מארחים? מגשי פירות הדר יעשו את כל ההבדל

מארחים? מגשי פירות הדר יעשו את כל ההבדל 

פירות ההדר הגדלים באקלים הים תיכוני אצלנו, שכולל את עונת החורף הקרירה ואת עונת הקיץ החמים הוא אידיאלי עבור גידול פרי ההדר. כמו כן, פירות הדר מביאים איתם רוח חדשה כזו שמביאה עונת החורף. כאמור, בעונה זו אנשים רבים נוהגים להסתגר בבתים מהקור העז ויחד עם זאת בתוך הבית פנימה פורחים ומשגשגים המפגשים המשפחתיים. רבים חפשים את הכיבוד המושלם שיתאים לסבא חולה הסוכרת ולתינוק הקטן שהחל אוכל פירות לראשונה. מגשי פירות הם המושלמים לכך. בהמשך נפרט על היתרונות של פירות הדר במגשי פירות ועל איך ניתן לשלב אותם בדרך מעניינת וליהנות מהיתרונות הגלומים בהם.

מעט על היתרונות הבריאותיים של פירות ההדר: הם מכילים ויטמין סי, חומצה פולית, סידן, פקטין ועוד. כולנו מכירים את ויטמין סי הידוע כבעל יתרונות בריאותיים רבים פירות ההדר מכילים כמות גדולה ביותר של ויטמין זה. ויטמין זה  מונע זיהומים, מחזק את המערכת החיסונית, חיזוק דפנות הלב והרחבת עורקים. מניעת היווצרות כיבים פנימיים , נלחם במחלות שונות כמו שפעת. כמו כן, סלסלת פירות בשילוב פירות הדר הידועים שיש בהם חומצה פולית בעלת יתרונות רבים היא מסייעת לבריאות העובר. היא גם שומרת על נפח הדם יחד עם זאת חשוב להדגיש כי חשוב לא לצרוך חומצה פולית בכמות גדולה מידיי יש אנשים שחומצה פולית ברמה גבוהה למדי יכולה לסכן אותם. בנוסף, פירות ההדר ידועים ככאלה שמכילים כמויות גדולות במיוחד של סידן  כל סוגי פירות ההדר מכילים כמות  של סידן אך במיוחד תפוזים. לפיכך, לסידן יש חשיבות גבוהה לבריאות הגוף הוא הכרחי לבניית עצמות. ולבסוף, יש את הפקטין- הנמצא בקליפה של פירות ההדר המסיע בהפחתת רעלים שונים שהצטברו בגוף. גם בקליפה הלבנה של מגוון הפירות יש סיבים המורידים את רמת הסוכר והכולסטרול בגוף. כל שכן, ניתן לשלב אותם חתוכים לפלחים ולשלב אותם בין פירות הדר אחרים או פירות נוספים שנמצאים במגשי פירות.

לפיכך, ניתן לסכם כי סושי פירות ההדר מכילים שפע של יתרונות ולכן אין ספק כי קינוח טבעי מפירות הדר או פירות העונה ירשימו פי כמה מאשר קינוח מלאכותי- מכיוון שאין כמו ממתקים מהטבע שמעניקים המון בריאות וריח כמו שרק הם יכולים לתת.

הוסף תגובה