כשהג'יפסי קינגס כובשים את ההיכל ומארחים את שלומי שבת

EGOeast הפקות ומיוזיק ביזנס מציגים :

DJobi, Djoba !

GIPSY KINGS by Andre Reyes

מארחים את שלומי שבת 

בערב שכולו חגיגה ספרדית

17-18-19 באפריל, היכל התרבות – תל אביב

20 באפריל, מרכז הקונגרסים חיפה

להקת הג׳יפסי קינגס סוף סוף חוזרת לסיבוב הופעות בישראל עם האורח המיוחד – שלומי שבת! 

הלהקה שהפכה לסמל של המוזיקה הספרדית, עם סולנה המקורי אנדרה רייס, מלווה בלהקתו, תגיע לארבע הופעות בת״א, באר שבע וחיפה. לאחר הצלחת סיבוב ההופעות עם מירי מסיקה, הפעם החליטו חברי הלהקה לחזור לישראל ולארח את שלומי שבת.

כחלק משיתוף הפעולה החליטו חברי הג׳יפסי קינגס להקליט גרסה ספרדית בינלאומית ללהיטו של שלומי ״ואני שר״. השיר כבש את תחנות הרדיו והפליליסטים בישראל ובמשך חמישה שבועות היה השיר המושמע בארץ.

״ג׳יפסי קינגס״ (Gipsy Kings), הלהקה שהפכה לסמל של המוסיקה הספרדית חידשה ב1980 את השיר הדרום אמריקאי "באמבולאו" שהפך ללהיט עולמי ובאותה השנה הקליטה את האלבום " Gipsy Kings" שמכר מיליוני עותקים בעולם. בין הלהיטים המוכרים של הלהקה: "ג'ובי ג'ובה",  "וולארה",  גרסת כסוי לשיר של דומניקו מודוניו, והקאבר הנודע של הלהיט "Hotel California”  של ה Eagels .

אחד מלהיטיהם הגדולים "UN AMOR", מבוצע על ידם בסצינת הפתיחה של סרטו של ג'ון טורטורו  THE JESUS ROLLS בו הוא שב לגלם את דמותו האייקונית של חסוס ,שחקן הבאולינג המוכר לכולם מסרט הקאלט "ביג לבובסקי".

"הדרך היחידה לחוות באמת את הביצועים של "מלכי הצוענים" היא להגיע לאחת ההופעות שלהם. שום אלבום לא יהווה תחליף לפייסטה הזו…"אין תחליף לטמפרמנט הזה, לקול הצרוד, לקצבים האנרגטיים, לפריטה הוירטואוזית, לג'סטות הגדולות. לא להתווכח עם עובדות" חרסונסקי, מרץ 2019

וידאו – הג'יפסי קינגס של אנדרה רייס בביקורם האחרון בישראל 

קרדיט יובל אראל : 

קרדיט באדיבות אגואיסט: 

GIPSY KINGS by Andre Reyes

ושלומי שבת על במה אחת

  4 מופעים בלבד !!!!

הפקה: EGOeast הפקות ומיוזיק ביזנס

19 -17-18 באפריל 2022, היכל התרבות – תל אביב

20 באפריל 2022, מרכז הקונגרסים חיפה

מחירי כרטיס- החל מ199  ₪

רכישת כרטיסים תל אביב ובחיפה: אתר "לאן":  www.leaan.co.il או בטלפון 8780*
הוסף תגובה