מותג האוזניות האמריקאי המוביל BrookStone, מציג אוזניות בלוטות' EAR-IN חדשניות, המפיקות שמע נקי ואיכותי המשולב עם בסים עמוקים, המשדרגים בכמה רמות את החוויה וההנאה שבהאזנה למוזיקה וניהול שיחות!

האוזניות המינימליסטיות מבית המותג מעוצבות בקו נקי ואלגנטי למראה. המבנה הארגונומי המוקפד מתלבש בנוחות וביציבות על האוזן ואינו זז ממנה גם בעת תזוזה ופעילות, זאת על אף משקלן הקל כנוצה העומד על כ-10 גרם בלבד. האוזניות הינן אלחוטיות לחלוטין ובעלות סוללה פנימית חזקה, כאשר טעינה בודדה תספיק לכ-20 שעות שימוש. הן מגיעות בקייס המעוצב באופן מינימליסטי ואלגנטי גם הוא המטעין את האוזניות ואף ניתן לטעינה אלחוטית בעצמו. עוד על גבי הקייס נמצאות שלוש נורות חיווי המראות את מצב הסוללה בכל רגע נתון. מלבד האזנה לשמע, לאוזניות מיקרופון מובנה איכותי המאפשר ניהול שיחות והקלטת הודעות. על גבי האוזניות נמצא כפתור מענה וסיום שיחה. עוד ניתן לשלוט מהאוזניות באופן מלא על עוצמת השמע, וכן על אופציות הכיבוי וההפעלה. עיצוב האוזניות הופך אותן עמידות למים וזיעה. במסגרת מבצעי חודש נובמבר 2020 מוצעות במחיר מבצע: 349 שקלים במקום 490 שקלים.

BrookStone– להשיג אצל המשווקים המורשים ובאתר היבואן סיריוס אלקטרוניקה.

עיצוב עמיד למים

מיקרופון מובנה וכפתורי מענה וסיום שיחה

Precisely calibrated neodymium drivers accurately reproduce deep bass, bright mids, and airy highs with minimal distortion and maximum clarity. One-step pairing and the latest Bluetooth 5.0 technology ensures a simple, strong, and crystal-clear connection in moments and will automatically re-connect to your device when removed from the Qi-enabled charging case.

Features

– Bluetooth 5.0
– Auto Power/Pairing
– Touch Control
– IPX5 Water Resistant (Earbuds only)
– Dual-mic Noise Reduction (Calls)
– Passive Noise Cancellation
– Qi Charging
– Up to 24-hour Playtime*

הוסף תגובה