הדברת מזיקים


אז כבר יש לכם בית מרוהט עם מקלחת ושירותים ומטבח, עם שכר דירה על הראש או אפילו משכנתא וארנונה וחשבון חשמל וכן… אפילו המזיקים הצליחו לבקר אצלכם ולקחת חלק פעיל בשגרת יומכם.
כעת לא נותר אלא להחליט האם אתם מרימים ידיים ומקבלים אותם לביתכם כתושבי קבע לגיטימיים – כסוג של חיות מחמד או שמא אתם מחליטים להזמין הדברת מזיקים כדי להשאיר את הבית לשימושכם הבלעדי… ולתת למזיקים מעמד של אורחים זמניים בלבד.
ה-צ-י-ל-ו, איך מקבלים את ההחלטה הקשה הזאת?
אז בואו נשים את הפאניקה לרגע בצד ונחשוב בהיגיון:

מדוע, בעצם, כדאי לוותר על הדברת המזיקים?
• זה יקר.
• זה מצריך פינוי זמן.
• זה לא יפה להרחיק את האורחים מן הבית גם אם הם מזיקים.

Person in white chemical protection suit doing disinfection of public areas to stop spreading highly contagious corona virus.

ומדוע, בעצם, לא כדאי לוותר על הדברת המזיקים?
• הישארות המזיקים תעלה לכם בבריאות, ובנזק לרכוש ובאיבוד איכות החיים שלכם.
• הישארות המזיקים תבזבז לכם זמן יקר בניסיונות להתחמק מהם ולהתמודד עם עצם קיומם.
• הישארותם של המזיקים בבית תגרום להם להמשיך ולהתרבות ויהיה מאוד לא נעים להרחיק מהבית כמות כל כך גדולה של מזיקים.

אז עכשיו ברצינות… סובלים ממזיקים? זה הזמן להזמין הדברת מזיקים כדי לפתור את הבעיה לפני שהיא תלך ותגדל ונזקיה יגדלו יחד איתה.
הבית שלכם אמור להיות רק שלכם. חברת ההדברה קומנדו הדברות נחושה לעשות הכל כדי להחזיר לכם את השליטה המלאה בבית. מהיום כשתיכנסו הביתה ותסגרו את הדלת מאחוריכם אתם תוכלו לדעת בוודאות שאתם היחידים שנמצאים בבית ושלא מתנהלים בבית שלכם חיים כפולים ומכופלים.
הזמינו כעת את קומנדו הדברות לביצוע הדברת מזיקים בביתכם ותחזירו את האינטימיות, הפרטיות והניקיון לביתכם. מהרו ועשו זאת כי בית מלא בפולשים אינו ראוי להיקרא בית..
זכרו:
קוברה הדברות – ביי ביי למזיקים וסוף לבעיות.

הוסף תגובה