אמנות בספריי

  את האמנות בספריי שאני יוצר לא ניתן לשייך לאף קטגוריה מוכרת בתחום האמנות ולכן זוהי אמנות אמיתית , מקורית שיש בכוחה לפרוץ מימד חדש ולא מוכר של יופי ויצירה.

  לא אני התחלתי את השימוש בספריי ליצירת אמנות וציורים , זוהי אמנות שהחלה ברחוב בדרום אמריקה לפני כעשרים שנים , אמני רחוב היו מציירים לפני קהל חי במהירות ובטכניקות חדשניות ומרשימות אך משום שהם היו מרוכזים בעשיית כסף מהתיירים  ולא בעשיית אמנות , שנים רבות היא לא הרקיעה שחקים. אני נפגשתי בזה לפני 13 שנים במכסיקו,וכשראיתי את זה בערה בי האש. הייתי מטייל אז בעולם ,מצייר,כותב ומצלם, האמנות היתה לדרך חיים אצלי וכשראיתי את אמני הרחוב  במכסיקו קיבלתי השראה גדולה וחזון חדש התגבש בתוכי: לקחת את האומנות הזו וליצור איתה אמנות עמוקה ובעלת משמעות , הרגשתי שבכח המדיום הזה לבטא את הפנטזיות שלי, הרגשות שלי והכוונות שבי ולהשפיע על אנשים רבים.

   מיד קניתי פחיות ספריי, מספר דפים וניגשתי למלאכה. במשך שנים חקרתי את הספריי, את החומר ותגובותיו השונות עם חומרים אחרים ומתוך החברות החדשה שנוצרה בינינו , גילה לי החומר (הספריי והצבע)  סודות רבים וכך יצרתי טכניקות חדשות שאכן יצרו אמנות מקורית , אשר מבטאת ישירות את הרגע בו הייתי בכל פעם שציירתי.במשך 15 שנים אני מטייל בעולם , והרוחניות היתה לי לדרך חיים, למדתי את הקשר שבין אמנות ורוחניות , הבנתי שקסם הבריאה שרוי באמנות שקשר מיסטי ואלוהי מכוון אותי ומלמד אותי לעשות קסמים וחקרתי גם את זה לעומק, הקסם שביצירותיי אינו רק קסם הבריאה , למדתי להכניס כוונות בזמן שאני מצייר ובכך ליצור קסמים אשר קיימים בתוך הציורים המוגמרים ומשפיעים על הצופים בהם.

  למדתי על הצבע ועל השפעותיו הפסיכולוגיות על בני האדם , חקרתי את כל שילובי הצבעים האפשריים וכיצד האינטראקציה ביניהם פועלת על נפש האדם. למדתי על העולם הזה כמו גם על מימדים אחרים , של מציאויות אחרות ועל עולם הפנטזיה האנושית.
חקרתי את הפסיכולוגיה של נפש האדם , הן ע"י התבוננות פנימית והן ע"י צפיה באחרים.
בסופו של דבר, בדרך קסם, התחבר כל הידע הזה ליצירה אחת, לחזון אחד, לכלי של נתינה ושירות ציבורי ומכאן להגשמה.

  האמנות שאני יוצר בצבע הספריי משלבת ידע נרחב של רוח וחומר , של צבע ונשמה של  קסם היצירה וכוונות אמיתיות, ידע באמנות והשפעתה על מהלך ההיסטוריה והעתיד. כיום, בעזרת הציורים אני יוצר אנרגיה חזקה וחיובית בסביבתם, אני משפיע ומלמד על אהבה, על חיבור קוסמי, על נתינה ועל קבלה, על הרגע ועל הנצח. ציורים אלה הם ציורים מדיטטיביים וטיפוליים,וניתן להשתמש בהם בעזרת דימיון מודרך או מדיטציה אישית,  יש בהם צפנים שמשפיעים ישירות על דופק הלב ועל הרגשות, הם יוצרים מצב של רגיעה ומצב של תקוה ואמונה , הם יוצרים מציאות בעצמם. אני משתמש בצורות אנרגיה שונות וסמלים עתיקים כמו הספירלה או המעגל בכדי לנתב את האנרגיה המשודרת מהציורים אל האדם הצופה בהם.

כיום אני יוצר את העולמות הללו בעזרת הספריי , הידיים , והחיבור הרוחני ועל ידי כך אני שואף לעצב לא רק מועדון או מסעדה ,  אלא לעצב מציאות חדשה אשר כמו בציוריי היא פשוטה יותר , הרמונית יותר , רגועה יותר ומלאה  באור ובכוונות של אהבה.

לציורים ומידע: http://www.masterspray.com

הוסף תגובה