חפש אותי {מחבואים}

 

מצאתם את אהבת חייכם והחלטת להתחתן, נהדר!

אתם משקיעים המון כסף בשביל החתונה, נותנים ממיטב זמנכם על מנת למצוא את הספקים הנכונים, תהליך ארוך ולעיתים ללא ייעוץ נכון גם מייגע , ולבסוף, אתם נעדרים מחלק גדול ויקר של הערב, קבלת הפנים! 

חפשו אותי

זוגות רבים מעדיפים לא להיות נוכחים בקבלת הפנים, לשם כך הם נסגרים בחדר שלרוב לא נוח להיות בו בטח שלא ביום מיוחד כזה, לבושים במיטב הבגדים האיפור והדברים הנלווים, וזה על מנת "להפתיע" את האורחים,

כמה עובדות בטרם אמשיך:

*האורחים שלכם היו בעשרות חתונות במהלך החיים שלהם, כמה רק בשנה האחרונה ובחודש האחרון ובשבוע האחרון {אם אתם מתחתנים בקיץ} הם לא יהיו מופתעים.

*חלק גדול מהאורחים שלכם, הם משפחה או חברים, שהזמנתם אותם לצאת ידי חובה ולא ממש תבלו איתם בתקופה הקרובה. הם לא יהיו מופתעים.

*חלק לא קטן של האורחים מעדיף לנשנש עוד משהו קטן בזמן החופה או סתם לפטפט קצת עם אחרים, הם לא יהיו מופתעים.

אז מדוע בעצם אנחנו "מתחבאים" בחתונה שלנו?

האם עלה בדעתכם להזמין אורחים אליכם הביתה מכל סיבה שהיא , יום הולדת, חנוכת בית ועוד, וכאשר יגיעו האורחים תסתגרו בחדר השינה ורק אחרי שכולם ימתינו שעה וחצי תצאו לקבל את פניהם?
לא נראה לי … 

החלק החשוב

הקבלת פנים היא חלק לא פחות חשוב בחתונה, מהחופה וזמן הריקודים, זאת הזדמנות נהדרת בשבילכם להשתחרר מעט ופשוט להיכנס לאווירה טובה שתלווה אתכם בכל הערב, הזדמנות נהדרת לומר שלום לכל האורחים ולשוחח עם מכרים ומשפחה שלא ראיתם אותם זמן רב, וכך גם להקדיש להם קצת מכם ולהודות להם על כך שהם כיבדו אתכם בנוכחותם ובכספם {צ"ק- נקווה שצ"ק שמן}, ואז כשהם יקבלו את תשומת הלב והתודות הם באמת יתרגשו כאשר תצעדו בשביל אל החופה!, 

לשמוח

החלק הלא פחות חשוב הוא, שאחר כך ירד מכן הלחץ לרוץ בין הריקודים והאוכל, להצטלם עם כולם ולזרוק מילה לכל אחד, כי את כל הדברים האלו תוכלו לעשות בקבלת הפנים ובשאר החתונה תוכלו לרקוד ולשוחח בנוחות עם שאר האורחים , אז המלצה שלי , חברה, זאת לא הפתעה של ממש, החברים והמשפחה באו בשבילכם תקדישו להם קצת יותר זמן ותיהנו יותר מהחתונה שלכם הרי מתחתנים רק פעם אחת בחיים {בתקווה}. 

מזל טוב ניפגש בשמחות {ובקבלת פנים}.

הוסף תגובה