מה זה סיור וירטואלי

סיור וירטואלי הינו צילום תמונות בטכניקה מיוחדת המאפשרת לגולש לקבל תחושת סיור ממשית בחלל המצולם ב – 360 מעלות. צלם עושה צילומים של המקום באיכות גבוהה. לאחר מכן לוקח את כל התמונות ובונה מהם סיור וירטואלי בטכנולוגיית פלאש. טכנולוגיית פלאש מוכרת לכל הדפדפנים ומערכות הפעלה. זאת אומרת שכל אחד יוכל להתרשם מסיור וירטואלי שלכם.

ניתן לשלב סיורים וירטואלים באתרי אינטרנט או כקובץ נפרד לצורך פרזנטציות מרשימות. מחקרים אחרונים מצביעים כי סיורים וירטואלים מרחיבים את התעניינות הגולש וכתוצאה מכך את זמן השהייה באתר, דבר התורם רבות לקידום המכירות.

סיורים וירטואלים יכולים להציג את מקום עבודה ועובדי החברה. אתר אינטרנט המשלב סיור וירטואלי יציג את העסק שלכם בצורה מקצועית וייתן לגולש תחושה כי מדובר בחברה רצינית והיכרות ראשונית. רושם ראשוני מאוד חשוב במחירות מכל סוג. סיורים וירטואלים נהפחו לחלק חובה באתרי צימרים, משווקי מכוניות, מסעדות וחדרי כושר.

סיור וירטואלי מעניק לך יתרון מול מתחרים ומאפשר ללקוחות פוטנציאלים להיתניין במוצר שלך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשועה, 365 ימים בשנה.

סיור וירטואלי מאפשר לך להציג ללקוחות פוטנציאלים שלך הראייה הכוללת, לראות את המוצר שלך מכל הצדדים. סיור וירטואלי נותן תחושה של נוככות ממשית בבית עסק שלך, בית פרטי, בית מלון, צימר, חדר כושר, מסעדה או כל מוצר אחר שאתם רוצים לשווק.

בעידן הווב 2.0 וגידול משמעותי בכמות הגולשים בכל העולם רבים מבינים את המשמעות של פרסום באינטרנט. התקדמות בטכנולוגיות צילום הדיגיטלי ופיתוח טכנולוגיות חדשות באינטרנט מאפשרות לך לפרסם ולהציג את המוצר שלך למאות אלפי אנשים בלי להשקיע עשרות אלפי שקלים.

תמונה אחת שווה אלף מילים. סיור וירטואלי הוא הרבה יותר מתמונה אחת באיכות גבוהה במיוחד.

סיורים וירטואלים
www.panomax.co.il

 

הוסף תגובה