קורס עיסוי

קורסי עיסוי הינם לימודים חווייתיים הכוללים לימוד לד קורס עיסוי או מגוון קורסי עיסוי. לימודי עיסוי מעניקים ללומדים את תחום העיסויים ארגז כלים מלא המאפשר להתאים את הטיפול לכל מטופל בהתאם לצרכים שלו. קורס עיסוי כולל קורס עיסוי רפואי, קורס עיסוי תאילנדי, קורס עיסוי שבדי, ועוד מגוון של שיטות עיסויים. היתרון של לימודי עיסוי הוא האפשרות ללמוד קורס עיסוי אחד ולהתחיל לעבוד ובהמשך להרחיב את הידע לגבי קורסי עיסוי נוספים או לבחור מספר קורסים בתחום לימודי עיסוי.

לימודי עיסוי למגוון מטרות
עיסויים הם אחד מאומנויות הריפוי העתיקות הקיימות. כבר לפני שלושת אלפים שנה ניתן למצוא עדויות בכתבים הסינים על שימוש בעיסויים. בהודו העתיקה השימוש היה כחלק צורת ריפוי. היפוקראטס שהיה אבי הרפואה המערבית רשם על צורת העיסוי כשפשוף וחיכוך על הגוף לטיפול בבעיות של מחזוריות הדם. עיסויים אף כיום מהווים כיום כחלק מהתרבות, אנו הולכים לטיפול עיסוי בספא, כיום ניתן להזמין עיסוי הביתה או לעשות עיסוי כחלק מטיפול רפואי כגון שהגב נתפס, עיסוי להורדת מתח ועוד. לימודי עיסוי מתרכזים גם כהנאה אך גם כחלק מתוכניות שיקום, עזרה במצבים כרוניים כגון כאבי גב תחתון, דלקות מרפקים. כמו כן עיסויים מסייעים במגוון של בעיות, כגון שרירים תפוסים, סיוע בזרימת הדם, חידוש התאים בגוף וסילוק רעלים מהגוף.
כיום הדרישה למטפלי עיסוי גוברת. בתי ספא, מרכזי טיפולים ואף קופות החולים מחזיקות מטפלים על בסיס קבוע המעניקים עיסויים למטופלים. לימוד עיסוי הפכו כיום יותר ויותר מבוקשים.

קורס עיסוי – ללמוד מקצוע לחיים
קורס עיסוי מאפשרים לכל אחד ללמוד מקצוע מיוחד, המאפשר לעסוק בכל עת ובכל מקום. ניתן ללמוד קורס עיסוי אחד כגון קורס עיסוי רפואי או קורס עיסוי תאילנדי או מספר קורסי עיסוי במקביל הכוללים מגוון של טכניקות של לימודי עיסוי. הקורס כולל מגוון מגמות לימוד כגון לימוד מסג'תרפיה עיסוי רפואי בינלאומי, המכשיר את התלמידים במגוון טכניקות עיסוי המעניק מגוון של טכניקות עיסוי כגון עיסוי ספורטאים, עיסוי שבדי, עיסוי משולב ועוד.

סוגי עיסויים בתחום לימודי עיסויים
קורס עיסוי כולל מגוון של קורסי עיסוי להלן מספר מצומצם של קורסי עיסוי, כיום ניתן לספור יותר מ- 250 סוגי עיסויים.

קורס עיסוי רפואי – עיסוי המתבצע על השכבות העמוקות של השרירים, עיסוי רקמות עמוק מתאים לשחרור שרירים והורדת לחצים. עיסוי רקמות מתאים במיוחד לספורטאים.

קורס עיסוי תאילנדי – עיסוי תאילנדי מבוסס על טכניקות המיושמות מהרפואה הסינית וההודית. עיסוי תאילנדי מבוסס על תנוחות היוגה ולמעשה מביאים את המטופל למגוון תנוחות. עיסוי תאילנדי הינו עיסוי דינאמי בו המטפל משתמש בגופו כחלק מהטיפול כגון שימוש במרפקים, ברכיים וכדומה.

קורס עיסוי שבדי – עיסוי שבדי מטרתו להמריץ את הדם ולכן עיסוי זה מתרכז בשכבת הרקמות הרכה של השרירים. עיסוי שבדי כולל סחיטה, ליטוף, לישה וחיכוך.

מכללת משה מורנו מכללה לרפואה משלימה המתמחה בהכשרת מטפלים הוליסטים. מכללת משה מורנו מעניקה מגוון של קורסי עיסוי, מגמת ספורט תרפיה, מגמת ספורט תרפיה, רפואה סינית, רפלקסולוגיה.

הוסף תגובה