעיצוב מגשי פירות שמקפידה על פירות ייחודיים?

מעבר לפירות העונה ופירות טריים במיוחד חשוב מאד שמגשי פירות יכילו גם פירות שאינם מהארץ ופירות שיובאו מארצות רחוקות כך גם אלו אנני הטעם ואלו שאינם מורגלים לטעמים ייחודיים יוכלו  להרגיש לרגע את טעמן של ארצות אלו השילוב של הפירות  הטריים הופכים את מגש הפירות למיוחד.

הוסף תגובה