ימי כיף בסדנאות אומנות

לעיתים המדיום הוא המסר 

(למרות שאמרה זו נשחקה עד דק)

אבל מה אתם הולכים לעשות ביום כיף כזה שנועד לשבור את השיגרה -עוד מסעדה,טיול ?.

תשבו באיזה אולם ותקשיבו להרצאה על שיווק? איזה סטנד אף כזה עם משמעות עסקית מחויכת?(בעצם רציתם משהו לא מאמץ, משהו שאפשר יהיה לסמן איקס על הנושא אבל שבעצם ישתלב בשיגרה-לא השגרה של המשרד אבל השגרה של ימי הכיף האלה?)

לא. גם לי אין תשובה חד משמעית איך להפוך 4 שעות לתהליך משמעותי ועם זה נעים.(הזמן והניסיון לימד אותי להזהר מדידקטיות וגם מהצהרות גדולות.). 

אבל כן-אני מציע לעבור  מבילוי פסיבי לבילוי אקטיבי.ובילוי אקטיבי כזה שמאפשר הפעלה של כמה חלקים בגוף ובנפש שלא מופעלים במסגרת היומיומית של העבודה. ומאידך אני מציע בילוי אקטיבי עם קצב המאפשר לחשוב,להפנים,ליצור,להסתכל באנשים מצידו השני של השולחן,לשתות קפה לשוחח בסביבה והקשר חדשים.(עד כאן על המסגרת עכשיו בא נדבר קצת על תוכן)

אומנות:ציור,פיסול(פיסול קרמי),צילום -זה לא מקרי שההתפתחות הגדולה של תרפיות למינהן היא בתחומים אלה.

לא אין לי כוונה להעביר אותכם תרפיה-אבל הצתבר ידע תאורטי ומעשי רב על היכולת של התחומים הללו לגלות לפתוח ולהפעיל צדדים חדשים  באינדוידואל  וליצור דינמיקות עם ערך בקבוצה).

חלק מהחוויה(הלימודית-כל כמה שקשה לי להשתמש במילה)-הוא עבודה עם הידיים -לא עם המוח.קשב  לכיוון חדש .עבודה שלא מתבססת רק על התפתחות לינארית או שיטתית אלה על שבירה של צורות התקדמות כאלה.כיוון שאנחנו מציעים בסדנאות טווח אפשרויות נרחב וטווח חומרים נרחב(חוגים ברחובות) -גם מי שנדמה לו שאין לו שום יכולת או כישרון בתחומים הללו ימצא את עצמו(וגם אם הוא לא ימצא את עצמו הוא ילמד סוף סוף איך לצלם את הילדים בצורה טובה).

בואו.

הוסף תגובה