איך לאפר נכון את העיניים

איך לאפר נכון את העיניים

ללמוד כיצד לעשות מייקאפ וליישם עקרונות איפור עיניים בצורה נכונה היא משימה שרק נראית פשוטה וקלה – אך למעשה היא ממש לא כזו. איך בכלל בוחרים את הגוון המתאים לצבע העיניים ולגוון העור שלך? כל אישה היא שונה, ובהתאם לכך גם לצבעים ולגוונים שעלייך לבחור והשיטות איתן תשתמשי.

ידוע שקל מאוד להתבלבל לגבי הדרכים הטובות ביותר לגרום לעיניים שלך לבלוט ולהופיע ברוב תפארתן- ביום יום, במהלך שהותך במשרד, בכנסים ופגישות חשובות וגם בחגים ואירועים חברתיים. לכן, כאן במאמר זה ננסה לתת כמה טיפים ודגשים שיעזרו לך כיצד לאפר נכון את העיניים ולעשות שימוש נכון בכמה מוצרי טיפוח.

השקיעי בבחירת מברשת האיפור שהכי מתאימה לך

יש המון סוגים של מברשות אייליינר, והם נבדלים זה מזה בגודל, באיכות, בסגנון ועוד. השקיעי בסט של כמה מברשות קוסמטיות טובות להנחת איפור עיניים בצורה אחידה ומדויקת. בבדיקה של מברשות איפור טובות וניסיון של מאפרות מקצועיות רבות במכוני יופי, התברר כי מברשות סינתטיות עדיפות כמעט תמיד על פני המקבילות שלהן העשויות מסיבים טבעיים, והן קלות יותר לניקוי וכן ידידותיות לבעלי אלרגיה.

השקיעי במריחת צללית בסיס

בעזרת מברשת ההצללה שלך, אחזי בפלטת הצלליות האהובה עליך והברישי בעדינות את גוון הבסיס המועדף עליך על גבי העפעף. את יכולה למרוח את צבע הבסיס עד עצם הגבה לאירועים חברתיים וטקסים רשמיים, ואת יכולה להבריש ולעצור רק עד קפל העין, לאיפור בסיסי אף אלגנטי. מומלץ להשתמש בטכניקה הבאה – הניחי את הצבע אל תוך קפל העין בעוד העיניים שלך פקוחות, ואז הברישי מטה לעבר קו הריסים. באמצעות שיטה זו את אף פעם לא תעברי את ותימנעי מיצירת קווים מבולגנים.

ודא שהעפעפיים שלך אכן נקיים ורק לאחר מכן תוכלי למרוח עליהם פריימר, כך איפור עיניים לא יוכתם ובצורה זו יישמר לאורך זמן.

הדגשה לריסים שלך

כדי לגרום לריסים שלך להיראות צפופים יותר, מומלץ למרוח את האייליינר קרוב ככל האפשר אל קו הריסים, ובצורה זה יירא ממש כמו חלק מקו הריסים הטבעי. תוכלי לעשות זאת באמצעות יצירת קו מנוקד מהפינה החיצונית לכיוון פנימה ואז לחבר את הנקודות. מומלץ להשתמש במברשת אלכסונית נוקשה, וזאת בכדי למזג את הנקודות לכדי קו רך אחד בקלות. ודאי כי קצה התוחם שלך הינו דק אבל מספיק קהה, באופן שיוכל להשיג את רמת הדיוק המושלמת שאת צריכה.

הבלטה לעין וטיפים לעור

כדי להשיג עין בולטת יותר, בחרי בתוחם עיפרון כיוון שהוא נוטה להיות רך ויותר קרמי. כמו כן, תוכלי לטשטש באמצעות מברשת כיתום לעין מעושנת קרירה בקלות. ככל שאנו מתבגרות, גם צורת האיפור צריכה להיות מותאמת לגווני העור המשתנה והטקסטורה. לכן, בכל גיל רצוי מאוד להתאים את הצבעים והגוונים. ככל שמתבגרים, רצוי לבחור צבעים יותר עדינים כמו חום בהיר, למראה אלגנטי בתוספת של מסקרה על מנת להשלים למראה טבעי ופשוט.

הוסף תגובה