אמת האחדות

אמת האחדות

כאשר רוצים להתחיל ליצור בפסיפס או לעסוק בכל פעילות יצירתית המשימה הראשונה היא לשבור המחסומים שבנינו כנגד היצירתיות שבנו ולהתחיל לאחד את תמונת החיים למשהו שלם ויפה.

כל יצירה בפסיפס תתחיל בשברים וברסיסים שמזמנים מחשבה על אותם המחסומים שבנינו לעצמנו והיינו רוצים לרסק .ומרסיסים אלו מתחילים לאחד משהו חדש . העבודה עם השברים והרסיסים ומאפשרת חשיבה אמיתית על משמעות של השברים והרסיסים בחיינו ומזמנת שיחה על משאלות חלומות ושאיפות.

באמצעות כל שלבי העבודה באומנות הפסיפס מתאפשרת חוויה של שקט פנימי וחיבור מחודש לעוצמות הפנימיות של היוצר המזמנות שינוי ואיחוד רסיסים בעזרת התמדה, מיקוד וסבלנות שתרגול מדיטציה מאמן אותנו לעשות.

כשהרסיסים השונים נפגשים ומנסים להתאחד לתמונה נשאלת השאלה מה קורה כששונים נפגשים ומה הבעייתיות שמפגש כזה יוצר? ואיך בכלל ניתן להגיע למצב של העשרה וצמיחה תוך יצירת תמונה שלמה מרסיסים?
לכל אלה ימצאו התשובות בסדנה מתוך ההתנסות והחוויה.

אחד השלבים ביצירה הוא שלב הדבק הזמני.שלב שמאפשר התבוננות מחדש על היצירה שלי כמו גם על החיים שלי מתוך הבנה שאפשר לתקן .
כל שלבי העבודה מזמנים העצמה אישית והתבוננות על החיים משלב הדבק הזמני ועד לדבק הקבוע מתאפשר לנו לחשוב על מהו הדבק שלנו שמאחד אותנו כאנשים?
מהו הדבק הזמני שלנו בחיים? שבכל זאת מאפשר שינוי ?

סללתי את דרך הפסיפס כמסע רוחני ויצירתי עבורי ואני מזמינה אתכם לצעוד בה לצידי ולעסוק באיחוד הרסיסים הפנימיים וחומריים תוך הכרות מחודשת עם עצמכם ועם היצירתיות שלכם והעצמתה.

חיו את חייכם כאילו כל אחד וכל דבר הוא חלק מכם נהגו בכולם כאילו הוא חלק מכם.

הוסף תגובה