3 מהדרכים הטובות ביותר להרחיק עכברים מהעסק שלך

כל מה שאתה צריך לדעת מדוע אתה רוצה להרחיק עכברים מהעסק שלך

מנקודת המבט של בעל עסק, העכברים הם לקוחות לא רצויים. אחת הדרכים להרחיק אותם היא איטום כל החורים בבניין ומסביבו עם צמר פלדה.

דרך נוספת למשוך אותם היא באמצעות מקור מזון שאתה רוצה לאחסן באתר. לדוגמה, אם אתם מאחסנים גבינה בבית, חפשו אזור שבו חיית המחמד שלכם אוהבת להסתיר אותה.

עכברים קטנים מאוד ואתם לא צריכים להיות מופתעים כאשר החיות הקטנות הללו נמצאות בכל הבית שלכם. עכברים אפילו יודעים לגנוב את האוכל שלך. כדי להרחיק אותם מהעסק, עליך לנקוט באמצעי זהירות על סמך הרגלי האכילה שלהם והמקום שבו הם מחביאים את האוכל שלהם.

שימו אותם במקומם.

האם עכברים אוכלים גבינה? כן, יש עכבר מגוון שלא אוהב כלום מלבד גבינה. אם הם מוצאים נתחי גבינה בקן או בדרך כלשהי התגנבו לאספקת המזון שלהם, הם בהחלט ישימו את זה בראש סדר העדיפויות על פני מזונות אחרים.

עכברים בדרך כלל לועסים כל מזון שנותר ליד מקום המחבוא שלהם. הם מאחסנים את המזון באזור עם מגוון מקורות מזון אחרים.

איפה הם מחביאים את האוכל שלהם? עכברים ישתמשו בכל סדק קטן או סדק קטן כמקום לשים חלק מהמזון הנוסף שהם עשויים למצוא פה ושם. הם גם אוהבים לאחסן אותו עמוק בתוך הקירות היכן שיש

השתמש במלכודות הומניות.

עכברים הם יצורים אופורטוניסטים. הם ילכו לאן שימצאו אוכל. אין להסתיר גבינות וחטיפים שבהם עכבר יכול לחדור. וגם אם תצליחו להשיג כיסים דרך הדוד, סביר להניח שעכברים ראו מנוסים שעומדים לרשותכם בעבר.

מכל הסיבות הללו, אין שום דבר מקסים בטיפול בזיהום עכברים בכל סביבה עסקית. על ידי שמירה על ניקיון מחסנים ושטח משרדי צנוע, סביר להניח שתמנע מכך שהדבר יהפוך למפגע מלכתחילה.

"עכברים אוכלים גבינה?" כן, עכברים הם אוכלי כל וגם ירקות וגם גבינות הם אפשרויות תפריט פוטנציאליות. "איפה הם מחביאים אוכל?" עליך לבצע צ'ק-אין במקומות כגון ארונות, כונניות ושקעי חשמל, שכן אלה יכולים לשמש מקומות אחסון לטווח ארוך עבור חתיכות מזון גדולות יותר.

Manual worker spraying insecticide on pipe against wall

מילות מפתח: איך להרחיק עכברים, איך להרחיק עכברים מהמשרד שלך, כמה זמן לוקח לצואה לצאת מהגוף שלך, חזה

מילות מפתח: פחי אשפה מוגנים בעכבר, פירוק קופסאות משחקי לוח עם עכברים שמשתינים עליהם

מילות מפתח: דרך הומנית להיפטר מעכברים, שיטה הומנית), מסתמכים לעתים קרובות על מלכודות עץ מסורתיות שנועדו בדרך כלל כך שלא יאפשרו לבורח ללא יציאה פועלת. הם בדרך כלל מטופלים על ידי חמאת בוטנים ומגנים על האצבעות מלתפוס את מה שהמלכדת נועדה אליו. (שימוש בטכניקות מרובות)

3.) ארומתרפיה הפוכה.

  1. גלה את המקור! האם זה מקור מזון או מים שמפתים אותם פנימה?
  1. הפחת את הרגישות לפלישה בדרכים המוזכרות להלן (טיפים מומלצים כוללים תחנות מניעה, דוחה ופיתיון)
  2. השתמש בחומרים דוחי עכברים – חתולים / חולדות / מלכודות כדורי רבייה חשמליות וכו' כדי להרתיע את נוכחותם!
  3. השתמש בפיתיון: התחזית הסופית לגבי טקטיקות שונות עבור מכשירים אלה (

הוסף תגובה