ריקוד לבר בת מצווה

נולד לרקוד תוכנית הטלוויזיה המצליחה בשנים האחרונות בפריים טיים ערוץ 2, העמידה את עולם המחול בשנים האחרונות ברייטינג גבוה מאד אצל הצופה הישראלי, וחשפה את עולם המחול לציבור הרחב.  פתאום מונחים כמו פלייה, רלווה, ופירואט כבר לא נשמעים כמו מילים  בשפה זרה ומוכרים כשפת הביטוי של הרקדן. ריאליטי נולד לרקוד חשפה בפני הילדים עולם תרבותי ספורטיבי ומקום ביטויי אישי ליצירה שפת גוף ותנועה, גרמה לילדים להגיד בלי בושה את המשפט " אמא,  גם אני רוצה להיות רקדן!" והנה, הילד גדל, והילדה הולכת לחגוג בת מצווה ואנחנו ההורים רוצים לרצות את הילד שלנו ואת המשפחה כמובן, ואנחנו רוצים לעשות אירוע כמו שחלמנו שיהיה לנו, ואז עומדת בפנינו השאלה! איך נעשה את זה ? הרי אירוע רגיל יש לכולם, לכל חתן או כלת מצווה.
אבל אנחנו רוצים שהאורחים יזכרו דווקא את האירוע שלנו !!

בואו והפתיעו את האורחים בריקוד מיוחד, אותו ייבצע ילדכם או ילדתכם עם הרקדנים שלנו!

בכל סגנון, בכל קצב, בכל אווירה, בלבוש הולם ובהופעה מפתיעה,

שהופכת את הכל לחוויה מדהימה!!!

ואיך זה עובד ?
בנים:

את הבנים מלמדים כוריאוגרפיה מיוחדת לפי טעמם ורצונם מיטב רקדננו (ביניהם כוכבי מלחמת העולמות,ורקדני ברייקדאנס מהטובים והמוכשרים בארץ)  שמלווים את הילד באופן אישי, במפגשים חד או דו שבועיים עד לאירוע הגדול!   ובערב השמחה מופיעים עם חתן בר המצווה בריקוד  המיוחד בערב שלו!

בנות:

את הבנות אנו מלמדים כוריאוגרפיה מיוחדת,לפי טעמה של הבת: ריקוד זוגות ריקוד מודרני עם בן זוג או בלי, להקת בנים או להקת בנות.  בכל הסגנונות והמקצבים!  
רקדן או רקדנית ילוו וילמדו את בת המצווה באופן אישי במפגשים חד או דו שבועיים עד לערב הקסום, וכמובן שבאירוע יופיעו עם כלת בת המצווה.

בתחילת הערב ייבצעו הרקדנים והרקדניות שלנו כניסה מיוחדת עם חתן או כלת השמחה, ירגשו את האורחים שלכם וייתנו להם טעימה קטנה מהמשך הערב. הכניסה תלווה בהקלטת דרשה מוסיקאלית והופעת ריקוד חגיגית.

 

מובטח לכם אירוע מדהים וקסום!!!
מומלץ בחום!

כדי לממש את החלום שלכם או של ילדכם לרקוד ולהופיע בערב החגיגי והחשוב ביותר עבורם ועבורכם
אנו חברת MagicDance  נעזור לכם, ונגשים לכם את החלום!

אתם מוזמנים להיכנס ולהתרשם מאנשים שהחליטו לעשות זאת לפניכם ובעזרתנו ולהתרשם מהאתר שלנו.

הוסף תגובה