צילינדרים ומנעולים

במאמר זה אני רוצה לספר לכם על סוגי צילינדרים הקיימים בשוק הישראלי

נתחיל מהמתקדם בעולם. יצרן בשם evva.

evva זאת חברה אוסטרית המתמחה ביצור צילינדרים ומוצרי נעילה הטובים ביותר.

צילינדרים של חברת evva מיוצרים בטכנולוגיה שונה מזאת שרובכם מכירים הצילינדר הנפוץ ביותר שלהם זה דגם שנקרא 4KS זה דגם עם 4 מנגנוני ביטחון הצילינדר מגן מפני בריצה שקטה מוגן מפני הקפצת פינים (bump key) והגנה מקסימלית נגד קידוח צילינדר 4ks מגיע עם מפתח מיוחד המשולב עם תעלות חרוטות בצורת נחש הצילינדר מגיע עם כרטיס בקרת שכפול כדי למנוע העתקות את המפתח ניתן רק אצל מנעולנים מורשים של חבר EVVA. 

יצרן נוסף זה מולטילוק (multlock) 

הצילינדרים של מולטילוק תוצרת כחול לבן ופותחו ע"י מהנדסים.

הצילינדר האיכות ומוגן ביותר זה דגם MT5.

הצילינדר משולב עם 3 מנגנוני נעילה. מגיעה עם כרטיס בקרת שיכפול המונע העתקה לא חוקית של המפתח.

המפתח של צילינדר דגם MT5 משולב תעלת נחש המונע פריצה שקטה והקפצת פינים (bump key) הצילינדר מיוצר מחומרי גלם איכותיים וקשים לקידוח.

דגם נוסף אינטראקטיב Interactive זה דגם הנפוץ ביותר ונחשב גם לאיכותי הצילינדר מגיע עם כרטיס נגד שכפול לא חוקי. המפתח של צילינדר אינטראקטיב משולב עם דיסקיות צפות על המפתח להגברת ביטחון.

יצרן נוסף זה המוכר לכולנו זה רב בריח יצרן ומפתח ישראלי של מוצרי נעילה.

הדגם הנפוץ ואיכותי של רב בריח זה דגם לוקסיס LOCXIS גם הצילינדר הזה מבוססה על אותה שיטה כמו האינטראקטיב של חברת מולטילוק.

ויש דגם נוסף של רב בריח שנקרא דינמקי DYNAMIC זה דגם בסיסי של רב בריח אין לו כרטיס בקרת שכפול והמפתח של דינמיק ללא דיסקיות צפות אבל עדיין צילינדר איכות ומומלץ למי שלא מוכן להשקיע הרבה כסף על החלפת צילינדר.

ישנם לא מעט יצרנים של צילינדרים יותר פשוטים.

אז בפעם הבאה שתזמינו מנעולן תשאלו איזה צילינדרים יש לו להציע את ההבדלים את כבר יודעים

הוסף תגובה