ויזה לארה"ב בקלות ובמהירות

ויזה לארה"ב בקלות ובמהירות

ויזה לארה"ב היא הויזה המבוקשת ביותר בעולם. מדי שנה מיליוני אנשים ברחבי העולם מגישים בקשה לויזה זאת.מדי שנה מעל 200 אלף ישראלים מגישים בקשה לויזה לארצות הברית, כאשר מעל 150 אלף ממבקשי הבקשה היא לויזת תייר לארה"ב.

בשנים האחרונות שגריריות ארה"ב בעולם הקשיחו את התנאים לקבלת ויזה לארצות הברית ולכן התהליך עצמו נעשה ארוך, מורכב, בירוקרטי וסבוך מתמיד.

איך עובד התהליך בהוצאת ויזה לארה"ב?

השלב הראשון בהוצאת ויזה לארצות הברית הוא מילוי טופס הבקשה הידוע לשמצה DS-160. טופס זה הוא מאוד חשוב מכוון שכל טעות קטנה במילוי טופס זה עלול לגרום סירוב לויזה לארה"ב. טופס זה מכיל מעל 70 שאלות ואין מקום לטעוות.

השלב הבא הוא תשלום האגרה עבור הבקשה לויזה לשגרירות ארה"ב על סך 160$. חשוב לדעת שללא תשלום האגרה לא יהיה ניתן לקבוע תור לראיון בשגרירות.

לאחר מכן מגיע השלב החשוב ביותר, הראיון בשגרירות. ראיון זה חשוב מכוון שפה תיפול ההחלטה לגבי אישור או סירוב הויזה שלכם. הראיון עצמו נמשך לרוב לא יותר מ5-10 דקות. המראיין הקונסולרי ישאל אתכם מספר שאלות ולעיתים קרובות ידרוש מסמכים אשר יוכיחו כי מה שטעתם הוא אמת.

מהם הטפסים הנדרשים?

טופס הבקשה הרשמי DS160 .

אישור על תשלום האגרה.

2 תמונות לויזה אמריקאית.

דרכון בתוקף של לפחות שישה חודשים מיום הכניסה המשוער שלכם לארה"ב.

מסמכים המוכיחים את הקשר שלכם לישראל אשר ישכנעו את המראיין הקונסולרי שלא תהגרו באופן לא חוקי לארה"ב.

חידוש ויזה ללא ראיון בשגרירות

חדשות משמחות לישראלים. מהיום ניתן לחדש ויזה לארצות הברית ללא ראיון בשגרירות. חידוש ויזה לארה"ב ללא ראיון מצריך עמידה בכמה קריטריונים בו זמנית.

הקריטריונים הם :

הויזה הנוכחיית בתוקף או שפג תוקפה לפני פחות מ12 חודשים

הבקשה לויזה הקודמת הוגשה החל מה-1 לינואר 2007

הקשה לויזה זהה לאותה בקשה, באותו ארץ ועם אותו סוג דרכון

יש קריטרניום נוספים אשר משתנים ממבקש למבש.

איך חברה שמתמחה בהוצאת ויזה לארה"ב תוכל לעזור לכם?

השירות כולל את מילוי הטופס DS-160 והגשתו הרשמית לשגרירות ארה"ב בישראל, תשלום האגרה בשם המועמד לויזה, קביעת מועד הראיון בשגרירות והכנה מקיפה לראיון בשגרירות. חברה להוצאת ויזה לארצות הברית תחסוך לכם את כל הבירוקרטיה והטופסולוגינ בהגשת הבקשה לויזה לארה"ב.

הוסף תגובה