דירות למכירה בתל אביב

דירות למכירה בתל אביב

מי מאיתנו לא עבר חוויה של חלום על  דירה למכירה בתל אביב? העיר העברית הראשונה ו ה-2 בגודלה בארץ ישראל, מרכז התרבות של קהילה אנושית, כמו גם מרכז התיירות והכלכלה וההתפתחות החברתית בישראל, שלעולם לא נרשמת ושווי הדירות בה תמיד במגמת זינוק ועליה.

לא לחינם משרדנו בר-לב נדל"ן נחשב למשרד מומלץ לתיווך ושיווק של דירות בצפון הישן/ החדש בתל אביב, מחזיק במגוון נרחב של דירות למכירה בתל אביב, וכמו גם ידוע במהירות המכירה ומתאפיין במקצועיות שאין שנייה לה.

דירות למכירה באזור תל אביב – תמיד היו ויהיו כמצרך נדיר ומבוקש בקרב רוכשים פוטנציאליים רבים.
ובכן דירות למכירה בתל אביב, הן המבוקשת ביותר בשוק הנדל"ן בכלל ובקרב רוכשים פוטנציאליים בפרט. השינויים שעברה העיר אפשר לומר "מהפכת הנדל"ן" שחלפה על פני העיר במרוצת השנים הקודמות אכן הפכה את שוק הנכסים בתל אביב מן הקצה אל הקצה.

גם העולם של למכירה דירה בצפון הישן בתל אביב עבר התנדנדות חזקה ובשנת 2021, כדי למצוא דירות שלושה חדרים למכירה בצפון הישן בתל אביב, זו בהחלט משימה כבר לא פשוטה.


למען הסר ספק רכישת דירה בצפון הישן תל אביב הנה השקעה בטוחה, ערכן של דירות אלה עולה באופן מדהים עם השנים, ובקלות ניתן למצוא שוכרים איכותיים שישכירו את הדירה התל אביבית ובטח שעל אחת כמה וכמה – זו ממש לא תהא בעיה מכירתה העתידית של הדירה התל אביבית וכמובן במחיר גבוה בהרבה. בשל כל הסיבות שציינתי כאמור כך הפכו דירות למכירה בצפון הישן בתל אביב לשוק רותח ורווחי.
דירות למכירה בתל אביב – איך עלו בהדרגה מחירי הדירות?
העיר תל אביב של השנים האחרונות, חלו בה כל הרבה שינויים בירוקרטיים שאיתם הביאו לעליית שווי ערכן של דירות למכירה בתל אביב.

כך לדוג', הוא אזור נווה צדק שנחשב בעבר לשכונת דלות ומצוקה באמצעי קיום וכמובן שלא מבוקשת בשל קרבתו לשכונת יפו ו-לאתר שוק הכרמל הידוע.

במרוצת השנים החלה עליית שווי הנכסים בסביבה וזאת בשל הבנייה האדריכלית הקלאסית במובן החיובי של המילה והקרבה לחוף הים של תל אביב, ונכון להיום לאחר שהאזור עבר "מתיחת פנים" מאד משמעותית בעקבות תוכניות רבות לשימור שהופקדו, האזור כיום מהווה מעין מרכז קליטה לאנשי עסקים שונים, דיירים קבועים ועמידים בעלי אמצעים, ככל שידוע לנו מאזור צפון תל אביב שהחליטו לעבור אל השכונה.

כמו כן, רבים מבין אלה אף התעקשו לרכוש בשכונה נכסים שאינם מוצעים לשוק החופשי במחיר שעלה באלף מונים על מחירו כיום הריאלי.

סיפורה של שכונת נווה צדק מגולל בתוכו סיפור תל אביבי של העיר כולה ומפרט  בדרך הטובה ביותר איך קפצו שווי של דירות למכירה בתל אביב.
חל שינוי נוסף על תל אביב וזאת מאז כהונתו של ראש העיר רון חולדאי ללשכת העיר והוא פתיחתה של תל אביב לפרויקטי להתחדשות עירונית שהביאו להגדלת היצע של דירות למכירה  בצפון הישן תל אביב במחירים של יותר מ 60 אלף ₪ למטר. והנה כן, כתוצאה מאישורן של תוכניות הרבעים, הצליחו להיבנות בצפון בתל אביב כמות של מבני מגורים מדורגים ויוקרתיים שקלטו אליהם אוכלוסייה חזקה והציבו נורמה חדשה בכל הקשור למבנים למגורים בתל אביב.

כיום דירה למכירה חדשה בתל אביב, מוצעת בשווי עד כדי בלתי נתפש ועלולה להגיע למחיר שיווק בעל ערך מספרי גבוה ביותר. נכפה על העיר תל אביב העיר העברית ה-1  מודל חדש של מבנים מדורגים ויקרים, המכילים בריכת שחייה, אולם כושר, מבני ציבור וגני ילדים ויש עוד. אפשר לקרוא לתופעה הזו בשם של מהפכה כשום שחלו שינויים בהסדר ההרגלים של ממש בתחום הנדל"ן בתל אביב, וכיאה לשינויים אלו נוצר זעזוע בענף שיווק ותיווך הדירות בתל אביב שהיווה לשווי הנכסים למכירה בעיר לגדול בצורה משמעותית.
אנשי נדל"ן רבים טוענים כי סופה של כל בועת נדל"ן להתפוצץ, וניתן להסיק שהמשבר הכלכלי אולי הוא יהיה הסיכה שתינעץ בבלון השמן.

אנו טוענים כי ההיפך הוא הנכון, כיוון שכבר נכון לשנת 2021 לא ניתן להרגיש בירידת השווי של דירות למכירה בתל אביב ו/או דירות למכירה בצפון תל אביב,  וזוהי רק תחילה של דרך ארוכה יותר. החריגות שבשווי הנכסים למכירה בתל אביב ושווים חסר מידה נתונה של הדירות למכירה בתל אביב לצערי לא תגיע לסיומה וכבר אפשר עכשיו לראות מגמת עלייה קיצונית בשיעור של 10% במכירת הנכסים השונים בתל אביב שרחוקה מכדי לחזור לפרופורציות. כאן המקום לציין כי דירות למכירה בתל אביב הן נכס בעל ערך רב במשקף בכל שלב את גדולתו.

הוסף תגובה