אמן חושים – אסף סלומון

אמן חושים – אסף סלומון

אמן חושים – אסף סלומון.

מחפשים אמן חושים?או אירוע שלא ישכח במהרה? רוצים להשאיר למוזמנים טעם של עוד? הופעות טלפתיה – קריאת מחשבות של אסף הוא הפתרון מופע הטלפתיה של אסף הינו מופע בימתי מלא אנרגיה – מופע על חושי המעניק לקהל חוויה שהיא מעבר לקריאת מחשבות – מופע שישאיר את הספקנים והסקפטים הכי גדולים המומים. המופע יחודי וזוכה להצלחות רבות. המופע מתובל בהמון קטעי הומור, כך שבהופעה – אסף גם "קורא" את מחשבות הקהל וגם "קורע" אותו מצחוק. המופע עם אינטראקציה מלאה עם הקהל במהלך מופע הטלפתיה תוכלו לצפות באסף חושף ומגלה פרטים אישיים לא ידועים על אנשים מהקהל, עוצר שעונים מלכת, מכופף מתכות, מעביר זרם בין אנשים, מנחש מספרי טלפון, מזיז חפצים בכוח המחשבה, ומנבא את העתיד.

אסף סלומון גדל בעיר בני ברק. כבר בגיל 10 נחשף לעולם הקסמים והטלפתיה ובגיל 12 כבר ערך הופעות קסמים לבני משפחה וחברים. מאוחר יותר עזב את תחום הקסמים עקב שירותו הצבאי. בגיל 22, עם שחרורו, שב אסף סלומון לעולם הקסמים והטלפתיה ופיתח אותו כתחום עיסוקו המרכזי, והחל להתמקד בתחום הפסיכולוגיה-פרה פסיכולוגיה, השפעה על התת-מודע, והחל להופיע בהופעות טלפתיה.

בשנת 2012 התפרסם סלומון, לאחר שבחתונתו שבר את הכוס בכוח המחשבה בלבד. החתונה פורסמה בערוצי התקשורת הישראליים, בטלוויזיה, ברדיו ובעיתונות, ובחדשות בעולם. בשנת 2013 ניבא סלומון מראש ובמדויק את תוצאות הבחירות לראשות הממשלה בערוצי התקשורת. הוא השאיר מעטפה עם תוצאות הבחירות ערב הבחירות – עם ניבוי מדויק של ראש הממשלה שיבחר ומספר מנדטים שתקבל כל מפלגה ובשנת 2019 חזה שוב במדויק את תוצאות הבחירות לכנסת העשרים ואחת

החל משנת 2014, הוא משתתף בפינת טלפתיה שבועית בערוץ 2 בתוכנית של מנחם טוקר. בתוכנית זו מדי שבוע הוא קורא את מחשבותיהם של ידוענים שונים. סלומון מופיע באירועים פרטיים, עסקיים ושיווקיים. כמו כן, הוא מרצה בפני ארגונים שונים בנושאי זיכרון, השפעות, ושיווק, ושופט בתחרויות שמארגנת האגודה לקוסמים.

סלומון חבר באגודת הקוסמים הישראלית – האגודה לקידום אמנות הקסמים בישראל, ובארגון אמ"י. הוא מדגיש כי כאמן דתי הוא לא ניחן בכוחות עליונים וכל מה שהוא עושה מבוסס על טכניקות שונות מעולם הפסיכולוגיה. הוא בעל תואר בכלכלה ובמנהל עסקים. את השכלתו בתחום הפסיכולוגיה והתת-מודע רכש בסדנאות ובקורסים שונים בישראל ומחוצה לה. סלומון נשוי לקרן ומתגורר בשכונת כפר גנים בפתח תקווה. לזוג שני ילדים
https://www.kosemagic.com

הוסף תגובה