החלקות שיער

החלקה ברזילאית

החלקת שיער ברזילאית מומלצת בעיקר לנשים בעלות שיער פגום ( גוונים, מובהר,שרוף ויבש).

החלקה ברזילאית, טכניקה מדהימה וחדשנית שנועדה לשקם ולהחליק שיער פגום. בתהליך ההחלקה מחדרים חומר קארטין (בעזרת מכשיר הטיטניום) לתוך הסדקים הקטנים בתוך השיער במטרה ליצור שכבת מגן של חומר הקארטין הידוע כחומר שאחראי לחיזוק השיער, לברק ולרכות. בנוסף, ההחלקה משנה את מבנה השיער, מיישרת אותו ומורידה מנפחו. בסיום התהליך מתקבל מראה שיער טבעי, חלק ובריא.

במילה אחת!
כל הנשים שאינן יכולות לבצע את החלקה היפנית מהסיבה שהשיער לא בריא כל כך או שהמליצו להן לא לעשות את ההחלקה, יכולות בלי כל חשש לבצע את ההחלקה.

 

 מה היתרון של ההחלקה הברזילאית על פני החלקה יפנית?

 

1. ההחלקה  משקמת שיער הרוס.

2. ההחלקה מתאימה לנשים שלא יכולות לבצע את החלקה יפנית בגלל שיער פגום!

3. ההחלקה משחררת מהתלות במכשיר הפן.

מה החיסרון בהחלקה?
ההחלקה מחזיקה עד חצי שנה, היא יורדת בחפיפות מכל השיער  ויש לבצע את ההחלקה מחדש על כל השיער.

מה ההבדל בין שתי ההחלקות:

ההחלקה היפנית מתאימה יותר לשיער בריא, מתולתל או גלי ונפוח כשהמטרה העיקרית היא לקבל שיער חלק בלי נפח.

ההחלקה הברזילאית מתאימה לשיער הרוס כשהמטרה היא לשקם ולהבריא את השיער.

החלקה יפנית

למי שטרם יודעת או מכירה, החלקה יפנית היא, למעשה, טכניקה חדשנית ומהפכנית שהומצאה לראשונה לפני כעשור ע"י ספרית מהעיר אוסקה ביפן. ההחלקה מיישרת ומחליקה שיער מתולתל או חלק ונפוח. במקביל לפן האסתטי תורמת טכניקת ההחלקה היפנית לבריאות השערה בעזרת החדרת חומרי הזנה המקנים לה מראה חלק, בריא ומבריק. שימנה לב כי המצאה מבריקה זו משחררת מהתלות במכשיר הפן ומונעת נזקים רבים דוגמת שריפת השיער וייבושו. כל שנותר הוא להניח לשיער להתייבש בצורה טבעית.

 

אילו איכויות עונתיות יש להחלקה היפנית ?

ההחלקה היפנית פותרת לנו את בעיית הלחות בקיץ, שהרי ידוע לכולן כי הלחות הורסת את הפן ואת מראה השיער החלק בכך שהשיער חוזר להיות מתולתל וכל ההשקעה בזמן וריצות למספרה יורדים לטמיון כשהשיער החלק הופך בין רגע לשיער מתולתל ונפוח. יתרה מכך, אין דאגה להיכנס לבריכה או לים ולהרטיב את השיער.

מה יש בחומר ?

חומר ההחלקה מורכב בעיקרו ממי זהב AQUA GOLD (חלקיקי זהב 24 קראט ממוזערים שמסייעים להחדרת החומר) והשאר חומרי ההזנה אחרים. אופן הפעולה מתחילים במריחה של חומר ההחלקה, שוהים איתו זמן מה על הראש, שוטפים ומתחילים בתהליך של גיהוץ השיער. לשם כך נעזרים במיישר שיער (מחליק קרמי). לאחר מכן מגיעה מריחה נוספת של חומר מנטרל ולסיום מייבשים את השיער.

השיטה פועלת בשני מישורים : הראשונה- בשינוי המבנה הפנימי של השערה, השנייה- מתמקדת בשיקומה.

למי מתאימה ההחלקה ?

לבעלות שיער ארוך עם כל צבע קיים, לבעלות שיער גלי ונפוח או לבעלות שיער מתולתל.

למי ההחלקה אינה מומלצת ?

לבעלות שיער פגום, שרוף או מובהר ולבעלות שיער עם גוונים.

כיצד בודקים ?

ישנה דרך לבדוק את איכותו של השיער על ידי תלישת שיער ומתיחתה.אם השערה נקרעת מיד, המסקנה תהיה "לרדת מהעניין". אם מתחתם את השערה זמן רב עד שהיא נקרעה הדבר מעיד על כך שהשערה חזקה ומתאימה לביצוע ההחלקה. לאלה החוששות מאוד, מומלץ לבצע את ההחלקה בחלק קטן מהשיער כדי לראות איך השיער מגיב לחומר ולחזות בתוצאה.

האם מראה של שיער חלק וגולש יתקבל בכל סוג של שיער ?

מראה השיער משתנה בהתאם לסוג השיער. לנשים בעלות שיער גלי ונפוח יש סיכוי גבוה יותר לשיער חלק מאד וגולש ולנשים בעלות השיער המתולתל מאד, השיער יהיה פחות חלק וגולש אולם המראה שלו ישתפר בצורה ניכרת. כאשר השיער הטבעי גדל, יש לבצע שוב את ההחלקה רק בשיער הטבעי שגדל. לנשים בעלות שיער מתולתל מאד יש צורך לבצע את ההחלקה בתדירות גדולה יותר (מידי חצי שנה) לבעלות שיער גלי אפשר למשוך עד שנה.

כמה זמן לוקח תהליך ההחלקה ?

הזמן לתהליך ביצוע ההחלקה, משתנה בהתאם לסוג השיער (בין 4-6 שעות).

לסיכום, כמה טיפים חשובים :

1. בעבור אותן נשים שעדיין חוששות לבצע את ההחלקה ולא בטוחות אם השיער מספיק בריא או חזק, אני ממליצה לבצע טסט על חלק מהשיער כדי להתרשם טוב יותר מהתוצאה.

2. מומלץ לבצע את ההחלקה אצל ספר מוכר בתחום שראינו תוצאות של ההחלקה (למשל, דרך חברה ולאחר שנגענו בשיער והרגשנו אותו בריא).

3. בשום אופן לא לבצע את ההחלקה כשברור לך שהשיער אינו בריא!

4. מומלץ לחכות ולשקם את השיער על ידי תספורות ורק לאחר מכן לבצע את ההחלקה.

נכתב על ידי ג'ולי מורד מומחית בפתרונות שיער בעייתי

הוסף תגובה