הגשמת הייעוד

אנו חיים את חיינו בלחץ מתמיד, עם התחייבויות רבות שלקחנו על עצמנו מרגע יציאתנו לחיינו הבוגרים, רוצים להצליח ולהתמלא בסמלי סטטוס למיניהם ולהוכיח את עצמנו – לעצמנו ולסביבתה. רובנו איננו מפנים מספיק זמן ואנרגיה לטפל בעצמנו באמת. רובנו לא באמת מספיק חשובים לעצמנו, שואלים את עצמנו שאלות בהליכה ומתוך הסחת דעת ולא מתוך עצירה והתבוננות אמיתית. בוחרים בחירות שלא מהמקום הנכון. 

בעידן של היום, אין לנו יותר את ה"לוקסוס" והיכולת לשבת בצד, ב"אזורי הנוחות" שלנו. כל אדם שלא יבחר להיות מחובר בהוויה ובעשייה עם ייעודו, יחוש זאת בעוצמה רבה – על ידי עייפות, כאבים בגוף, מחלות, משברים אישיים, קושי משמעותי בעבודה, פיטורין וכו' – כל אלו יהוו טריגרים ו"מתנות" להניע את האדם למקומו הנכון עלי אדמות, להתחבר לעצמו, למהותו ולהגשים את ייעודו. תהליך זה יוביל בסופו של דבר למקום של חדש של משמעות והגשמה.

למעשה אין צורך להמתין לאותם "אירועים" וקשיים כדי להניע את עצמנו. אדם שחיי חיי מודעות והתפתחות, יוצר שנויים אלו מתוך התכוונות, יוזמה והנעה פנימית. למרבה הצער, אנשים רבים אינם מספיק מודעים ובוחרים לחיות חיים חיצוניים בלבד. רבים בוחרים לעטות על עצמם "תלבושת" בצבע שונה ממי שהם במהות. 

 

אז מהו ייעוד?

ייעוד הינו הגוון והצבע הייחודי לאדם. הוא מקום של אמת ושלמות ומקור להשראה. כשאנו בייעוד שלנו, אנחנוו מחוברים לתדר המדויק, מוארים ומאירים – כן, ממש ניתן לראות את הזוהר על הפנים (כאילו השתילו לנו בוטוקס בקמטים והעור זוהר יותר), ממש ניתן לשמוע את צליל קולנו הצלול (במקום קול צורם, צרחני או צרוד), גם אם זה לא מוחשי, ניתן להרגיש את זוהר ההילה שלנו קורנת. כשאנו בייעוד שלנו אנחנו עושים את הדבר המדויק לנו, מתוך כל מגוון האפשרויות. תהליך חשיפתו של הייעוד הינו פשוט ומרגש.

האם מספיק לחשוף את הייעוד?

חשיפת הייעוד מהווה מקור להתרגשות ושמחה גדולה אך עלינו למנף חשיפה זו למקום מעשי בחיינו. עלינו להתוות דרך, שלב אחר שלב. ייעוד אינו יעד, אלא מסע. הוא מאיר לנו את הדרך ומעורר אותנו ליישם את היעדים הנכונים לנו בחיים מתוך התכוונות ודיוק. ובמסע הזה, נפתחת הדרך לאושר. כשאנו בהלימה עם המהות הפנימית שלנו, אותו אני אמיתי, אותנטי, משוחרר מכל ה"שכבות" החיצוניות שעטפנו על עצמנו עם השנים, מחוברים לדרך הנכונה לנו – יש לנו שפע של תשוקה והתלהבות, אנרגיה ומוטיבציה להגשים את ייעודנו. כן ובדרך גם אם ישנם אתגרים, קל יותר לעבור אותם ובתוך העשייה היום-יומית אנו יוצרים משמעות רבה לחיינו. ולכל מי שראה את תוכנית הטלוויזיה המדהימה שהייתה בעבר "אושר ב-6 פרקים", עליה עמלו במשך שלוש שנים, ראה בסיכום שעל פי המדע, אושר = הנאה קטנה + משמעות גדולה. בעייני חיבור והגשמת הייעוד שלנו, מוביל אותנו למקום של משמעות גדולה. וללא ספק, בהגשמה זו יש הנאות וסיפוק רב בדרך. 

הייעוד שלי "לאפשר לאנשים להיות הגוון הייחודי שהם – במלוא הפוטנציאל". הדרך בה בחרתי להגשים זאת – לאפשר תהליכי צמיחה, למידה והגשמה. במקום הזה אני מביאה את מי שאני במהות, את הצבעים האותנטיים שלי, את היצירתיות שבי, את האהבה והנתינה ואת היכולת להניע אנשים למציאות של אור ומשמעות. 

מי מכם שמעוניין להתחבר יותר למהותו ולייעודו, מי מכם שחש רצון לאפשר לאנשים להתחבר לאור ולצבעים שבם ולחיות חיים של משמעות והגשמה, מוזמן באהבה לקורס אבחון ואימון בצבעים

הוסף תגובה