מגנטים לאירועים

עד היום מגנטים היו בעיקר אפיק לפרסומות של חברות ואנשי ממקצוע הנמצאים על כל מקרר בבית, לצד התמונות, והבובות המגנטיות של המקרר, אך דבר חדש ומפתיע, מגנטים לאירועים.
מגנטים לאירועים הם למעשה תמונות המצולמות בחתונה או בכל אירוע אחר, המשמשות מזכרת יפה ומדהימה לכל אחד מהאירוע שלכם. ניתן למצוא מגנטים במבחר דוגמאות של מסגרות , צבעים וצורות, ניתן לרשום על המגנט הקדשה שלכם לאורחים. ומה שבטוח שהאורחים לא ישכחו את האירוע שלכם. 
במהלך האירוע צוות צילום יצלם את האורחים, ויפיק את תמונות האורחים במקום עם הדגשה אישית שלכם במהלך האירוע, בסופו כל אורח ילך הביתה עם מזכרת יפהפייה של תמונות מגנטיות מהאירוע עם הקדשה אישית שלכם. שניתן להדביק על המקרר או על כל משטח המיועד לכך.
מגנטים לחתונה הם לא רק לחתונה אלא מתאימים לכל אירוע שתבחרו, חתונה, ברית, בר מצווה, כנסים. ניתן לערוך מגנט גם מתמונות שצולמו וברצונכם להעניק מתנה. או לכל מטרה שתבחרו. ניתן לערות תמונת מגנט גם מנגטיב, תמונות דיגיטאליות ואף מתמונות מודפסות 
חשוב לבחור חברה למגנטים לאירועים, שתפיק לכם תמונות איכותיות , עם איכות דיוק ובחומרים טובים, ושימוש במיטב הטכנולוגיה הקיימת. חשוב לבדוק המלצות של אנשים, לבדוק דוגמאות של מגנטים שערכו בחברה, ואף לעשות דוגמה במקום של תמונה שלכם. אין ספק שהזמנת מגנטים לאירועים יהפוך גם את תהליך הפקת התמונות והן את המתנה לאטרקציה בחתונה או באירוע.
אז יש לכם אירוע ? סגרתם כבר עם חברת צילום אירועים ? אחרי שתשוו ותסגרו עם חברת צילום אירועים דרך אתר זולים, תוכלו להשוות ולסגור עם חברת מגנטים לאירועים!

הוסף תגובה