מתכננים לצאת לדרך עם אתר תדמית חדש? ריכזנו עבורכם 3 טיפים חשובים להצלחה.

בואו נתחיל!

בניית אתר רספונסיבי

זה לא סוד, יותר ויותר לקוחות עוברים לחפש ולגלוש באתרי אינטרנט מהמכשירים הניידים שלהם, טלפונים וטאבלטים. לא מעט אתרים כבר מציגים נתונים כי אחוזי הגלישה במכשירי מובייל עקפו את אחוזי הגלישה במחשבים.

המשמעות הפשוטה של בניית אתר אינטרנט רספונסיבי הנה, עיצוב אתר אינטרנט שיתאים לתצוגה מיטבית עבור כל המכשירים הניידים שמהם צפויים לגלוש הלקוחות שלכם. בדרך כלל ההתייחסות נעשית עבור שלושה מכשירים: מחשב, טאבלט וטלפון.

חוויית השימוש של הגולשים באתר שלכם חשובה מאוד. הסיבות העיקריות הן היכולת של הגולשים לצרוך את המידע שאתם מציגים על העסק, להגדיל את זמן הגלישה באתר וכמובן להגדיל את אחוזי ההמרה.

חברות לבניית אתרים בדרך כלל מציגות אתרים לדוגמה כולל קישורים, תוכלו לנצל זאת על מנת לבחון את היכולת שלהן לעצב אתרים רספונסיביים.

בניית אתרים נכונה לקידום במנועי החיפוש

בשנים האחרונות נראה כי בעלי עסקים רבים נחשפים לתחום שנקרא קידום אורגני. בעצם, מדובר במכלול פעולות שמבצעים באתר על מנת שיופיע גבוה ככל האפשר בתוצאות של מנועי החיפוש. רב הגולשים מקליקים על התוצאות הראשונות בין 1-3 במנוע החיפוש ולשם אתם מכוונים על מנת להגדיל את התנועה לאתר.

שימו לב, קידום אתר אינטרנט במנוע החיפוש של גוגל או אחרים, מתחיל תמיד כבר בשלבים הראשונים של התכנון והבנייה. חשוב להקפיד על בנייה נכונה ומותאמת כדי לאפשר למקדמי האתר להשיג תוצאות מהר יותר ולגבור על המתחרים שלעיתים קרובות מקדימים אתכם.

התוכן הוא המלך

כן, זה כנראה לא ישתנה בקרוב. לתוכן שאתם בוחרים לפרסם באתר יש לא מעט תפקידים חשובים. עליו לספק את המידע הרלוונטי ביותר עבור לקוחות הפוטנציאליים, לגרום להם לבצע פעולה מסוימת שהוגדרה מראש ולא פחות חשוב, לסייע לקידום האתר בגוגל.

מעבר לעבודת קופי טובה בכל הנוגע לכתיבה שיווקית באתר, התוכן שיופיע בעמודי האתר ובבלוג שלכם הוא הכלי החשוב ביותר ליצירת עניין עבור הגולשים. במידה רבה, התוכן הוא זה שיוביל את הלקוחות הפוטנציאליים להשאיר פרטים באתר.

זקוקים למידע נוסף על בניית אתרים וקידום?

קראתם את הטיפים שלנו ונשארתם עם שאלות? רוצים לדעת כמה עולה לבנות אתר וורדפרס? נשמח לסייע, צרו קשר או בקרו באתר שלנו לטיפים נוספים.

בהצלחה!

הוסף תגובה