נוסעים לאילת?

נוסעים לאילת?

אחת הדרכים הכי טובות להגיע לאילת היא באמצעות הסעה משותפת עם בני הזוג והמשפחה, חברים או בקבוצת תיירים. אז איך בוחרים נכון שירות הסעות מן הסוג הזה ומה בעצם היתרונות שלו לעומת רכב פרטי או תחבורה ציבורית? הנה כל התשובות

אילת היא עיר הנופש האולטימטיבית. מזג האוויר באילת נוח ונעים לכל אורך השנה, מפרץ ים סוף הוא ללא ספק אחד היפים בעולם וגם המחירים לא כוללים מע"מ ולכן זולים ומשתלמים. למרות שרבים טועים לחשוב שאילת יקרה, יש להביא בחשבון את התמורה שמקבלים להשקעה ואת זה שלא צריכים להסתבך עם הוצאת דרכונים ומעבר הגבול בנמל התעופה בן גוריון.

מצד שני, אילת היא גם יחסית רחוקה. העיר הגדולה הכי קרובה היא באר שבע, הנמצאת במרחק של מעל שעתיים וחצי נסיעה, אז מטבע הדברים מדובר על שיקול משמעותי. כאשר מתכננים נסיעה לאילת, צריך לפיכך להביא בחשבון את המרחק בין העיר לבין מקום המגורים ובעיקר להכיר את האפשרויות שעל הפרק מבחינת תחבורה. 

נוסעים לאילת – אבל איך מגיעים?

האפשרות הכי טובה להגיע לאילת היא באמצעות הסעות. יש מגוון רחב של שירותי הסעות לאילת והם מותאמים אישית לצרכים של קהל היעד. בין היתר, התאמה מן הסוג הזה באה לידי ביטוי באפשרות לבחור בין הסעה משותפת עם בני זוג או משפחה אינטימית בלבד – לבין שירותי הסעות לחברים, לקבוצת תיירים ועוד.

היתרון של הסעה בא לידי ביטוי בחיסכון בהוצאות ובמסלול שמותאם אישית לצרכים של קהל היעד. ההסעה מתבצעת ברכבים מאובזרים, נוחים, מקוררים ומרווחים ומי שאחראיים עליה הם נהגים מוסמכים שעוברים הכשרה מיוחדת. הסעה לאילת גם יכולה לצאת מכל שעה ולעבור בכל נקודת איסוף, כאשר בדרך חזרה יודעים מראש איפה בדיוק היא עוצרת ואיך הכי נכון ונוח להגיע הביתה.

מה ההבדל בין הסעות לבין פתרונות תחבורה אחרים לאילת?

הסעה היא פתרון תחבורה אולטימטיבי עבור גברים ונשים שרוצים להגיע לאילת לכל אורך השנה, בהתראה קצרה ובמחיר משתלם. חוץ מאשר היתרונות האובייקטיביים שלה, אפשר גם לראות מה הערך לעומת האלטרנטיבות:

  1. רכב פרטי – רכב פרטי מציע לכאורה את אותה רמת נוחות כמו הסעה, אבל עלויות הדלק הופכות אותו לבלתי משתלם. חוץ מזה, מאוד לא פשוט לבצע לבד את הנסיעה לאילת שעומדת בממוצע על 4 שעות ולאחר מכן עוד צריך להתאמץ כדי לחפש חניה ברחבי העיר הקטנה או באזורי התיירות העמוסים שלה.
  2. תחבורה ציבורית – אין ספק שהתחבורה הציבורית בישראל לוקה בחסר ושלא כדאי לסמוך עליה לקראת החופשה. התחבורה הציבורית אמנם זולה, אבל היא יוצאת לדרך בשעות לא נוחות ובנסיעות ארוכות לאילת גם התנאים הבעייתיים עלולים לפגום בחוויה.
  3. טיסות – טיסה אמורה להיות מהירה ויעילה, אבל היא מאוד יקרה. כמו כן, הטיסות מחייבות אותנו להגיע לשדה התעופה העמוס וגם הן לעיתים נדחות. עם הסעות אין בעיות כאלה, בעיקר אם מתאמים אותן מול חברה מקצועית שמגיעה מהתחום ומכירה אותו.

איך בוחרים חברת הסעות?

מאוד חשוב לתכנן כל סוג של נסיעה לאילת מול חברת הסעות מקצועית. אפשר לבדוק את רמת המקצועיות של חברת ההסעות מראש, על ידי בדיקת צי כלי הרכב שאותו היא מחזיקה או באמצעות המלצות שיש עליה. 

אם לא מכירים חברים או משפחה שכבר השתמשו בשירותי חברת הסעות והיו מרוצים, ניתן גם להסתכל על ביקורות וחוות דעת באתרי אינטרנט. לאחר מכן, כל שנותר הוא לקבל הצעת מחיר ולהשוות בין החברות.

הוסף תגובה